Dr. Izabelle Sokolovsky
Dr. Izabelle Sokolovsky
Adjunct Lecturer | English Unit
Dr. Nadav Badrian
Dr. Nadav Badrian
Lecturer | English Unit
Dr. Samy Abu-Salih
Senior Lecturer
Reception hours: Tuesday 15:40-17:40 (Spring 2016/2017)
Enas Ghrayeb
Enas Ghrayeb
Adjunct Lecturer | English Unit
Jeries Eady
Jeries Eady
Lecturer | English Unit
Keren Berkovitz
Keren Berkovitz | קרן ברקוביץ
Assistant to Head of English Studies Unit | English Unit
Lina Essa
Lina Essa
Adjunct Lecturer | English Unit
Nora Haj
Nora Haj
Adjunct Lecturer | English Unit
Stephen Rifkind
Stephen Rifkind
Lecturer | English Unit
Sultan Safadi
Sultan Safadi
Adjunct Lecturer | English Unit
Suzy Esquenazi Cohen
Suzy Esquenazi Cohen
Lecturer | English Unit
אבי אוחיון
אבי אוחיון
ראש מדור תמיכה ושירות | טכנולוגיות מידע
אבי ארליך
אבי ארליך
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
אבי בלומנפלד
אבי בלומנפלד
אחראי אחזקה | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
אבי כהן
אבי כהן
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אביב כהן
אביב כהן
מיישמת מערכות מידע | טכנולוגיות מידע
אביבית דן
אביבית דן
מזכירת המדור לקידום הסטודנט, אחראית פרויקט סל"א ומערך חונכויות
Reception hours: א-ה 8:00-15:30
אביגדור שרייבר
אביגדור שרייבר
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
אביחי בלמס
אביחי בלמס
רכז תמיכה טכנית | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
אביטל שולנר
אביטל שולנר
| Software Engineering
אביתר חמו
אביתר חמו
מורה מן החוץ | Electrical and Electronic Engineering
אבלינה מלמוד
אבלינה מלמוד
רכזת גבייה ושכר לימוד | מדור שכר לימוד
אברהם יניב
אברהם יניב
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אולגה חצרינוב
אולגה חצרינוב
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אופיר אמסלם
אופיר אמסלם
תומך טכנולוגי | טכנולוגיות מידע
אור לוסטיג
אור לוסטיג
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
אורה דהן
אורה דהן
עוזרת ראש מחלקה | Software Engineering
אורטל אלטבה
אורטל אלטבה
עוזרת מנהל בינוי רכש ולוגיסטיקה | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
אורית דמבו
אורית דמבו
ע. מנמ"ר ואחראית הדרכה | טכנולוגיות מידע
אורית לב
אורית לב
סמנכ"לית כספים | כספים
Reception hours: לפי תאום מראש
אורן זלץ
אורן זלץ
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אורן עזר
אורן עזר
מורה מן החוץ
אורנית בר זית
אורנית בר זית
רכזת נגישות, יועצת לסטודנטים עם מוגבלויות פיזיות/ רפואיות, מובילת פרויקט הדגל | סגל מינהלי
Reception hours: א-ה 08:30-16:30
אחיאב גולן
אחיאב גולן
מנכ"ל | לשכת מנכ"ל
Reception hours: בתאום עם ראש לשכת מנכ"ל - ריקי גרינפלד rgreenfe@braude.ac.il
איהב חרייס
איהב חרייס
אב בית בנין L | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
אייל פרידמן
אייל פרידמן
מורה מן החוץ | Software Engineering
איל דנטיקה
איל דנטיקה
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
איל קינברג
איל קינברג
מנהל מידע ראשי | טכנולוגיות מידע
אילון ליטביץ
אילון ליטביץ
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אילון פרת
אילון פרת
עורך תוכן שיווקי | סגל מינהלי
איליה זלדנר
איליה זלדנר
| Software Engineering
איליה קגן
איליה קגן
מרכז מקצוע אנגלית | מכינות קדם אקדמיות
אילנה קורן
אילנה קורן
אחראית מערכת נוכחות | כספים
אינאס גרייב
אינאס גרייב | Enas Ghrayeb
| English Unit
אינה מלמוד
אינה מלמוד
נציגת מרכז מידע | סגל מינהלי
אירה רשקובן
אירה רשקובן
ע' מנל"א | לשכת המשנה לנשיא
אירית ארנון
אירית ארנון
עובדת מעבדה | Biotechnology Engineering
אירנה גורפינקל
אירנה גורפינקל
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
איתי גבינט
איתי גבינט
Software Engineering | Applied Mathematics
איתן קלינהוף
איתן קלינהוף
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
אלברט פרופיס
אלברט פרופיס
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אלדד צורדקר
אלדד צורדקר
סטודנט חונך | Electrical and Electronic Engineering
אלה דכטר
אלה דכטר
מזכירת המחלקה | Electrical and Electronic Engineering
אלה קסלמן
אלה קסלמן
ראש מדור מערכת שעות ובחינות | מזכירות אקדמית
אלון דולב
אלון דולב
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
אלי בר-יהלום
אלי בר-יהלום
| Software Engineering
אליהו משה
אליהו משה
ראש מדור גינון | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
אלינור אברמוב
אלינור אברמוב
סטודנטית חונכת | Electrical and Electronic Engineering
אלירן אבני
אלירן אבני
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
אלכס דכטר
אלכס דכטר
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
אלכס זיבנברג
אלכס זיבנברג
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
אלכס כץ-דמיאנץ
אלכס כץ-דמיאנץ
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
אלכס פורמן
אלכס פורמן
מורה מן החוץ | Optical Engineering
אלכס קסלמן
אלכס קסלמן
| Software Engineering
אלכס ריכטר
אלכס ריכטר
חשמלאי | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
אלכסנדר ליטבק
אלכסנדר ליטבק
מנהל רשת ותקשורת | טכנולוגיות מידע
אלכסנדרה בלגנסקי
אלכסנדרה בלגנסקי
מנהלת חשבונות | הנהלת חשבונות
אלעד פופוביץ’
אלעד פופוביץ’
חשמלאי | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
אמנון נקר
אמנון נקר | מר אמנון נקר
מנהל מעבדות פיזיקה והנדסה אופטית | Optical Engineering
אנה שמידוב
אנה שמידוב
מזכירת המחלקה | Applied Mathematics
אנואר דאוואס
אנואר דאוואס
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
אנטולי ליחולט
אנטולי ליחולט
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אנטולי שקולניק
אנטולי שקולניק
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אנטון ריבושקין
אנטון ריבושקין
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אסנת ברגר
אסנת ברגר
ראש מדור הוראה וטכנולוגיות למידה | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
אסף כהן
אסף כהן
מורה מן החוץ | Optical Engineering
אפי כשאני
אפי כשאני
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
אפרת אביטבול צח
אפרת אביטבול צח
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
ארז גרליץ
ארז גרליץ
| Applied Mathematics
Reception hours: יום ג' 16:50-17:50
אריאל ויינברג
אריאל ויינברג
מנהל תשתיות | טכנולוגיות מידע
אריאל חזות
אריאל חזות
מנחה פרויקטים | Mechanical Engineering
אריאל רויטמן
אריאל רויטמן
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
אריאלה כץ
אריאלה כץ
עובדת מעבדה | Biotechnology Engineering
אריה מזרחי
אריה מזרחי
אחראי מעבדות | Mechanical Engineering
אריקה ורשסקו
אריקה ורשסקו
ספרנית קיטלוג לועזי והשאלה בין ספרייתית (הזמנות יוצאות של קהיליית המכללה). אחראית על הקשר עם מחלקת הנדסת ביוטכנולוגיה והיחידה להוראה ולימודים כלליים | סגל מינהלי
אשרף פרהוד
אשרף פרהוד
מנהל מערכות מידע | טכנולוגיות מידע
אתי שפרברג
אתי שפרברג
מנהלת היחידה למעורבות חברתית | סגל מינהלי
Reception hours: א-ה 8:00-16:00
בועז פילברי
בועז פילברי
אב בית בנין M | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
בטו כץ
בטו כץ
מרכז אקדמי תחום היזמות והבין-תחומיות, ממ"ח במחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה | Electrical and Electronic Engineering
בינה וגנר
בינה וגנר
פסיכולוגית תעסוקתית מומחית, ראש המרכז לפיתוח קריירה | סגל מינהלי
Reception hours: ימים ב-ד, 8:00-15:00
בלהה סטמפלר
בלהה סטמפלר
עוזרת ראש מחלקה | Optical Engineering
בני שווירץ
בני שווירץ
מיישם אבטחת מידע | טכנולוגיות מידע
ברוך פיהלוורי
ברוך פיהלוורי
מחסן טכני | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
ברוניסלב בגרייסר
ברוניסלב בגרייסר
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
ג’האד חאיכ
ג’האד חאיכ
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
ג’וליה שיידין
ג’וליה שיידין
מורה מן החוץ | Software Engineering
ג’יריס עידי
ג’יריס עידי | Jeries Eady
| English Unit
גבי גרינפלד
גבי גרינפלד
| Optical Engineering
גבי רבהון
גבי רבהון
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
גבריאל גורדון
גבריאל גורדון
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
גבריאל שנכר
גבריאל שנכר
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
גידי כהן
גידי כהן
| Software Engineering
גיל מאור
גיל מאור
מדיה חברתית, רכז תפעול תחום היזמות והבין-תחומיות | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
גיל מאור
גיל מאור
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
גל ליביו
גל ליביו
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
גלית יריב
גלית יריב
מזכירת מחלקה | Industrial Engineering and Management
גלית קופר
גלית קופר
מנהלת מחלקת משאבי אנוש | משאבי אנוש
גלעד נעמן
גלעד נעמן
מנהל היחידה לחינוך גופני וספורט | סגל מינהלי
גנאדי צוגלין
גנאדי צוגלין
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
גרגורי קליין
גרגורי קליין
מורה מן החוץ | Software Engineering
גרי סניידר
גרי סניידר
מנהל בינוי, רכש ולוגיסטיקה. | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
ד”ר  יניב לינדה
ד”ר יניב לינדה
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר אדי שמואלי
ד”ר אדי שמואלי
| Software Engineering
ד”ר אדית ולדר
ד”ר אדית ולדר
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר אולג קליס
ד”ר אולג קליס
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
ד”ר אורן שפיר
ד”ר אורן שפיר
מורה מן החוץ | Optical Engineering
ד”ר אורנה מילר
ד”ר אורנה מילר | Dr. Orna Muller
דקנית הסטודנטים
Reception hours: יש לתאם פגישה מראש עם המזכירה
ד”ר איילה דנטה
ד”ר איילה דנטה
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
ד”ר איתי מלק
ד”ר איתי מלק
מנהל המרכז | המרכז לנוער שוחר מדע
ד”ר איתן רון
ד”ר איתן רון
| Software Engineering
ד”ר אלה לוין
ד”ר אלה לוין
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר אלון סנה אור
ד”ר אלון סנה אור
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר אלינה מולדבסקי
ד”ר אלינה מולדבסקי
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
ד”ר בומה אברמוביץ
ד”ר בומה אברמוביץ
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
ד”ר גבריאל רוזנבאום
ד”ר גבריאל רוזנבאום
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר גיא צברי
ד”ר גיא צברי
רכז פיזיקה וטכנולוגיה | המרכז לנוער שוחר מדע
ד”ר דאוד דאוד
ד”ר דאוד דאוד
ראש המדור לקידום הסטודנט ומנהל היחידה לסטודנטים מהחברה הערבית | סגל מינהלי
Reception hours: ראשון עד שלישי 8:00-15:00; רביעי 8:00-13:00
ד”ר דוד בנטולילה
ד”ר דוד בנטולילה
מרצה נלווה | Industrial Engineering and Management
ד”ר דוד פונדק
ד”ר דוד פונדק
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ד”ר דוד קליר
ד”ר דוד קליר
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ד”ר דנה פישר שחור
ד”ר דנה פישר שחור
מורה מן החוץ, רכזת תהליכי ליווי פדגוגי וטכנו-פדגוגי | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ד”ר דניאל לשם
ד”ר דניאל לשם
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר ולדיסלאב רויטברג
ד”ר ולדיסלאב רויטברג
מורה מן החוץ | Optical Engineering
ד”ר ורד דנגור
ד”ר ורד דנגור
| היחידה להוראה ולימודים כלליים
ד”ר זאב פרנקל
ד”ר זאב פרנקל
| Software Engineering
ד”ר חוסיין-פארג’ ראניה
ד”ר חוסיין-פארג’ ראניה
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ד”ר חיים חכם
ד”ר חיים חכם
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר חנה פייגר
ד”ר חנה פייגר
רכזת תכנית ההכשרה למרצים חדשים ממ"ח במחלקה להנדסת ביוטכנולוגיה | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
ד”ר חשיבון אדהם
ד”ר חשיבון אדהם
מורה מן החוץ | Software Engineering
ד”ר יאיר מעיין
ד”ר יאיר מעיין
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר יבגני קאראן
ד”ר יבגני קאראן
| Mechanical Engineering
ד”ר יואל סליגסון
ד”ר יואל סליגסון | ד"ר יואל סליגסון
| Optical Engineering
ד”ר יוג’ין וינגר
ד”ר יוג’ין וינגר
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
ד”ר יוליה סירוטה
ד”ר יוליה סירוטה
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר יורם הורוביץ
ד”ר יורם הורוביץ
מורה מן החוץ | Optical Engineering
ד”ר יחיאל קמחי
ד”ר יחיאל קמחי
| Software Engineering
ד”ר ילנה לוברסקי
ד”ר ילנה לוברסקי
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר ילנה פוגרבניאק
ד”ר ילנה פוגרבניאק
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
ד”ר יעל עינב
ד”ר יעל עינב
מורה מן החוץ | Software Engineering
ד”ר יעקב לוצקי
ד”ר יעקב לוצקי
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
classroom משרד מרצים מתמטיקה, בנין EF
ד”ר יעקב ריינר
ד”ר יעקב ריינר
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר לאה יעקובזון
ד”ר לאה יעקובזון
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ד”ר לאוניד חלימר
ד”ר לאוניד חלימר
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
ד”ר ליאורה לוקיץ
ד”ר ליאורה לוקיץ
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר מאירה שטרנפלד
ד”ר מאירה שטרנפלד
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר מגי בן יהודה
ד”ר מגי בן יהודה
| Software Engineering
ד”ר מיה נחשון קדמי
ד”ר מיה נחשון קדמי
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר מייקל קוניג
ד”ר מייקל קוניג
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
ד”ר מיכל נוימן
ד”ר מיכל נוימן
מורה מן החוץ | Optical Engineering
ד”ר מירי רבינוביץ
ד”ר מירי רבינוביץ
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ד”ר מלכה גרוסמן
ד”ר מלכה גרוסמן
| Software Engineering
ד”ר מרגריטה ריטנברג
ד”ר מרגריטה ריטנברג
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר מרים ברזינה
ד”ר מרים ברזינה
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
ד”ר מרינה טל
ד”ר מרינה טל
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר מרינה מרינוב
ד”ר מרינה מרינוב
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר משה סולאמי
ד”ר משה סולאמי
Software Engineering | Software Engineering
ד”ר משה שביט
ד”ר משה שביט
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר נגה רז קויט
ד”ר נגה רז קויט
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר נגה שליט
ד”ר נגה שליט
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ד”ר נדב דנקמפ
ד”ר נדב דנקמפ
מורה מן החוץ
ד”ר נועם קול רון
ד”ר נועם קול רון
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ד”ר נעם קול-רון
ד”ר נעם קול-רון
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ד”ר נתן נצר
ד”ר נתן נצר | ד"ר נתן נצר
| Optical Engineering
ד”ר סימה ביזזוס
ד”ר סימה ביזזוס
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ד”ר סמיעאן פיטר
ד”ר סמיעאן פיטר
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר סרגיי מזין
ד”ר סרגיי מזין
Software Engineering | Software Engineering
ד”ר עודד סושרד
ד”ר עודד סושרד
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר עזיז ח’רוף
ד”ר עזיז ח’רוף
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
ד”ר עזר מילר
ד”ר עזר מילר
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
ד”ר עידית גולני
ד”ר עידית גולני
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר עידן אייזנר
ד”ר עידן אייזנר
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
ד”ר עילם גופר
ד”ר עילם גופר
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר פאדי סכראן
ד”ר פאדי סכראן | ד"ר פאדי סכראן
| Optical Engineering
ד”ר פטר סוריאנו
ד”ר פטר סוריאנו
| Software Engineering
ד”ר פליקס קרדמן
ד”ר פליקס קרדמן
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
ד”ר ראובן כהן
ד”ר ראובן כהן
| Software Engineering
ד”ר רומן וורוביוב
ד”ר רומן וורוביוב
מורה מן החוץ | Optical Engineering
ד”ר רון דביר
ד”ר רון דביר
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר רוני סיון
ד”ר רוני סיון
| Software Engineering
ד”ר רונית בן אברהם-שומר
ד”ר רונית בן אברהם-שומר
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר רחל ליפשיץ
ד”ר רחל ליפשיץ
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר רים איסמאעיל
ד”ר רים איסמאעיל
רכזת תכנית מצטייני הגליל | המרכז לנוער שוחר מדע
ד”ר ריקי רייכשטיין
ד”ר ריקי רייכשטיין
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר רפי ורטהיים
ד”ר רפי ורטהיים
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
ד”ר שלמה קמחי
ד”ר שלמה קמחי
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר תומאס ריינר
ד”ר תומאס ריינר
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
ד”ר תיקי מרגולין
ד”ר תיקי מרגולין
מורה מן החוץ | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
דוד גילדין
דוד גילדין
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
דוד דניאלי
דוד דניאלי
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
דוד זברודסקי
דוד זברודסקי
| Software Engineering
דוד רוזנפלד
דוד רוזנפלד
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
דונה אשכנזי
דונה אשכנזי
אחראית מלגות | סגל מינהלי
Reception hours: א-ה 8:00-15:30
דועאא סעד
דועאא סעד
רכזת תוכניות העשרה וסמינרים | המרכז לנוער שוחר מדע
דליה זיירמן
דליה זיירמן
מנהלת הספרייה | סגל מינהלי
דלית רביב
דלית רביב
יועצת תלמידים | מכינות קדם אקדמיות
דמיטרי שניידרמן
דמיטרי שניידרמן
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
דניאל בואנוס
דניאל בואנוס
| Software Engineering
דניאל וסרמן
דניאל וסרמן
מהנדס מכטרוניקה | Mechanical Engineering
דר רים אסמאעיל
דר רים אסמאעיל | Dr. Reem Ismael
רכזת תכנית מצטייני הגליל
דר’ אביטל רגב סימן-טוב
דר’ אביטל רגב סימן-טוב | Dr. Avital Regev Siman-Tov
CEO, Ofek Eshkolot R&D Ltd | אופק אשכולות
Reception hours:
דרור רן
דרור רן
מורה מן החוץ | Software Engineering
הילה קנר
הילה קנר
מזכיר אקדמי | מזכירות אקדמית
הימת ניס
הימת ניס
נציגת מרכז מידע | סגל מינהלי
הנד אבו סלאח
הנד אבו סלאח
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
וואיל מטר
וואיל מטר
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
וופא עבד אלגאני
וופא עבד אלגאני
יועצת קריירה, ממונה תקווה ישראלית באקדמיה | סגל מינהלי
Reception hours: א ב ג ה, 8:30-16:30, ד 8:30-14:00
ויטלי אורן
ויטלי אורן
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
וישנבצקי אילן
וישנבצקי אילן
סטודנט חונך | Electrical and Electronic Engineering
ולדימיר טרוצקי
ולדימיר טרוצקי
אחזקה | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
ולדימיר צ’רנישב
ולדימיר צ’רנישב
מנהל שרתים | טכנולוגיות מידע
ולנטין ונצ’ק
ולנטין ונצ’ק
מרורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ולנטין ונצ’ק
ולנטין ונצ’ק
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Reception hours: יום ה' , 14:00-15:00, בתאום מראש במייל
ורד מרקוביץ
ורד מרקוביץ
יועצת תלמידים | מכינות קדם אקדמיות
ושאח זועבי
ושאח זועבי
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
ז’אנה רוזנשטוק
ז’אנה רוזנשטוק
ספרנית קיטלוג עברי ומדיה. אחראית על הקשר עם מחלקות הנדסת תכנה, מערכות מידע, מתמטיקה ומחלקת הנדסת מערכות (תואר שני) | סגל מינהלי
זאב גולוד
זאב גולוד
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
זויה צ’סנוקוב
זויה צ’סנוקוב
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
זנשואי וואנג
זנשואי וואנג
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ח’לאילה הודא
ח’לאילה הודא
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
חגית אדיקה
חגית אדיקה
רכזת לימודי מוסמכים | לשכת המשנה לנשיא
חופית דורון
חופית דורון
| Software Engineering
חזי כרמלי
חזי כרמלי
| Software Engineering
חי אזולאי
חי אזולאי
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
חן יעקובסון
חן יעקובסון
עובדת מעבדה | Biotechnology Engineering
חן קון
חן קון
Software Engineering | Software Engineering
טירן חסאוי
טירן חסאוי
| Software Engineering
טל גומא
טל גומא
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
יבגני פריטולו
יבגני פריטולו
אחראי חדר כושר | סגל מינהלי
יבגניה אפשטיין-אורלוב
יבגניה אפשטיין-אורלוב
| Software Engineering
יגאל מרגלית
יגאל מרגלית
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
יהודה הלוי
יהודה הלוי
מורה מן החוץ | Optical Engineering
יהודית ברנדט
יהודית ברנדט
מורה מן החוץ | English Unit
יואב טלץ
יואב טלץ
מורה מן החוץ | Optical Engineering
יואב מירום
יואב מירום
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
יואב שלו
יואב שלו
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
יואל אסרף
יואל אסרף
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
יונתן שדה
יונתן שדה
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
יוסי אלימלך
יוסי אלימלך
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
יוספה מאיר-לוי
יוספה מאיר-לוי
עוזרת ראש המחלקה | Electrical and Electronic Engineering
Reception hours: א'-ה', בין השעות 10:00-12:50, 14:30-15:30
יורי חצרינוב
יורי חצרינוב
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
יורי קריימר
יורי קריימר
מורה מן החוץ | Optical Engineering
יותם בודן
יותם בודן
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ילנה בוסל
ילנה בוסל
מנהלת חשבונות | הנהלת חשבונות
ילנה סמולביץ
ילנה סמולביץ
עובדת מעבדה
ילנה שפיגלמן
ילנה שפיגלמן
מנהלת המכינה | מכינות קדם אקדמיות
יעל אברמוביץ
יעל אברמוביץ
יועצת לקויות למידה | סגל מינהלי
classroom משרד: בנין B חדר 203
Reception hours: ב, ג, ד 8:00-15:00
יעל חן
יעל חן
עוזרת מנהל תכנית IRO | סגל מינהלי
יעקב אסתרליס
יעקב אסתרליס
| Mechanical Engineering
יעקב מדינה
יעקב מדינה
אב בית בנין EM | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
יפה גולן
יפה גולן
רכזת אדמיניסטרטיבית | מכינות קדם אקדמיות
יצחק קרוין
יצחק קרוין
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
ישי פולק
ישי פולק
| Mechanical Engineering
ישראל אנגלשטיין
ישראל אנגלשטיין
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ישראלה מזור
ישראלה מזור
קשרי תעשייה וגיוס משאבים | לשכת הנשיא
כרמית נויגרשל עובדיה
כרמית נויגרשל עובדיה
אחראית סגל מינהלי | משאבי אנוש
כרמל ויינגרטן כץ
כרמל ויינגרטן כץ
רכזת תוכניות עתידים | המרכז לנוער שוחר מדע
כרמלה כהן
כרמלה כהן
נציגת מרכז מידע | סגל מינהלי
לאה ליאון
לאה ליאון
ראש מדור שכר | כספים
לאוניד בוכדרוקר
לאוניד בוכדרוקר
סגן אחראי מעבדות | Electrical and Electronic Engineering
לי צוק וקנין
לי צוק וקנין
אחראית תעסוקת סגל אקדמי | משאבי אנוש
ליאור סדרינס
ליאור סדרינס
מנהל מדור שכר לימוד | מדור שכר לימוד
ליאורה מנדלי
ליאורה מנדלי
עוזרת ראש מחלקה | Biotechnology Engineering
ליאת דמתי
ליאת דמתי
מזכירת מחלקה | Software Engineering
ליאת שמואלי
ליאת שמואלי
עוזרת ראש מחלקה | Mechanical Engineering
לידיה מיסונישניק
לידיה מיסונישניק
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
לימור אביר
לימור אביר
ראש מדור משגיחים | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
לימור שחר
לימור שחר
אחראית רווחה והדרכה | משאבי אנוש
מאג’דה חאג’
מאג’דה חאג’
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
מאור קרן
מאור קרן
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
מאי איברהים
מאי איברהים
ספרנית השאלה, שמורים ורישום כ"ע. אחראית על הקשר עם מחלקת הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, היחידה לאנגלית ומחלקת הנדסת מכונות (תואר ראשון) | סגל מינהלי
מאיה בוכריס
מאיה בוכריס
נציגת מרכז מידע | סגל מינהלי
מאיר כהן
מאיר כהן
קצין ביטחון ובטיחות | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
מוקד תמיכה מחשבים
מוקד תמיכה מחשבים
תמיכה במחשבים ובמערכות מידע
Reception hours: מענה טלפוני א'-ה' 8:00-18:00 יום ו' 8:00-13:00
מור אשכנזי
מור אשכנזי
Software Engineering | Software Engineering
מוריס גליזרוביץ
מוריס גליזרוביץ
סטודנט חונך | Electrical and Electronic Engineering
מורן זיסרסון
מורן זיסרסון
מנהלת מרכז מידע | סגל מינהלי
מורן לניאדו פיין
מורן לניאדו פיין
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
מורן קופפר
מורן קופפר
| Software Engineering
מזל בלמס
מזל בלמס
מזכירה במחסן הטכני | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
מיטל מילר
מיטל מילר
עוזרת חשב | הנהלת חשבונות
מיכאל דריקר
מיכאל דריקר
מנחה פרוייקטים | Mechanical Engineering
מיכאל רוכקינד
מיכאל רוכקינד
מורה מן החוץ | Optical Engineering
מיכל אסייג
מיכל אסייג
מזכירת לשכת נשיא | לשכת הנשיא
מיכל דינה
מיכל דינה
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
מיכל טרבלסי
מיכל טרבלסי
מזכירה | מזכירות אקדמית
מירב גרוסמן
מירב גרוסמן
מנהלת אתר האינטרנט ופורטל המכללה | סגל מינהלי
Reception hours:
מירה שבצ’נקו
מירה שבצ’נקו
| Software Engineering
מירי גילנסון
מירי גילנסון
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
מלי כנעני
מלי כנעני
עוזרת למנהל המרכז | המרכז לנוער שוחר מדע
מקסים גניס
מקסים גניס
אחראי מעבדות אלקטרוניקה | Electrical and Electronic Engineering
Reception hours: על פי המפורסם בחלון המחסן הטכני ובאתר
מראם נאסר-כרים
מראם נאסר-כרים
רכזת החברה הערבית וחונכויות במכינה | מכינות קדם אקדמיות
מרווה עבד
מרווה עבד
יועצת לימודית-רגשית למחלקות: תעשיה וניהול, תכנה ומערכות מידע, אחראית חונכויות וסדנאות לסטודנטים מהחברה הערבית | סגל מינהלי
Reception hours: ב', ג', ד' 8:00-16:00 ו 8:00-14:00
מריו ברמן
מריו ברמן
| Electrical and Electronic Engineering
Reception hours: יום ד' 9:30-10:30, בתיאום מראש במייל
מרים שחאדה-חאג’
מרים שחאדה-חאג’
יועצת לקויות למידה, יועצת לימודית למחלקות: מתמטיקה שימושית והנדסה אופטית | סגל מינהלי
Reception hours: ב',ה' 8:00-15:00, ג 9:00-15:00
מרינה בשקנסקי
מרינה בשקנסקי
חשבת שכר | כספים
מרינה מינישין
מרינה מינישין
| Software Engineering
מרינה שוורץ
מרינה שוורץ
רכזת גבייה ושכר לימוד | מדור שכר לימוד
משה וסר
משה וסר
מרכז מקצוע מתמטיקה | מכינות קדם אקדמיות
משה ששון
משה ששון
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
משה תשובה
משה תשובה
אב בית בנין B, בנין EF | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
מתן יפרח
מתן יפרח
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
נדב בנו
נדב בנו
| Software Engineering
נטשה קוקוייב
נטשה קוקוייב
ספרנית השאלה בין ספרייתית (הזמנות נכנסות ממוסדות אקדמיים אחרים), השאלה, יעץ, שמורים וכריכה. אחראית על הקשר עם מחלקת הנדסה אופטית ופיזיקה ומחלקת הנדסת מכונות (תואר שני) | סגל מינהלי
נירית ברקוביץ
נירית ברקוביץ
אחראית על הטיפול הפסיכולוגי | סגל מינהלי
classroom חדר מאחורי אולם הספורט
Reception hours: ב 8:00-14:30; ג ד 8:00-15:00
נעמי אונקולוס שפיגל
נעמי אונקולוס שפיגל
מורה מן החוץ | Software Engineering
נצר נבות
נצר נבות
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
נרמין אבו ריא
נרמין אבו ריא
לבורנטית | המרכז לנוער שוחר מדע
נתן כהן
נתן כהן
חצרן | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
נתן קרסני
נתן קרסני
מורה מן החוץ
נתנאל גביאן
נתנאל גביאן
תומך טכנולוגי | טכנולוגיות מידע
נתנאל יוספי
נתנאל יוספי
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
סוניה אריאלי
סוניה אריאלי
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
סיגל גולדין
סיגל גולדין
ראש מדור רישום וקבלה | מזכירות אקדמית
סיגלית סבג
סיגלית סבג
מנהלת חשבונות | הנהלת חשבונות
סיון מלכה חמו
סיון מלכה חמו
מורה מן החוץ
סירינא עאסלה
סירינא עאסלה
עובדת מעבדה | Biotechnology Engineering
סלאח פראג’
סלאח פראג’
מורה מן החוץ | Optical Engineering
סמאר מועלם
סמאר מועלם | סמאר מועלם
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
סמדר ריינר
סמדר ריינר
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
סמואל בנדרסקי
סמואל בנדרסקי
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
עביר קזל
עביר קזל | (חל"ד)
יועצת למחלקות להנדסת תכנה, הנדסת מערכות מידע והנדסת תעשייה וניהול | סגל מינהלי
Reception hours: א, ג, ד, ה 8:30-15:00
עודד רייכספלד
עודד רייכספלד
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
עינב גולן
עינב גולן
מנהלת מעבדות | Biotechnology Engineering
עינת מרום
עינת מרום
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
עליזה אטלי
עליזה אטלי
| Software Engineering
עמוס רדליך
עמוס רדליך
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
עמירם הראל
עמירם הראל
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
עמליה חיים
עמליה חיים
מזכירת מחלקה | Mechanical Engineering
ענת ניסל-מילר
ענת ניסל-מילר
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ערן חורש
ערן חורש
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
ערן מאיר
ערן מאיר
תומך טכנולוגי | טכנולוגיות מידע
פאדי שקור
פאדי שקור
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
פביאן ראיוס
פביאן ראיוס
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
פיטר קונוולינה
פיטר קונוולינה
| Mechanical Engineering
פלורינה סולביטקר
פלורינה סולביטקר
Software Engineering | Software Engineering
פליצ’יה שמאי
פליצ’יה שמאי
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
פניות ומשלוח מסמכים מזכירות אקדמית
פניות ומשלוח מסמכים מזכירות אקדמית
| מזכירות אקדמית
פנינה צימרמן
פנינה צימרמן
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
פנינה צמח
פנינה צמח
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
פרופ’ אלכס סגל
פרופ’ אלכס סגל
| Mechanical Engineering
פרופ’ ויקטור חצקביץ
פרופ’ ויקטור חצקביץ
| Applied Mathematics
פרופ”ח אמיל בשקנסקי
פרופ”ח אמיל בשקנסקי
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
פרופ”ח מאשה גרוזובסקי
פרופ”ח מאשה גרוזובסקי
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
צילה גיא
צילה גיא
עוזרת ראש מחלקה | היחידה להוראה ולימודים כלליים
קובי בודק
קובי בודק
| Software Engineering
קובי גנור
קובי גנור
מנהל משק | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
קוסטה אלקין
קוסטה אלקין
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
קליר שיבי
קליר שיבי
מנהלת לשכת נשיא המכללה | לשכת הנשיא
קרולינה זיבנברג
קרולינה זיבנברג
עוזרת ראש מחלקה | Industrial Engineering and Management
קרלוס גבאי
קרלוס גבאי
אב בית בנין P, בנין D | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
קרן אטיאס
קרן אטיאס
רכזת מוסדיים וספקים | סגל מינהלי
קרן שניידר
קרן שניידר
| Software Engineering
ראמי ח’יר
ראמי ח’יר
מורה מן החוץ | Electrical and Electronic Engineering
ראניה ריאן
ראניה ריאן
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
רביד סהר (סיסמה)
רביד סהר (סיסמה)
אחראית מערכות מידע | טכנולוגיות מידע
רגדה דבור
רגדה דבור
עובדת מעבדה | Biotechnology Engineering
רגינה אוגוסט
רגינה אוגוסט
עוזרת מנכ"לית אופק אשכולות ומרכז היזמות | אופק אשכולות
רווית מיטב
רווית מיטב
יועצת לימודית-רגשית למחלקות: חשמל ואלקטרוניקה, מכונות, ביוטכנולוגיה, אחראית סטודנטים מהחברה האתיופית | סגל מינהלי
Reception hours: ב', ג', ה' 8:30-15:00
רויטל הרוש
רויטל הרוש
ע. סמנכ"לית הכספים | כספים
רולנדו גיטמן
רולנדו גיטמן
מורה מן החוץ | Optical Engineering
רון לוי
רון לוי
מדריך רחפנים תכנית להבים | המרכז לנוער שוחר מדע
רחל ורסנו רוזנברג
רחל ורסנו רוזנברג
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
רחל פרץ
רחל פרץ
מזכירת המחלקה | Biotechnology Engineering
רחלי ברוכאל
רחלי ברוכאל
רכזת גבייה ושכר לימוד | מדור שכר לימוד
ריטה אלקריף
ריטה אלקריף
עוזרת חשבת שכר | כספים
רימונה דיאמנט
רימונה דיאמנט
אחראית רכש וקניינות | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
רינת ארז
רינת ארז
ראש מדור ציונים וזכאויות | מזכירות אקדמית
ריקי גרינפלד
ריקי גרינפלד
ראש לשכת מנכ"ל | לשכת מנכ"ל
ריקי שולמן
ריקי שולמן
ע.מנהלת מכינה | מכינות קדם אקדמיות
רמי גזית
רמי גזית
רכז יזמות וחדשנות | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
רמי פכט
רמי פכט
צלם אקדמי | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
רעיה קרדמן
רעיה קרדמן
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
רעיסה שכטמן
רעיסה שכטמן
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
שי ישראלי
שי ישראלי
רכז תכנית ההתחדשות מרצה במחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה | Electrical and Electronic Engineering
שירה אוזן
שירה אוזן
עוזרת ראש המחלקה | Applied Mathematics
שירה צפריר
שירה צפריר
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
שירי וארם
שירי וארם
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
שלומית בלום ששון
שלומית בלום ששון
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
שלי קול
שלי קול
| Software Engineering
שלמה אושמי
שלמה אושמי
תומך טכנולוגי | טכנולוגיות מידע
שלמה נזר
שלמה נזר
מרכז ומנחה פרויקטים | Mechanical Engineering
שמעון דדון
שמעון דדון
אחזקה | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
שמעון סיגלר
שמעון סיגלר
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
שמעון פיטלסון
שמעון פיטלסון
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
שני אילני
שני אילני
מנהלת מחלקת שיווק/מרכז מידע | סגל מינהלי
שני אלצ’ק
שני אלצ’ק
ראש פיתוח אקדמי | לשכת המשנה לנשיא
שני גולדפינגר
שני גולדפינגר
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
שרון סופר
שרון סופר
ספרנית השאלה, שמורים ויעץ. אחראית על הקשר עם מחלקת הנדסת תעשייה וניהול | סגל מינהלי
שרון תדהר
שרון תדהר
מורה מן החוץ | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
שרית דוייב
שרית דוייב
לבורנטית | המרכז לנוער שוחר מדע
שרית דנינו
שרית דנינו
ע' דקנית הסטודנטים ואחראית קשרי אקדמיה מעסיקים | סגל מינהלי
Reception hours: א-ה 8:00-15:30
תומר גל
תומר גל
| Software Engineering
תמי באלוה
תמי באלוה
מזכירת הדקנית, אחראית על מילואים | סגל מינהלי
תמיר בוקאעי
תמיר בוקאעי
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
תמיר קוצ’רוב
תמיר קוצ’רוב
| Software Engineering
תמר כץ פלד
תמר כץ פלד
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים

ייעוץ לימודים