English Studies Unit | Faculty & Staff

Dr. Samy Abu-Salih
Senior Lecturer
Reception hours: Tuesday 15:40-17:40 (Spring 2016/2017)
Room: D1 - Room 394
Reception hours: Tuesday 15:40-17:40 (Spring 2016/2017)
ד”ר אורנה מילר
ד”ר אורנה מילר | Dr. Orna Muller
דקנית הסטודנטים
Reception hours: יש לתאם פגישה מראש עם המזכירה
Room: בנין B חדר 204
Reception hours: יש לתאם פגישה מראש עם המזכירה
קליר שיבי
קליר שיבי
מנהלת לשכת נשיא המכללה | לשכת הנשיא
לימור אביר
לימור אביר
ראש מדור משגיחים | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
Room: EF
רחל פרץ
רחל פרץ
מזכירת המחלקה | Biotechnology Engineering
שני אלצ’ק
שני אלצ’ק
ראש פיתוח אקדמי | לשכת המשנה לנשיא
Room: M
אחיאב גולן
אחיאב גולן
מנכ"ל | לשכת מנכ"ל
Reception hours: בתאום עם ראש לשכת מנכ"ל - ריקי גרינפלד rgreenfe@braude.ac.il
Reception hours: בתאום עם ראש לשכת מנכ"ל - ריקי גרינפלד rgreenfe@braude.ac.il
ריקי גרינפלד
ריקי גרינפלד
ראש לשכת מנכ"ל | לשכת מנכ"ל
אורית לב
אורית לב
סמנכ"לית כספים | כספים
Reception hours: לפי תאום מראש
Reception hours: לפי תאום מראש
רויטל הרוש
רויטל הרוש
ע. סמנכ"לית הכספים | כספים
מיטל מילר
מיטל מילר
חשבת המכללה | הנהלת חשבונות
ליאור סדרינס
ליאור סדרינס
מנהל מדור שכר לימוד | מדור שכר לימוד
לאה ליאון
לאה ליאון
ראש מדור שכר | כספים
Room: M105
ריטה אלקריף
ריטה אלקריף
עוזרת חשבת שכר | כספים
Room: M105
שני אילני
שני אילני
מנהלת מחלקת שיווק/מרכז מידע | סגל מינהלי
Room: EFK
אילון פרת
אילון פרת
עורך תוכן שיווקי | סגל מינהלי
Room: EFK
גיל מאור
גיל מאור
מדיה חברתית, רכז תפעול תחום היזמות והבין-תחומיות | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
Room: EFK
מורן זיסרסון
מורן זיסרסון
מנהלת מרכז מידע | סגל מינהלי
גלית קופר
גלית קופר
מנהלת מחלקת משאבי אנוש | משאבי אנוש
כרמית נויגרשל עובדיה
כרמית נויגרשל עובדיה
אחראית סגל מינהלי | משאבי אנוש
לי צוק וקנין
לי צוק וקנין
אחראית תעסוקת סגל אקדמי | משאבי אנוש
לימור שחר
לימור שחר
אחראית רווחה והדרכה | משאבי אנוש
סיגלית סבג
סיגלית סבג
מנהלת חשבונות | הנהלת חשבונות
אלכסנדרה בלגנסקי
אלכסנדרה בלגנסקי
מנהלת חשבונות | הנהלת חשבונות
איל קינברג
איל קינברג
מנהל מידע ראשי | טכנולוגיות מידע
רביד סהר (סיסמה)
רביד סהר (סיסמה)
מנהלת מערכות מידע | טכנולוגיות מידע
אביב כהן
אביב כהן
מיישמת מערכות מידע | טכנולוגיות מידע
אלכסנדר ליטבק
אלכסנדר ליטבק
מנהל רשת ותקשורת | טכנולוגיות מידע
ולדימיר צ’רנישב
ולדימיר צ’רנישב
מנהל שרתים | טכנולוגיות מידע
אבי אוחיון
אבי אוחיון
ראש מדור תמיכה ושירות | טכנולוגיות מידע
אורית דמבו
אורית דמבו
ע. מנמ"ר ואחראית הדרכה | טכנולוגיות מידע
בני שווירץ
בני שווירץ
מיישם אבטחת מידע | טכנולוגיות מידע
אסנת ברגר
אסנת ברגר
ראש מדור הוראה וטכנולוגיות למידה | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
אביחי בלמס
אביחי בלמס
רכז תמיכה טכנית | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
רמי פכט
רמי פכט
צלם אקדמי | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
גרי סניידר
גרי סניידר
מנהל בינוי, רכש ולוגיסטיקה. | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
אורטל אלטבה
אורטל אלטבה
עוזרת מנהל בינוי רכש ולוגיסטיקה | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
מאיר כהן
מאיר כהן
קצין ביטחון ובטיחות | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
רימונה דיאמנט
רימונה דיאמנט
אחראית רכש וקניינות | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
אבי בלומנפלד
אבי בלומנפלד
אחראי אחזקה | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
מזל בלמס
מזל בלמס
מזכירה במחסן הטכני | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
משה תשובה
משה תשובה
אב בית בנין B, בנין EF | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
קרלוס גבאי
קרלוס גבאי
אב בית בנין P, בנין D | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
ברוך פיהלוורי
ברוך פיהלוורי
מחסן טכני | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
Room: בנין D
בועז פילברי
בועז פילברי
אב בית בנין M | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
נתן כהן
נתן כהן
חצרן | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
נתן כהן
איהב חרייס
איהב חרייס
אב בית בנין L | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
יעקב מדינה
יעקב מדינה
אב בית בנין EM | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
ילנה שפיגלמן
ילנה שפיגלמן
מנהלת המכינה | מכינות קדם אקדמיות
יפה גולן
יפה גולן
רכזת אדמיניסטרטיבית | מכינות קדם אקדמיות
ורד מרקוביץ
ורד מרקוביץ
יועצת תלמידים | מכינות קדם אקדמיות
מראם נאסר-כרים
מראם נאסר-כרים
יועצת לקויות למידה ורכזת תכנית צעד לפני כולם | דקנט
Reception hours: א'-ה' 08:00-15:30
Room: B210
Reception hours: א'-ה' 08:00-15:30
ריקי שולמן
ריקי שולמן
ע.מנהלת מכינה | מכינות קדם אקדמיות
עמליה חיים
עמליה חיים
מזכירת מחלקה | Mechanical Engineering
ליאת שמואלי
ליאת שמואלי
עוזרת ראש מחלקה | Mechanical Engineering
קרולינה זיבנברג
קרולינה זיבנברג
עוזרת ראש מחלקה | Industrial Engineering and Management
גלית יריב
גלית יריב
מזכירת מחלקה | Industrial Engineering and Management
בלהה סטמפלר
בלהה סטמפלר
עוזרת ראש מחלקה | Optical Engineering
אורה דהן
אורה דהן
עוזרת ראש מחלקה | Software Engineering
ליאת דמתי
ליאת דמתי
מזכירת מחלקה | Software Engineering
ליאורה מנדלי
ליאורה מנדלי
עוזרת ראש מחלקה | Biotechnology Engineering
Room: 109
חן יעקובסון
חן יעקובסון
עובדת מעבדה | Biotechnology Engineering
Room: D219
משרד D219
רגדה דבור
רגדה דבור
עובדת מעבדה | Biotechnology Engineering
Room: D219
משרד D219
דר’ אביטל רגב סימן-טוב
דר’ אביטל רגב סימן-טוב | Dr. Avital Regev Siman-Tov
CEO, Ofek Eshkolot R&D Ltd | אופק אשכולות
Room: בנין M חדר 315
מירב גרוסמן
מירב גרוסמן
מנהלת תוכן אתר המכללה | סגל מינהלי
Room: EFK
ד”ר ורד דנגור
ד”ר ורד דנגור
| היחידה להוראה ולימודים כלליים
צילה גיא
צילה גיא
עוזרת ראש מחלקה | היחידה להוראה ולימודים כלליים
יהודית ברנדט
יהודית ברנדט
מורה מן החוץ | English Unit
ד”ר לאה יעקובזון
ד”ר לאה יעקובזון
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ד”ר תמר כץ פלד
ד”ר תמר כץ פלד
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
לידיה מיסונישניק
לידיה מיסונישניק
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
סיון מלכה חמו
סיון מלכה חמו
מורה מן החוץ
עינת מרום
עינת מרום
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
אורן עזר
אורן עזר
מורה מן החוץ
אורן עזר
ד”ר דוד פונדק
ד”ר דוד פונדק
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ד”ר נועם קול רון
ד”ר נועם קול רון
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ד”ר דוד קליר
ד”ר דוד קליר
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ד”ר מירי רבינוביץ
ד”ר מירי רבינוביץ
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
חגית אדיקה
חגית אדיקה
רכזת לימודי מוסמכים | לשכת המשנה לנשיא
Room: M
ילנה סמולביץ
ילנה סמולביץ
עובדת מעבדה
Room: D219
משרד D219
ד”ר רונית בן אברהם-שומר
ד”ר רונית בן אברהם-שומר
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר עידית גולני
ד”ר עידית גולני
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
פרופ”ח מאשה גרוזובסקי
פרופ”ח מאשה גרוזובסקי
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר נדב דנקמפ
ד”ר נדב דנקמפ
מורה מן החוץ
ד”ר אדית ולדר
ד”ר אדית ולדר
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר חיים חכם
ד”ר חיים חכם
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר מרינה טל
ד”ר מרינה טל
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר ילנה לוברסקי
ד”ר ילנה לוברסקי
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
יואב מירום
יואב מירום
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר מיה נחשון קדמי
ד”ר מיה נחשון קדמי
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
פנינה צימרמן
פנינה צימרמן
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר נגה רז קויט
ד”ר נגה רז קויט
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר שלמה קמחי
ד”ר שלמה קמחי
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר גבריאל רוזנבאום
ד”ר גבריאל רוזנבאום
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר מרגריטה ריטנברג
ד”ר מרגריטה ריטנברג
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר מאירה שטרנפלד
ד”ר מאירה שטרנפלד
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
נעמי אונקולוס שפיגל
נעמי אונקולוס שפיגל
מורה מן החוץ | Software Engineering
יבגניה אפשטיין-אורלוב
יבגניה אפשטיין-אורלוב
| Software Engineering
אלי בר-יהלום
אלי בר-יהלום
| Software Engineering
דרור רן
דרור רן
מורה מן החוץ | Software Engineering
ד”ר חשיבון אדהם
ד”ר חשיבון אדהם
מורה מן החוץ | Software Engineering
ד”ר ראובן כהן
ד”ר ראובן כהן
| Software Engineering
ד”ר סרגיי מזין
ד”ר סרגיי מזין
Software Engineering | Software Engineering
ד”ר פטר סוריאנו
ד”ר פטר סוריאנו
| Software Engineering
ד”ר רוני סיון
ד”ר רוני סיון
| Software Engineering
דר רים אסמאעיל
דר רים אסמאעיל | Dr. Reem Ismael
רכזת תכנית מצטייני הגליל
Room: D213
ד”ר יעל עינב
ד”ר יעל עינב
מורה מן החוץ | Software Engineering
אייל פרידמן
אייל פרידמן
מורה מן החוץ | Software Engineering
ד”ר יחיאל קמחי
ד”ר יחיאל קמחי
| Software Engineering
אלכס קסלמן
אלכס קסלמן
| Software Engineering
ד”ר איתן רון
ד”ר איתן רון
| Software Engineering
ג’וליה שיידין
ג’וליה שיידין
מורה מן החוץ | Software Engineering
משה וסר
משה וסר
מרכז מקצוע מתמטיקה | מכינות קדם אקדמיות
איליה קגן
איליה קגן
מרכז מקצוע אנגלית | מכינות קדם אקדמיות
איליה קגן
אנה שמידוב
אנה שמידוב
מזכירת המחלקה | Electrical and Electronic Engineering
Room: EM404
שירה אוזן
שירה אוזן
עוזרת ראש המחלקה | Applied Mathematics
יעל אברמוביץ
יעל אברמוביץ
יועצת לקויות למידה | דקנט
Reception hours: א', ב', ג' 8:00-15:00
Room: משרד: בנין B חדר 213
Reception hours: א', ב', ג' 8:00-15:00
אורנית בר זית
אורנית בר זית
רכזת נגישות, יועצת לסטודנטים עם מוגבלויות פיזיות/ רפואיות, מובילת פרויקט הדגל | דקנט
Reception hours: א-ה 08:30-16:30
Room: בנין B חדר 212
Reception hours: א-ה 08:30-16:30
נירית ברקוביץ
נירית ברקוביץ
אחראית על הטיפול הפסיכולוגי | דקנט
Reception hours: ב' 8:00-14:30; ג', ד' 8:00-15:00
Room: חדר מאחורי אולם הספורט
Reception hours: ב' 8:00-14:30; ג', ד' 8:00-15:00
ד”ר דאוד דאוד
ד”ר דאוד דאוד
ראש המדור לקידום הסטודנט | דקנט
Reception hours: ראשון עד שלישי 8:00-15:00; רביעי 8:00-13:00
Room: בנין B חדר 202
Reception hours: ראשון עד שלישי 8:00-15:00; רביעי 8:00-13:00
מרווה עבד
מרווה עבד
יועצת לימודית-רגשית למחלקות: תעשיה וניהול, תכנה ומערכות מידע, אחראית חונכויות וסדנאות לסטודנטים מהחברה הערבית | דקנט
Reception hours: ב', ג', ד' 8:00-16:00 ו 8:00-14:00
Room: בנין B חדר 202
Reception hours: ב', ג', ד' 8:00-16:00 ו 8:00-14:00
רווית מיטב
רווית מיטב
יועצת לימודית-רגשית למחלקות: חשמל ואלקטרוניקה, מכונות, ביוטכנולוגיה, אחראית סטודנטים מהחברה האתיופית | דקנט
Reception hours: א', ב', ג', ה' 8:30-15:00
Room: בנין B חדר 207
Reception hours: א', ב', ג', ה' 8:30-15:00
מרים שחאדה-חאג’
מרים שחאדה-חאג’
יועצת לקויות למידה, יועצת לימודית למחלקות: מתמטיקה שימושית והנדסה אופטית | סגל מינהלי
Reception hours: ב',ה' 8:00-15:00, ג 9:00-15:00
Room: בנין B חדר 208
Reception hours: ב',ה' 8:00-15:00, ג 9:00-15:00
עביר קזל
עביר קזל | (חל"ד)
יועצת למחלקות להנדסת תכנה, הנדסת מערכות מידע והנדסת תעשייה וניהול | סגל מינהלי
Reception hours: א, ג, ד, ה 8:30-15:00
Room: בנין B חדר 203
Reception hours: א, ג, ד, ה 8:30-15:00
שירן אלבז
שירן אלבז
יועצת לקויות למידה | דקנט
Reception hours: ד', ה' 8:30-16:30
Room: בנין B חדר 213
Reception hours: ד', ה' 8:30-16:30
דונה אשכנזי
דונה אשכנזי
אחראית מלגות | דקנט
Reception hours: א-ה 8:00-15:30
Room: בנין B חדר 205
Reception hours: א-ה 8:00-15:30
אתי שפרברג
אתי שפרברג
מנהלת היחידה למעורבות חברתית | דקנט
Reception hours: א-ה 8:00-16:00
Room: בנין B חדר 201
Reception hours: א-ה 8:00-16:00
וופא עבד אלגאני
וופא עבד אלגאני
יועצת קריירה, ממונה תקווה ישראלית באקדמיה | דקנט
Reception hours: א ב ג ה, 8:30-16:30, ד 8:30-14:00
Room: בנין B חדר 209
Reception hours: א ב ג ה, 8:30-16:30, ד 8:30-14:00
בינה וגנר
בינה וגנר
פסיכולוגית תעסוקתית מומחית, ראש המרכז לפיתוח קריירה | דקנט
Reception hours: ימים ב-ד, 8:00-15:00
Room: בנין B חדר 214
Reception hours: ימים ב-ד, 8:00-15:00
שרית דנינו
שרית דנינו
עוזרת דקנית הסטודנטים ואחראית קשרי אקדמיה מעסיקים | דקנט
Reception hours: א-ה 8:00-15:30
Room: בנין B חדר 208
Reception hours: א-ה 8:00-15:30
אירית ארנון
אירית ארנון
עובדת מעבדה | Biotechnology Engineering
Room: D219
משרד D219
סלאח פראג’
סלאח פראג’
מורה מן החוץ | Optical Engineering
דלית רביב
דלית רביב
יועצת תלמידים | מכינות קדם אקדמיות
גל ליביו
גל ליביו
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אורן זלץ
אורן זלץ
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
ראמי ח’יר
ראמי ח’יר
מורה מן החוץ | Electrical and Electronic Engineering
אולגה חצרינוב
אולגה חצרינוב
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
יורי חצרינוב
יורי חצרינוב
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אברהם יניב
אברהם יניב
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
שי ישראלי
שי ישראלי
רכז תכנית ההתחדשות מרצה במחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה | Electrical and Electronic Engineering
שמעון פיטלסון
שמעון פיטלסון
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אלברט פרופיס
אלברט פרופיס
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
גנאדי צוגלין
גנאדי צוגלין
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
יצחק קרוין
יצחק קרוין
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אנטון ריבושקין
אנטון ריבושקין
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
ד”ר תומאס ריינר
ד”ר תומאס ריינר
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
פאדי שקור
פאדי שקור
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אביתר חמו
אביתר חמו
מורה מן החוץ | Electrical and Electronic Engineering
אנטולי שקולניק
אנטולי שקולניק
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אפרת אביטבול צח
אפרת אביטבול צח
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
יונתן שדה
יונתן שדה
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
רעיסה שכטמן
רעיסה שכטמן
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
דליה זיירמן
דליה זיירמן
ספרנית | ספרייה
מאי איברהים
מאי איברהים
ספרנית השאלה, שמורים ורישום כ"ע. אחראית על הקשר עם מחלקת הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, היחידה לאנגלית ומחלקת הנדסת מכונות (תואר ראשון) | ספרייה
שרון סופר
שרון סופר
מ"מ מנהלת הספרייה | ספרייה
אריקה ורשסקו
אריקה ורשסקו
ספרנית קיטלוג לועזי והשאלה בין ספרייתית (הזמנות יוצאות של קהיליית המכללה). אחראית על הקשר עם מחלקת הנדסת ביוטכנולוגיה והיחידה להוראה ולימודים כלליים | ספרייה
ישראלה מזור
ישראלה מזור
קשרי תעשייה וגיוס משאבים | לשכת הנשיא
נטשה קוקוייב
נטשה קוקוייב
ספרנית השאלה בין ספרייתית (הזמנות נכנסות ממוסדות אקדמיים אחרים), השאלה, יעץ, שמורים וכריכה. אחראית על הקשר עם מחלקת הנדסה אופטית ופיזיקה ומחלקת הנדסת מכונות (תואר שני) | ספרייה
ז’אנה רוזנשטוק
ז’אנה רוזנשטוק
ספרנית קיטלוג עברי ומדיה. אחראית על הקשר עם מחלקות הנדסת תכנה, מערכות מידע, מתמטיקה ומחלקת הנדסת מערכות (תואר שני) | ספרייה
ד”ר חנה פייגר
ד”ר חנה פייגר
רכזת תכנית ההכשרה למרצים חדשים ממ"ח במחלקה להנדסת ביוטכנולוגיה | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
רמי גזית
רמי גזית
רכז יזמות וחדשנות | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
בטו כץ
בטו כץ
מרכז אקדמי תחום היזמות והבין-תחומיות, ממ"ח במחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה | Electrical and Electronic Engineering
קוסטה אלקין
קוסטה אלקין
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ישראל אנגלשטיין
ישראל אנגלשטיין
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
יואל אסרף
יואל אסרף
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
יותם בודן
יותם בודן
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
סמואל בנדרסקי
סמואל בנדרסקי
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
פרופ”ח אמיל בשקנסקי
פרופ”ח אמיל בשקנסקי
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
שני גולדפינגר
שני גולדפינגר
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
זאב גולוד
זאב גולוד
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר עילם גופר
ד”ר עילם גופר
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
אירנה גורפינקל
אירנה גורפינקל
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
מירי גילנסון
מירי גילנסון
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר רון דביר
ד”ר רון דביר
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
דוד דניאלי
דוד דניאלי
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
עמירם הראל
עמירם הראל
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
שירי וארם
שירי וארם
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ולנטין ונצ’ק
ולנטין ונצ’ק
מרורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
רחל ורסנו רוזנברג
רחל ורסנו רוזנברג
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
רחל ורסנו רוזנברג
ד”ר אלה לוין
ד”ר אלה לוין
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר ליאורה לוקיץ
ד”ר ליאורה לוקיץ
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר רחל ליפשיץ
ד”ר רחל ליפשיץ
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר דניאל לשם
ד”ר דניאל לשם
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר יאיר מעיין
ד”ר יאיר מעיין
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
יוספה מאיר-לוי
יוספה מאיר-לוי
עוזרת ראש המחלקה | Electrical and Electronic Engineering
Reception hours: א'-ה', בין השעות 10:00-12:50, 14:30-15:30
Room: EM402
משרד EM402, פקס 04-9580289
Reception hours: א'-ה', בין השעות 10:00-12:50, 14:30-15:30
אלה דכטר
אלה דכטר
מזכירת המחלקה | Applied Mathematics
Room: EM405
משרד EM405
מקסים גניס
מקסים גניס
אחראי מעבדות אלקטרוניקה | Electrical and Electronic Engineering
Reception hours: על פי המפורסם בחלון המחסן הטכני ובאתר
Room: EM108
Reception hours: על פי המפורסם בחלון המחסן הטכני ובאתר
אבי כהן
אבי כהן
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אילון ליטביץ
אילון ליטביץ
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
ד”ר אורן שפיר
ד”ר אורן שפיר
מורה מן החוץ | Optical Engineering
ד”ר ולדיסלאב רויטברג
ד”ר ולדיסלאב רויטברג
מורה מן החוץ | Optical Engineering
ד”ר יורם הורוביץ
ד”ר יורם הורוביץ
מורה מן החוץ | Optical Engineering
ד”ר מיכל נוימן
ד”ר מיכל נוימן
מורה מן החוץ | Optical Engineering
גבי גרינפלד
גבי גרינפלד
| Optical Engineering
גבי גרינפלד
יורי קריימר
יורי קריימר
מורה מן החוץ | Optical Engineering
אלכס פורמן
אלכס פורמן
מורה מן החוץ | Optical Engineering
אסף כהן
אסף כהן
מורה מן החוץ | Optical Engineering
יהודה הלוי
יהודה הלוי
מורה מן החוץ | Optical Engineering
יואב טלץ
יואב טלץ
מורה מן החוץ | Optical Engineering
מיכאל רוכקינד
מיכאל רוכקינד
מורה מן החוץ | Optical Engineering
רולנדו גיטמן
רולנדו גיטמן
מורה מן החוץ | Optical Engineering
ד”ר רומן וורוביוב
ד”ר רומן וורוביוב
מורה מן החוץ | Optical Engineering
ושאח זועבי
ושאח זועבי
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
ד”ר איתי מלק
ד”ר איתי מלק
מנהל המרכז | המרכז לנוער שוחר מדע
Room: D 218
מלי כנעני
מלי כנעני
עוזרת למנהל המרכז | המרכז לנוער שוחר מדע
Room: D 218
ד”ר רים איסמאעיל
ד”ר רים איסמאעיל
רכזת תכנית מצטייני הגליל | המרכז לנוער שוחר מדע
Room: D213
ד”ר גיא צברי
ד”ר גיא צברי
רכז פיזיקה וטכנולוגיה | המרכז לנוער שוחר מדע
Room: D213
שרית דוייב
שרית דוייב
לבורנטית | המרכז לנוער שוחר מדע
Room: D213
נרמין אבו ריא
נרמין אבו ריא
לבורנטית | המרכז לנוער שוחר מדע
ויטלי אורן
ויטלי אורן
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
חי אזולאי
חי אזולאי
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
יוסי אלימלך
יוסי אלימלך
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
סוניה אריאלי
סוניה אריאלי
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
אבי ארליך
אבי ארליך
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
ברוניסלב בגרייסר
ברוניסלב בגרייסר
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
גבריאל גורדון
גבריאל גורדון
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
גבריאל גורדון
דוד גילדין
דוד גילדין
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
אלון דולב
אלון דולב
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
מיכאל דריקר
מיכאל דריקר
מנחה פרוייקטים | Mechanical Engineering
אלכס דכטר
אלכס דכטר
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
ד”ר יוג’ין וינגר
ד”ר יוג’ין וינגר
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
ד”ר רפי ורטהיים
ד”ר רפי ורטהיים
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
דניאל וסרמן
דניאל וסרמן
מהנדס מכטרוניקה | Mechanical Engineering
אלכס זיבנברג
אלכס זיבנברג
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
ג’האד חאיכ
ג’האד חאיכ
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
ערן חורש
ערן חורש
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
אריאל חזות
אריאל חזות
מנחה פרויקטים | Mechanical Engineering
נתנאל יוספי
נתנאל יוספי
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
מתן יפרח
מתן יפרח
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
מתן יפרח
אפי כשאני
אפי כשאני
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
אלכס כץ-דמיאנץ
אלכס כץ-דמיאנץ
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
אור לוסטיג
אור לוסטיג
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
מורן לניאדו פיין
מורן לניאדו פיין
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
גיל מאור
גיל מאור
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
אריה מזרחי
אריה מזרחי
אחראי מעבדות | Mechanical Engineering
יגאל מרגלית
יגאל מרגלית
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
נצר נבות
נצר נבות
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
שלמה נזר
שלמה נזר
מרכז ומנחה פרויקטים | Mechanical Engineering
שמעון סיגלר
שמעון סיגלר
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
ד”ר מייקל קוניג
ד”ר מייקל קוניג
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
מאור קרן
מאור קרן
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
נתן קרסני
נתן קרסני
מורה מן החוץ
איתן קלינהוף
איתן קלינהוף
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
גרגורי קליין
גרגורי קליין
מורה מן החוץ | Software Engineering
פביאן ראיוס
פביאן ראיוס
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
דוד רוזנפלד
דוד רוזנפלד
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
עודד רייכספלד
עודד רייכספלד
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
יואב שלו
יואב שלו
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
גבריאל שנכר
גבריאל שנכר
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
דמיטרי שניידרמן
דמיטרי שניידרמן
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
הנד אבו סלאח
הנד אבו סלאח
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Room: M320
אלירן אבני
אלירן אבני
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Room: EM429
תמיר בוקאעי
תמיר בוקאעי
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Room: M320
ארז גרליץ
ארז גרליץ
| Applied Mathematics
Reception hours: יום ג' 16:50-17:50
Room: M320
Reception hours: יום ג' 16:50-17:50
מיכל דינה
מיכל דינה
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Room: M320
ולנטין ונצ’ק
ולנטין ונצ’ק
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Reception hours: יום ה' , 14:00-15:00, בתאום מראש במייל
Room: M320
Reception hours: יום ה' , 14:00-15:00, בתאום מראש במייל
מאג’דה חאג’
מאג’דה חאג’
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
ד”ר לאוניד חלימר
ד”ר לאוניד חלימר
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Room: M320
ד”ר עזיז ח’רוף
ד”ר עזיז ח’רוף
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Room: EM429
ד”ר אלינה מולדבסקי
ד”ר אלינה מולדבסקי
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Room: M320
סמאר מועלם
סמאר מועלם | סמאר מועלם
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
ד”ר עזר מילר
ד”ר עזר מילר
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
ד”ר ילנה פוגרבניאק
ד”ר ילנה פוגרבניאק
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Room: EM429
זויה צ’סנוקוב
זויה צ’סנוקוב
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
שירה צפריר
שירה צפריר
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Room: M320
ד”ר אולג קליס
ד”ר אולג קליס
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Room: M320
ד”ר פליקס קרדמן
ד”ר פליקס קרדמן
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
אריאל רויטמן
אריאל רויטמן
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Room: M320
ראניה ריאן
ראניה ריאן
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Room: M320
ד”ר בומה אברמוביץ
ד”ר בומה אברמוביץ
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Room: EM429
ד”ר מרים ברזינה
ד”ר מרים ברזינה
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Room: EM429
פרופ’ ויקטור חצקביץ
פרופ’ ויקטור חצקביץ
| Applied Mathematics
ד”ר יעקב לוצקי
ד”ר יעקב לוצקי
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Room: משרד מרצים מתמטיקה, בנין EF
רעיה קרדמן
רעיה קרדמן
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Room: M320
ד”ר דוד בנטולילה
ד”ר דוד בנטולילה
מרצה נלווה | Industrial Engineering and Management
רחלי ברוכאל
רחלי ברוכאל
רכזת גבייה ושכר לימוד | מדור שכר לימוד
מרינה שוורץ
מרינה שוורץ
רכזת גבייה ושכר לימוד | מדור שכר לימוד
אבלינה מלמוד
אבלינה מלמוד
רכזת גבייה ושכר לימוד | מדור שכר לימוד
הילה קנר
הילה קנר
מזכיר אקדמי | מזכירות אקדמית
אלה קסלמן
אלה קסלמן
ראש מדור מערכת שעות ובחינות | מזכירות אקדמית
סיגל גולדין
סיגל גולדין
ראש מדור רישום וקבלה | מזכירות אקדמית
רינת ארז
רינת ארז
ראש מדור ציונים וזכאויות | מזכירות אקדמית
מיכל טרבלסי
מיכל טרבלסי
מזכירה | מזכירות אקדמית
מיכל אסייג
מיכל אסייג
מזכירת לשכת נשיא | לשכת הנשיא
ד”ר מרינה מרינוב
ד”ר מרינה מרינוב
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ענת ניסל-מילר
ענת ניסל-מילר
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר עודד סושרד
ד”ר עודד סושרד
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר יוליה סירוטה
ד”ר יוליה סירוטה
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר אלון סנה אור
ד”ר אלון סנה אור
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
פנינה צמח
פנינה צמח
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
גבי רבהון
גבי רבהון
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
עמוס רדליך
עמוס רדליך
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר ריקי רייכשטיין
ד”ר ריקי רייכשטיין
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר יעקב ריינר
ד”ר יעקב ריינר
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר משה שביט
ד”ר משה שביט
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
אביגדור שרייבר
אביגדור שרייבר
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
משה ששון
משה ששון
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
Keren Berkovitz
Keren Berkovitz | קרן ברקוביץ
Assistant to Head of English Studies Unit | English Unit
Room: M107
אינאס גרייב
אינאס גרייב | Enas Ghrayeb
| English Unit
ג’יריס עידי
ג’יריס עידי | Jeries Eady
| English Unit
Room: אM107