עדי גילון – בוגרת המחלקה להנדסת ביוטכנולוגיה

עדי גילון – בוגרת המחלקה להנדסת ביוטכנולוגיה
עדי גילון – בוגרת המחלקה להנדסת ביוטכנולוגיה
מייסדת ומפתחת מינרז קוסמטיקס Mineraz Cosmetics 
החיבור לקריירת החלומות שלי, החל לפני 13 שנים. הרצון להגשים חלום ילדות ולרקוח מוצרי קוסמטיקה.
סיימתי את לימודי התיכון במגמת ביולוגיה עם תשוקה בלתי מתפשרת לבצע ניסויים, ליצור, לחשוב מחוץ לקופסא, לפתח וליזום. חיפשתי תחום לימודים אשר יוכל לאפשר לי את כל זה ויחד עם זאת לקחת אותי קדימה בהגשמת חלומי. ידעתי שאני רוצה לרכוש השכלה מדעית, להבין את נושא הכימיה של מרכיבי תכשירים ותרופות, לדעת את הביולוגיה של התאים, להתנסות בניסויים מדעיים ולהתנסות בתעשייה. לשמחתי מצאתי מקום שיכול לספק לי את כל זה.
בחרתי במסלול לימודי ביוטכנולוגיה באורט בראודה. הייתי בין המחזורים הראשונים ללמוד שם את התחום החדשני. תכנית הלימודים היתה עשירה והרמה היתה גבוהה. המרצים הקדישו את התכנים לעשייה מקצועית וחדשנית. עבדנו שעות רבות במעבדות חדשניות. האווירה בקמפוס היתה משפחתית, מקבץ הסטודנטים היה איכותי. קיבלתי כלים ללמידה עצמית, מה שעוזר לי עד היום בפיתוח מוצרים חדשים. צברתי שעות ניסיון בעבודתי במעבדות המכללה. החיבור, הביטחון לעבוד עם חומרי גלם – החל מאז ימי הלימודים שלי.
את ההתמחות של עשיתי בתחום איכות הסביבה. עוד אז, היה לי חשוב לשמור על ערכים ולנסות להביא את הייחודיות שבי לעשייה. ההתמחות שלי נעשתה במפעל “שמן”, בתחום טיהור השפכים של המפעל. הייתי חלק פעיל בהקמת מתקן לטיהור השפכים של המפעל, בצמוד למהנדס המפעל. היה מרתק ומעצים!
בשנת 2003 החלטתי לקחת צעד קדימה בהגשמת החלום ולשלב בין שתי האהבות שלי: תכשירי יופי ומדעים, במטרה ליצור מוצרי איפור מינרליים, המבוססים אך ורק על רכיבים טבעיים, הבריאים לעור, מועשרים במינרלים משקמים ונטולי חומרים מזיקים.
וכך, הודות לאינטואיציה מפותחת, אמונה והרבה מחקר השקתי את קו המינרלים הראשון שלי, בארה”ב, שם עבדתי עם מיטב רופאי העור והפלסטיקאים והקמתי את מינרז קוסמטיקס.
כיום קו האיפור של מינרז קוסמטיקס נמכר במעל 250 נקודות מכירה מורשות ברחבי הארץ ואון ליין (קליניקות קוסמטיות, מאפרות וכו’), אשר עברו הכשרה מקצועית לעבודה עם התכשירים.
על מנת להגשים מיזם שכזה, אדם צריך מספר דברים: חלום הבוער מתוכו, השכלה מתאימה, יוזמה, אומץ, מזל, תושייה ואמונה שלמה בדרכו.

ייעוץ לימודים