ג’מיל אסתיתה – בוגר המחלקה להנדסת מכונות

ג’מיל אסתיתה – בוגר המחלקה להנדסת מכונות
ג’מיל אסתיתה – בוגר המחלקה להנדסת מכונות
מנהל פרויקטים במטה ההנדסה של שטראוס   
התקבלתי לבראודה עם רקע טכני בסיסי וציונים ממוצעים מהתיכון. התקדמתי שלב אחרי שלב, תוך קבלת תמיכה מסגל המרצים והיועצים  וסיימתי את לימודי בשנת 2003 בהצטיינות יתרה
(עשיתי שתי התמחויות, כך ש”משכתי” את משך לימודי לשנה נוספת).
החל מתקופת הסטאז’ השתלבתי בתעשייה במפעלים בתחומים מגוונים כגון: תעשיות הרכב, ציוד רפואי, תעשיה בטחונית, אנרגיה ירוקה ועוד.
לאורך כל הדרך הפגנתי ואני מפגין מקצועיות רבה באמצעות הידע הרב שרכשתי (עם דגש על הידע המעשי), דבר שהינו מאוד חסר באקדמיה במקומות אחרים.
על מנת לשמור על יתרון תחרותי בשוק, המשכתי ללימודי תואר שני במנהל עסקים MBA והתחלתי להשתלב בתפקידים ניהוליים בתחומים טכנולוגיים.
כיום אני בתפקיד מנהל פרוייקטים במטה ההנדסה של שטראוס.
עיקר פעילותי מתרכזת סביב האוטומציה התעשייתית ברמה חוצת-ארגון. תפקיד מעניין ומאתגר אשר דורש פעילות בינלאומית על מנת לאתר ולהטמיע טכנולוגיות ייחודיות וחדשניות בארגון.
אני כפוף למנהל ההנדסה והטכנולוגיות (מהנדס ראשי של שטראוס) ומספק תמיכה ופתרונות לכלל המפעלים של הקבוצה בארץ.
אני מעריך מאוד את פעילות המכללה. בוגרי המכללה משתלבים בתעשייה בצורה יוצאת דופן.
אני יכול להעיד על הרבה בוגרים שנמצאים בתפקידי מפתח בשטראוס ואשר מצליחים לבלוט בהישגים ואופן הטיפול בסוגיות יומיומיות שונות.
הקשר שלי עם המכללה ממשיך גם כיום, כאשר האח הקטן שלי החליט להמשיך בדרכי וכיום הוא סטודנט להנדסה בבראודה; לקחתי בשנים שעברו חלק בבחינת פרויקטי גמר של סטודנטים שנה ד’ בהנדסת מכונות, כאשר מאז שסיימתי את לימודיי הנחתי כ-5 סטודנטים לפרויקטי גמר בהנדסת מכונות והנחתי מקצועית הרבה מהנדסים טריים שהיו בתחילת דרכם בתעשייה.

ייעוץ לימודים