ישראל סיבוני – בוגר המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה

ישראל סיבוני – בוגר המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה
ישראל סיבוני – בוגר המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה
מנכ”ל חברת CELLTEST    
סיימתי את לימודי בשנת 2004 במגמת חשמל ואלקטרוניקה, הלימודים במכללה היו די מהנים (פרט לקורסי הפיסיקה) והתנהלו באווירה טובה ונעימה. נושא ההתמחות תחילה היווה קושי, רצינו שיתנו לנו את הכל עם כפית לפה וזה לא קרה. עצם האחריות שנפלה עלינו למצוא מקום תעסוקה למטרת ההתמחות לא היתה מהנה במיוחד. אבל !!!! היום אני מבין שזו היתה נקודת הפתיחה שלנו כמהנדסים בתעשייה והיום אני מבין שזה היתרון הגדול ביותר של המכללה כי בעצם קל יותר לקבל לעבודה סטודנט בעלות נמוכה מאשר מהנדס מתחיל שמצפה למשכורת גבוהה אך הרזומה שלו דל מאוד. הכניסה לתעשייה בתור סטודנט היא המפתח לכניסה חלקה לתעשייה ורוב הבוגרים משתלבים כמהנדסים במקום בו עשו את ההתמחות.
את ההתמחות שלי עשיתי בתעשייה האווירית במרכז הנדסה בשנת 2004 ומיד אח”כ השתלבתי שם בתפקיד מהנדס, לאחר שלוש שנים של עבודה כמהנדס בתעשייה האווירית, יחד עם שני שותפים פתחנו חברה בתחום בטיחות קרינה, פיתחנו תוכנות מתקדמות ובנינו עסק שעובד עד היום (אחד השותפים הנו חברי מהלימודים בבראודה אשר עבד איתי יחד בתעשייה האווירית ). כיום אני משמש כמנכ”ל החברה ואנו אחת משלוש החברות המובילות בארץ בתחום זה    www.celltest.co.il
אני רוצה לחזק אתכם ולעודד אתכם ליזום ולפרוץ קדימה, למצוא התמחות זה מעט קשה אבל בהחלט אפשרי, זוהי הנקודה בה אתם תלויים בעצמכם ואל לכם להטיל ספק ביכולתכם או לחשוב שלאדם כזה או אחר יש עדיפות עליכם, למכללה יש שם טוב בתעשייה וכמנכ”ל אני אומר לכם שהעיקר הנו אתם והבטחון אתו אתם מגיעים לראיון עבודה.
המוטו שאימצתי לעצמי והוא גם הטיפ שלי אליכם: “לעולם אל תעשה דבר כאילו היית חובבן, כל דבר שאתה עושה עשה אותו כמקצוען ולפי אמות מידה של מקצוען!”

ייעוץ לימודים