שגיא שיטרית – בוגר המחלקה להנדסת מכונות

שגיא שיטרית – בוגר המחלקה להנדסת מכונות
שגיא שיטרית – בוגר המחלקה להנדסת מכונות
מהנדס מכונות במחלקת R&D, חברת Medingo-Roche  
 התחלתי לעבוד בחברת  Medingo-Roche בשנת 2011 בתפקיד מהנדס מכונות במחלקת מחקר ופיתוח. החברה מפתחת את משאבת האינסולין הקטנה בעולם.
במהלך לימודי נשלחתי מטעם המכללה לשנת מחקר באוניברסיטת MIT. הקשר עם MIT נוצר הודות לקשר אישי של מרצה מהמחלקה. תוך שלושה שבועות ממועד פנייתי מצאתי את עצמי בבוסטון, זוכה לקבלת פנים נעימה ממנחת הפרויקט מטעם MIT ומשתלב באחת המעבדות המובילות בעולם בתחום הביו-רפואה. הצטרפתי לקבוצה שעיקר עיסוקה פיתוח “דבקים” ביולוגיים כמענה לבעיה של ריבוי ניתוחים להרחקת גידולים סרטניים מאיברים פנימיים.
קשה לתאר את החוויה בשורה, אך בכל זאת אנסה. זו הייתה חוויה מרתקת, מאתגרת ומעניינת במיוחד, למדתי המון הן בפן המחקרי והן בפן האישי. הניסיון והידע שרכשתי במהלך ההתנסות    ב-MIT עזר לי רבות במציאת עבודה וכן בהתמודדות עם אתגרים במהלך העבודה עצמה. מעבר לחשיפה לרמת מחקר גבוהה ביותר, רכש ידע עצום והיכרות עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם.
בנוסף לאיכות המרצים ולחיי החברה התוססים, אין ספק שהיתרון של בראודה ביחס למוסדות אחרים הוא פרק ההתמחות, כמו גם רמת הלימודים הגבוהה. המוניטין שהמכללה בנתה בשנים האחרונות עוזרים לנו הבוגרים במציאת מקומות עבודה תחרותיים.

ייעוץ לימודים