סמסטר אביב ללימודי הנדסה

ההרשמה עכשיו

למידע ולייעוץ אישי:

נא להמתין הפרטים נשלחים..
תואר ראשון ושני
מכינות להנדסה
לימודי הוראה למהנדסים

header scroll איקון לוטוס
לייעוץ אישי
ולברור תנאי רישום
registration scroll 9099*

למידע ולייעוץ אישי:

תוכניות לימוד

תואר
ראשון
איקון DNAאיקון DNA

הנדסת ביוטכנולוגיה (.B.Sc)

תוכנית לימודים המקנה ידע רחב ומעמיק בנושאים מדעיים, לצד לימודי הנדסה והכשרה מעשית. תחום שתכליתו שימוש במרכיבים מולקולריים ותאיים מהחי למחקר ופיתוח מוצרי מזון חדשניים, תרופות, כלים לאבחון מחלות, שיפור איכות הסביבה ועוד.

יצירת קשר
course down arrow1
מעגל חשמלימעגל חשמלי

הנדסת חשמל ואלקטרוניקה (.B.Sc)

תוכנית לימודים המקנה כלים להשתלבות בסביבה תעשייתית מובילה ומציעה מגוון התמחויות: מחשבים (תוכנה וחומרה) עיבוד אותות ותקשורת, התקנים ומערכות.

יצירת קשר
course down arrow1
איקון מכונותאיקון מכונות

הנדסת מכונות (.B.Sc)

תוכנית לימודים המכשירה מהנדסי מכונות לעמוד באתגרים שמציבה התעשייה המתקדמת, ומציעה התמחות מעמיקה בתחומי תכן וייצור, ביומכניקה או מכטרוניקה.

יצירת קשר
course down arrow1
איקון מערכות מחשבאיקון מערכות מחשב

הנדסת מערכות מידע (.B.Sc)

תוכנית לימודים המקנה כלים ויכולת להגדיר את צורכי המידע בארגון ועל פיהם לעצב את מערכות המידע ואת דרכי תפעולן. התוכנית מספקת ידע רחב במדעי המחשב, במערכות ארגוניות ובשיטות ניתוח של מערכות מורכבות.

יצירת קשר
course down arrow1
איקון הנדסת תוכנהאיקון הנדסת תוכנה

הנדסת תוכנה (.B.Sc)

תוכנית לימודים המקנה ידע מקיף ומעמיק בפיתוח יישומי תוכנה מדעיים, טכנולוגיים וניהוליים. התוכנית כוללת רקע מדעי כללי, קורסי הנדסה וטכנולוגיה, התמחות בתחומים כגון רשתות ומבנה מחשבים, מערכות תוכנה, מערכות נבונות ואלגוריתמיקה.

יצירת קשר
course arrow left1
איקון דמות ניהולית עם גלגל שינייםאיקון דמות ניהולית עם גלגל שיניים

הנדסת תעשייה וניהול (.B.Sc)

תוכנית לימודים המקנה ידע וכלים לתכנון ולתפעול של מערכות ייצור ושירות, לאיפיון וניתוח של מערכות מידע, להבנת המערכת הכלכלית, לבקיאות בניהול ושיווק ולהכרת מערך האיכות בארגון.

יצירת קשר
course arrow left1
איקון גרף פרבולהאיקון גרף פרבולה

מתמטיקה שימושית (.B.Sc)

תוכנית הלימודים מקנה בסיס מתמטי איתן, שמאפשר השתלבות משמעותית בסביבה טכנולוגית וכלכלית דינמית. בוגרי התוכנית יכולים להמשיך ללימודים לתארים מתקדמים במגוון רחב של תחומים טכנולוגיים ומדעיים.

יצירת קשר
course arrow left1
תואר
שני
איקון תרופהאיקון תרופה

ביוטכנולוגיה (.M.Sc)

ביוטכנולוגיה היא תחום דינאמי ומשתנה, המצריך התעדכנות וריענון ידע בנושאים שבחזית המדע והטכנולוגיה. מטרת התוכנית היא להקנות לאנשים העובדים בתחום ובמקצועות משיקים, ידע עדכני וכלים מתקדמים בשני נושאים מרכזיים: מחקר וניסויים קליניים ופיתוח מוצרים בתעשייה.

יצירת קשר
course down arrow2
איקון רובוט עם לוח מכווניםאיקון רובוט עם לוח מכוונים

הנדסת מכונות (.M.Sc)

מטרת התוכנית להעמיק ולהרחיב את תחומי הידע בהנדסת מכונות. התוכנית מעבה את הרקע האנליטי-הנדסי של הסטודנטים, תוך שהיא מתמקדת בתחומים של תהליכי ייצור, מכניקת מוצקים וחומרים – תחומים שנמצאים במגמה של התפתחות כלל עולמית מואצת, ובכך היא עונה לצורך שבא מליבת התעשייה ומאפשרת לבוגריה להשתלב בחזית המחקר והפיתוח הטכנולוגי.

יצירת קשר
course down arrow2
איקון חללית בתעופהאיקון חללית בתעופה

הנדסת מערכות (.M.Sc)

דיסציפלינה הנדסית רב-תחומית, המתמודדת עם הצורך הגובר בפתרונות טכנולוגיים וניהוליים לפרויקטים מערכתיים מורכבים. מטרת התוכנית היא להכשיר מהנדסים בעלי הבנה מערכתית רב-תחומית ויכולת ליצירת מערכות הנדסיות מורכבות, וזאת בתהליך המבוסס על מתודולוגיות של הנדסת מערכות.

יצירת קשר
course down arrow2
איקון נורה עם שפת תכנותאיקון נורה עם שפת תכנות

הנדסת תוכנה (.M.Sc)

תוכנית המכשירה מהנדסי תוכנה לשמש מנהיגים טכנולוגיים ומנהלי פרויקטים של פיתוח תוכנה. בוגרי התוכנית רוכשים כלים להשלמת פרויקטים מורכבים באיכות הנדרשת ובמסגרת זמן ותקציב נתונים. בנוסף, התוכנית מקנה את היכולת להעריך את הכדאיות שבאימוץ שיטות וכלים הנדסיים שיופיעו בעתיד.

יצירת קשר
course arrow left2
איקון דמות ניהולית עם גלגל שינייםאיקון דמות ניהולית עם גלגל שיניים

הנדסת תעשייה וניהול (.M.Sc)

מטרת התוכנית להעניק לבוגריה ידע וכלים לפתרון בעיות הנדסיות מורכבות. בנוסף מקנה התוכנית מיומנויות בפיתוח מודלים, בניתוח אירועים, בסקירת מאמרים מדעיים ובניתוח נתוני שדה. פרויקט הגמר שמבוצע בשנה השנייה מתכלל את הידע והכלים בפתרון בעיה מורכבת מהארגון בו עובד הסטודנט.

יצירת קשר
course arrow left2
לימודי
הוראה
איקון מורה ותלמידיםאיקון מורה ותלמידים

הוראה למהנדסים

תעודת הוראה בהנדסה או במתמטיקה או תעודת הוראה משולבת: בהנדסה ובמתמטיקה לימודי הרחבת הסמכה להוראה במתמטיקה תכנית התמחות בהוראה (סטאז’)

יצירת קשר
course down arrow3
מחשבון , סרגל ועיפרוןמחשבון , סרגל ועיפרון

מכינות

מגוון מכינות להנדסה המיועדות לשיפור ציוני הבגרות לעמידה בתנאי הקבלה ללימודי הנדסה

יצירת קשר
course arrow left3
תעשיה 4 - לוח מכוונים זרוע מכנית מעבדה הנדסה אופטית

למה בראודה?

חינוך הנדסי

גישה אקדמית חדשנית, שפועלת להכשרת הסטודנטים למיומנויות נדרשות בהנדסה סוגיות מעולם העבודה ולהקנות לו מיומנויות של ניתוח אירועים , פתרון בעיות ובקידום רעיונות באמצעות הצגה אפקטיבית. גישת למידה זו ממוקדת סטודנט, בדגש על מטרות ההוראה ההנדסיות  ABLE (Active Blended Learning for Engineering), שמציעה למידה פעילה ודוגלת בשימוש מגוון של שיטות למידה במטרה לעודד את הלומד להיות עצמאי, פעיל ולקחת אחריות על הלמידה. בנוסף, אנו מיישמים למידה מבוססת בעיות (PBL) ולמידה מבוססת-פרויקטים בכל תכניות הלימוד ולאורך כל תקופת הלימודים של הסטודנט. כמו כן, אנו מקדמים יזמות ורב־תחומיות; הכשרת סטודנטים לחשיבה יזמית באופן רב־תחומי, כך שסטודנטים מתחומי הנדסה שונים יכולים להתנסות יחד בתהליך היזמי ובהכוונה עסקית באמצעות קורסים רב-תחומיים בנושאי יזמות, העוסקים בהיבטי תהליך היזמות, בקניין רוחני, בחשיבה יזמית ויצירתית, בפיתוח אב־טיפוס ובתהליכים עסקיים. במסגרת מרכז היזמות ערכים אירועי יזמות, האקתונים ופרוייקט יזמות רב-תחומי בשילוב מנטורים מהתעשייה

תכנית התמחות

בראודה היא המוסד האקדמי היחיד המקיים תוכנית התמחות בהנדסה, כחלק מתוכנית הלימודים המוכרת על ידי מל”ג ומזכה בנקודות זכות אקדמיות. בשנת לימודיהם הרביעית הסטודנטים יוצאים להתמחות בת חצי שנה בתעשייה או במוסדות מחקר, במסגרתה מונחים לבצע עבודה הנדסית ע”י מנחה מהתעשייה ומנחה מהאקדמיה.

סטודנטים מצטיינים יוצאים לחו”ל ומיישמים את עבודת ההתמחות באוניברסיטאות ובמוסדות מחקר נחשבים כמו פיטסבורג, MIT, רוטשסטר, וחוזרים עם ניסיון במעבדות הניצבות בחזית המחקר העולמינ

למידע ולייעוץ אישי:

נא להמתין הפרטים נשלחים..
X

למידע ולייעוץ אישי:

?? ?????? ?????? ??????..