מעונות הסטודנטים

אודות המעונות

מעונות הסטודנטים ממוקמים בתוך קמפוס המכללה, מספר דקות הליכה מחדרי הלימוד, אולם הספורט, חדר הכושר ועוד.

בנייני המעונות נמצאים בתוך נוף מרהיב, ירוק ומטופח הכולל: מרחבי דשא, עצי זית ונוי, פרחים עונתיים, אמפיתיאטרון קטן ופינות הסבה שקטות ויפות.

 

לפרטים נוספים

סוגי מעונות

צור קשר

גלעד נעמן
גלעד נעמן
מנהל היחידה לחינוך גופני וספורט | סגל מינהלי
יבגני פריטולו
יבגני פריטולו
אחראי חדר כושר | סגל מינהלי
יעל חן
יעל חן
עוזרת מנהל תכנית IRO | סגל מינהלי
מאיה בוכריס
מאיה בוכריס
נציגת מרכז מידע | סגל מינהלי
הימת ניס
הימת ניס
נציגת מרכז מידע | סגל מינהלי
כרמלה כהן
כרמלה כהן
נציגת מרכז מידע | סגל מינהלי
אינה מלמוד
אינה מלמוד
נציגת מרכז מידע | סגל מינהלי
קרן אטיאס
קרן אטיאס
רכזת מוסדיים וספקים | סגל מינהלי
אליהו משה
אליהו משה
ראש מדור גינון | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
אלכס ריכטר
אלכס ריכטר
חשמלאי | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
שמעון דדון
שמעון דדון
אחזקה | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
אלעד פופוביץ’
אלעד פופוביץ’
חשמלאי | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
ולדימיר טרוצקי
ולדימיר טרוצקי
אחזקה | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
אילנה קורן
אילנה קורן
אחראית מערכת נוכחות | כספים
אירה רשקובן
אירה רשקובן
ע' מנל"א | לשכת המשנה לנשיא
אביבית דן
אביבית דן | (מ"מ)
מזכירת המדור לקידום הסטודנט, אחראית פרויקט סל"א ומערך חונכויו | דקנט הסטודנטים
שעות קבלה: א-ה 8:00-15:30
מאי עראף
מאי עראף | (מ"מ)
יועצת למחלקות הנדסת תכנה, הנדסת מערכות מידע והנדסת תעשייה וניהול | דקנט הסטודנטים
שעות קבלה: א-ד 9:00-16:00
אריאלה כץ
אריאלה כץ
עובדת מעבדה | Biotechnology Engineering
שרון תדהר
שרון תדהר
מרצה מן החוץ | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
ד”ר תיקי מרגולין
ד”ר תיקי מרגולין
מרצה מן החוץ | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
אופיר אמסלם
אופיר אמסלם
תומך טכנולוגי | טכנולוגיות מידע
שלמה אושמי
שלמה אושמי
תומך טכנולוגי | טכנולוגיות מידע
רענן בירבדקר
רענן בירבדקר
תומך טכנולוגי | טכנולוגיות מידע
נתנאל גביאן
נתנאל גביאן
תומך טכנולוגי | טכנולוגיות מידע
גב’ סמדר ריינר
גב’ סמדר ריינר
מרצה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
מר זנשואי וואנג
מר זנשואי וואנג
מרצה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
גב’ טל גומא
גב’ טל גומא
מרצה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ד”ר אדי שמואלי
ד”ר אדי שמואלי
| Software Engineering
אביטל שולנר
אביטל שולנר
| Software Engineering
מורן קופפר
מורן קופפר
| Software Engineering
טירן חסאוי
טירן חסאוי
| Software Engineering
חופית דורון
חופית דורון
| Software Engineering
ד”ר מלכה גרוסמן
ד”ר מלכה גרוסמן
| Software Engineering
איתי גבינט
איתי גבינט
| Software Engineering
נדב בנו
נדב בנו
| Software Engineering
ד”ר מגי בן יהודה
ד”ר מגי בן יהודה
| Software Engineering
קובי בודק
קובי בודק
| Software Engineering
דניאל בואנוס
דניאל בואנוס
| Software Engineering
אנטולי ליחולט
אנטולי ליחולט
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אלדד צורדקר
אלדד צורדקר
סטודנט חונך | Electrical and Electronic Engineering
אלינור אברמוב
אלינור אברמוב
סטודנטית חונכת | Electrical and Electronic Engineering
פליצ’יה שמאי
פליצ’יה שמאי
מרצה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ד”ר נגה שליט
ד”ר נגה שליט
מרצה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ד”ר דנה פישר שחור
ד”ר דנה פישר שחור
מרצה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ד”ר נעם קול-רון
ד”ר נעם קול-רון
מרצה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ח’לאילה הודא
ח’לאילה הודא
מרצה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ד”ר חוסיין-פארג’ ראניה
ד”ר חוסיין-פארג’ ראניה
מרצה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
איל דנטיקה
איל דנטיקה
מרצה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
שלומית בלום ששון
שלומית בלום ששון
מרצה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ד”ר סימה ביזזוס
ד”ר סימה ביזזוס
מרצה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
מריו ברמן
מריו ברמן
| Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ג' 12:30-13:20, בתיאום מראש במייל
וואיל מטר
וואיל מטר
מרצה מן החוץ | Applied Mathematics
שעות קבלה: יום ג' 10:00-12:00
ד”ר איילה דנטה
ד”ר איילה דנטה
מרצה מן החוץ | Applied Mathematics
ד”ר עידן אייזנר
ד”ר עידן אייזנר
מרצה מן החוץ | Applied Mathematics
שעות קבלה: יום ג' 9:30-10:30
סירינא עאסלה
סירינא עאסלה
עובדת מעבדה | Biotechnology Engineering
ד”ר פאדי סכראן
ד”ר פאדי סכראן | ד"ר פאדי סכראן
| Optical Engineering
ד”ר נתן נצר
ד”ר נתן נצר | ד"ר נתן נצר
| Optical Engineering
ד”ר יואל סליגסון
ד”ר יואל סליגסון | ד"ר יואל סליגסון
| Optical Engineering
אמנון נקר
אמנון נקר | מר אמנון נקר
מנהל מעבדות פיזיקה והנדסה אופטית | Optical Engineering
Julie Arbel
Julie Arbel
external lecturer | English Unit
קובי גנור
קובי גנור
| סגל מינהלי
Izabelle Sokolovsky
Izabelle Sokolovsky
external lecturer | English Unit
Sultan Safadi
Sultan Safadi
external lecturer | English Unit
Stephen Rifkind
Stephen Rifkind
external lecturer | English Unit
Miriam Regenboog
Miriam Regenboog
external lecturer | English Unit
Nora Haj
Nora Haj
external lecturer | English Unit
Enas Ghrayeb
Enas Ghrayeb
external lecturer | English Unit
Jeries Eady
Jeries Eady
external lecturer | English Unit
Suzy Esquenazi Cohen
Suzy Esquenazi Cohen
external lecturer | English Unit
Nadav Badrian
Nadav Badrian
external lecturer | English Unit
פרופ’ ראובן קרני
פרופ’ ראובן קרני
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ג’יריס עידי
ג’יריס עידי | Jeries Eady
| English Unit
אינאס גרייב
אינאס גרייב | Enas Ghrayeb
| English Unit
Keren Berkovitz
Keren Berkovitz | גב' קרן ברקוביץ
Assistant to Head of English Studies Unit | English Unit
משה ששון
משה ששון
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
אביגדור שרייבר
אביגדור שרייבר
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר משה שביט
ד”ר משה שביט
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר יעקב ריינר
ד”ר יעקב ריינר
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
אורית ריינהרץ
אורית ריינהרץ
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר ריקי רייכשטיין
ד”ר ריקי רייכשטיין
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
עמוס רדליך
עמוס רדליך
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
גבי רבהון
גבי רבהון
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
פנינה צמח
פנינה צמח
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר אלון סנה אור
ד”ר אלון סנה אור
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר יוליה סירוטה
ד”ר יוליה סירוטה
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר עודד סושרד
ד”ר עודד סושרד
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ענת ניסל-מילר
ענת ניסל-מילר
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר מרינה מרינוב
ד”ר מרינה מרינוב
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר מיכל מלמד
ד”ר מיכל מלמד
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
מיכל אסייג
מיכל אסייג
מזכירת לשכת נשיא | לשכת הנשיא
מיכל טרבלסי
מיכל טרבלסי
מזכירה | מזכירות אקדמית
רינת ארז
רינת ארז
ראש מדור ציונים וזכאויות | מזכירות אקדמית
סיגל גולדין
סיגל גולדין
ראש מדור רישום וקבלה | מזכירות אקדמית
אלה קסלמן
אלה קסלמן
ראש מדור מערכת שעות ובחינות | מזכירות אקדמית
הילה קנר
הילה קנר
מזכיר אקדמי | מזכירות אקדמית
מירה אהרונוב
מירה אהרונוב
רכזת גבייה ושכר לימוד | מדור שכר לימוד
אבלינה מלמוד
אבלינה מלמוד
רכזת גבייה ושכר לימוד | מדור שכר לימוד
מרינה שוורץ
מרינה שוורץ
רכזת גבייה ושכר לימוד | מדור שכר לימוד
רחלי ברוכאל
רחלי ברוכאל
רכזת גבייה ושכר לימוד | מדור שכר לימוד
ד”ר דוד בנטולילה
ד”ר דוד בנטולילה
מרצה נלווה | Industrial Engineering and Management
רעיה קרדמן
רעיה קרדמן
מרצה מן החוץ | Applied Mathematics
שעות קבלה: יום ד' 9:30-10:20
ד”ר יעקב לוצקי
ד”ר יעקב לוצקי
מרצה מן החוץ | Applied Mathematics
classroom משרד מרצים מתמטיקה, בנין EF
שעות קבלה: יום ב' 12:50-13:50
פרופ’ ויקטור חצקביץ
פרופ’ ויקטור חצקביץ
| Applied Mathematics
ד”ר מרים ברזינה
ד”ר מרים ברזינה
מרצה מן החוץ | Applied Mathematics
שעות קבלה: יום ב' 11:00-12:00
ד”ר בומה אברמוביץ
ד”ר בומה אברמוביץ
מרצה מן החוץ | Applied Mathematics
שעות קבלה: יום ב' 10:30-11:30
ראניה ריאן
ראניה ריאן
מרצה מן החוץ | Applied Mathematics
שעות קבלה: יום ד' 14:50-15:50
אריאל רויטמן
אריאל רויטמן
מרצה מן החוץ | Applied Mathematics
שעות קבלה: יום ג' 11:30-12:30
ד”ר פליקס קרדמן
ד”ר פליקס קרדמן
מרצה מן החוץ | Applied Mathematics
ד”ר אולג קליס
ד”ר אולג קליס
מרצה מן החוץ | Applied Mathematics
שעות קבלה: יום ה' 13:45-14:45
שירה צפריר
שירה צפריר
מרצה מן החוץ | Applied Mathematics
שעות קבלה: יום ד' 9:00-10:00, בתיאום מראש במייל
זויה צ’סנוקוב
זויה צ’סנוקוב
מרצה מן החוץ | Applied Mathematics
ד”ר ילנה פוגרבניאק
ד”ר ילנה פוגרבניאק
מרצה מן החוץ | Applied Mathematics
שעות קבלה: יום ה' 11:30-12:30
ד”ר עזר מילר
ד”ר עזר מילר
מרצה מן החוץ | Applied Mathematics
סמאר מועלם
סמאר מועלם | סמאר מועלם
מרצה מן החוץ | Applied Mathematics
ד”ר אלינה מולדבסקי
ד”ר אלינה מולדבסקי
מרצה מן החוץ | Applied Mathematics
שעות קבלה: יום ה' 16:00-17:00
ד”ר עזיז ח’רוף
ד”ר עזיז ח’רוף
מרצה מן החוץ | Applied Mathematics
שעות קבלה: יום ה' 16:00-17:00
ד”ר לאוניד חלימר
ד”ר לאוניד חלימר
מרצה מן החוץ | Applied Mathematics
שעות קבלה: יום ב' 16:00-17:00
מאג’דה חאג’
מאג’דה חאג’
מרצה מן החוץ | Applied Mathematics
ולנטין ונצ’ק
ולנטין ונצ’ק
מרצה מן החוץ | Applied Mathematics
שעות קבלה: יום ה' , 14:00-15:00, בתאום מראש במייל
מיכל דינה
מיכל דינה
מרצה מן החוץ | Applied Mathematics
שעות קבלה: יום ד' 17:20-18:20
ארז גרליץ
ארז גרליץ
| Applied Mathematics
שעות קבלה: יום ג' 16:50-17:50
תמיר בוקאעי
תמיר בוקאעי
מרצה מן החוץ | Applied Mathematics
שעות קבלה: יום ב' 14:40-15:40
אלירן אבני
אלירן אבני
מרצה מן החוץ | Applied Mathematics
שעות קבלה: יום ב' 13:30-14:30
הנד אבו סלאח
הנד אבו סלאח
מרצה מן החוץ | Applied Mathematics
שעות קבלה: יום ה' 12:00-13:00
אריה שרייבר
אריה שרייבר
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
דמיטרי שניידרמן
דמיטרי שניידרמן
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
גבריאל שנכר
גבריאל שנכר
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
יואב שלו
יואב שלו
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
עודד רייכספלד
עודד רייכספלד
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
דוד רוזנפלד
דוד רוזנפלד
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
פביאן ראיוס
פביאן ראיוס
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
גרגורי קליין
גרגורי קליין
מרצה מן החוץ | Software Engineering
איתן קלינהוף
איתן קלינהוף
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
נתן קרסני
נתן קרסני
מרצה מן החוץ
מאור קרן
מאור קרן
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
ד”ר מייקל קוניג
ד”ר מייקל קוניג
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
שמעון סיגלר
שמעון סיגלר
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
רן סוצקוורין
רן סוצקוורין
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
שלמה נזר
שלמה נזר
מרכז ומנחה פרויקטים | Mechanical Engineering
נצר נבות
נצר נבות
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
יגאל מרגלית
יגאל מרגלית
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
אריה מזרחי
אריה מזרחי
אחראי מעבדות | Mechanical Engineering
גיל מאור
גיל מאור
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
מורן לניאדו פיין
מורן לניאדו פיין
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
אור לוסטיג
אור לוסטיג
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
אלכס כץ-דמיאנץ
אלכס כץ-דמיאנץ
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
אפי כשאני
אפי כשאני
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
מתן יפרח
מתן יפרח
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
נתנאל יוספי
נתנאל יוספי
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
אריאל חזות
אריאל חזות
מנחה פרויקטים | Mechanical Engineering
ערן חורש
ערן חורש
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
ג’האד חאיכ
ג’האד חאיכ
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
אלכס זיבנברג
אלכס זיבנברג
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
דניאל וסרמן
דניאל וסרמן
מהנדס מכטרוניקה | Mechanical Engineering
ד”ר רפי ורטהיים
ד”ר רפי ורטהיים
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
ד”ר יוג’ין וינגר
ד”ר יוג’ין וינגר
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
אלכס דכטר
אלכס דכטר
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
מיכאל דריקר
מיכאל דריקר
מנחה פרוייקטים | Mechanical Engineering
אלון דולב
אלון דולב
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
דוד גילדין
דוד גילדין
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
אלכסיי גויכמן
אלכסיי גויכמן
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
גבריאל גורדון
גבריאל גורדון
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
ברוניסלב בגרייסר
ברוניסלב בגרייסר
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
אבי ארליך
אבי ארליך
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
סוניה אריאלי
סוניה אריאלי
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
יוסי אלימלך
יוסי אלימלך
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
חי אזולאי
חי אזולאי
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
ויטלי אורן
ויטלי אורן
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
נרמין אבו ריא
נרמין אבו ריא
לבורנטית | המרכז לנוער שוחר מדע
שרית דוייב
שרית דוייב
לבורנטית | המרכז לנוער שוחר מדע
ד”ר גיא צברי
ד”ר גיא צברי
רכז פיזיקה וטכנולוגיה | המרכז לנוער שוחר מדע
כרמית כהנוב
כרמית כהנוב
רכזת תכנית הנדסה ביו-רפואה | המרכז לנוער שוחר מדע
ד”ר רים איסמאעיל
ד”ר רים איסמאעיל
רכזת תכנית מצטייני הגליל | המרכז לנוער שוחר מדע
אירנה מלשטיין
אירנה מלשטיין
רכזת תוכניות העשרה וסמינרים | המרכז לנוער שוחר מדע
מלי כנעני
מלי כנעני
עוזרת למנהל המרכז | המרכז לנוער שוחר מדע
איתי מלק
איתי מלק
מנהל המרכז | המרכז לנוער שוחר מדע
רועי אדגך
רועי אדגך
שירות לסטודנטים | Electrical and Electronic Engineering
ושאח זועבי
ושאח זועבי
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
ד”ר רומן וורוביוב
ד”ר רומן וורוביוב
מרצה מן החוץ | Optical Engineering
רולנדו גיטמן
רולנדו גיטמן
מרצה מן החוץ | Optical Engineering
מיכאל רוכקינד
מיכאל רוכקינד
מרצה מן החוץ | Optical Engineering
יואב טלץ
יואב טלץ
מרצה מן החוץ | Optical Engineering
יהודה הלוי
יהודה הלוי
מרצה מן החוץ | Optical Engineering
אסף כהן
אסף כהן
מרצה מן החוץ | Optical Engineering
אלכס פורמן
אלכס פורמן
מרצה מן החוץ | Optical Engineering
יורי קריימר
יורי קריימר
מרצה מן החוץ | Optical Engineering
גבי גרינפלד
גבי גרינפלד
| Optical Engineering
ד”ר מיכל נוימן
ד”ר מיכל נוימן
מרצה מן החוץ | Optical Engineering
ד”ר יורם הורוביץ
ד”ר יורם הורוביץ
מרצה מן החוץ | Optical Engineering
ד”ר ולדיסלאב רויטברג
ד”ר ולדיסלאב רויטברג
מרצה מן החוץ | Optical Engineering
ד”ר אורן שפיר
ד”ר אורן שפיר
מרצה מן החוץ | Optical Engineering
אילון ליטביץ
אילון ליטביץ
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אבי כהן
אבי כהן
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
מקסים גניס
מקסים גניס
אחראי מהנדס מעבדות | Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: על פי המפורסם בחלון המחסן הטכני ובאתר
אלה דכטר
אלה דכטר
מזכירת המחלקה | Electrical and Electronic Engineering
יוספה מאיר-לוי
יוספה מאיר-לוי
עוזרת ראש המחלקה | Electrical and Electronic Engineering
אסף אברהמי
אסף אברהמי
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר יאיר מעיין
ד”ר יאיר מעיין
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר דניאל לשם
ד”ר דניאל לשם
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר רחל ליפשיץ
ד”ר רחל ליפשיץ
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר ליאורה לוקיץ
ד”ר ליאורה לוקיץ
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר אלה לוין
ד”ר אלה לוין
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר עירית טלמור
ד”ר עירית טלמור
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
דרור יגר
דרור יגר
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ניר זרחי
ניר זרחי
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
רחל ורסנו רוזנברג
רחל ורסנו רוזנברג
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ולנטין ונצ’ק
ולנטין ונצ’ק
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
שירי וארם
שירי וארם
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
עמירם הראל
עמירם הראל
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
דוד דניאלי
דוד דניאלי
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר רון דביר
ד”ר רון דביר
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
מירי גילנסון
מירי גילנסון
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
אירנה גורפינקל
אירנה גורפינקל
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר עילם גופר
ד”ר עילם גופר
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
זאב גולוד
זאב גולוד
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
שני גולדפינגר
שני גולדפינגר
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
פרופ”ח אמיל בשקנסקי
פרופ”ח אמיל בשקנסקי
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
סמואל בנדרסקי
סמואל בנדרסקי
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
יותם בודן
יותם בודן
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
יואל אסרף
יואל אסרף
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ישראל אנגלשטיין
ישראל אנגלשטיין
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
קוסטה אלקין
קוסטה אלקין
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר אסף אברהמי
ד”ר אסף אברהמי
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
בטו כץ
בטו כץ
רכז קורסי PBL ממ"ח במחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה | Electrical and Electronic Engineering
רמי גזית
רמי גזית
רכז יזמות וחדשנות | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
ד”ר חנה פייגר
ד”ר חנה פייגר
רכזת תכנית ההכשרה למרצים חדשים ממ"ח במחלקה להנדסת ביוטכנולוגיה | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
ז’אנה רוזנשטוק
ז’אנה רוזנשטוק
ספרנית קיטלוג עברי ומדיה. אחראית על הקשר עם מחלקות הנדסת תכנה, מערכות מידע, מתמטיקה ומחלקת הנדסת מערכות (תואר שני) | סגל מינהלי
נטשה קוקוייב
נטשה קוקוייב
ספרנית השאלה בין ספרייתית (הזמנות נכנסות ממוסדות אקדמיים אחרים), השאלה, יעץ, שמורים וכריכה. אחראית על הקשר עם מחלקת הנדסה אופטית ופיזיקה ומחלקת הנדסת מכונות (תואר שני) | סגל מינהלי
ישראלה מזור
ישראלה מזור
קשרי תעשייה וגיוס משאבים | לשכת הנשיא
אריקה ורשסקו
אריקה ורשסקו
ספרנית קיטלוג לועזי והשאלה בין ספרייתית (הזמנות יוצאות של קהיליית המכללה). אחראית על הקשר עם מחלקת הנדסת ביוטכנולוגיה והיחידה להוראה ולימודים כלליים | סגל מינהלי
שרון סופר
שרון סופר
ספרנית השאלה, שמורים ויעץ. אחראית על הקשר עם מחלקת הנדסת תעשייה וניהול | סגל מינהלי
מאי איברהים
מאי איברהים
ספרנית השאלה, שמורים ורישום כ"ע. אחראית על הקשר עם מחלקת הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, היחידה לאנגלית ומחלקת הנדסת מכונות (תואר ראשון) | סגל מינהלי
דליה זיירמן
דליה זיירמן
מנהלת הספרייה | סגל מינהלי
רעיסה שכטמן
רעיסה שכטמן
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
יונתן שדה
יונתן שדה
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
יואב מרקוביץ’
יואב מרקוביץ’
מרצה מן החוץ | Electrical and Electronic Engineering
אפרת אביטבול צח
אפרת אביטבול צח
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אנטולי שקולניק
אנטולי שקולניק
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אנטולי קלניש
אנטולי קלניש
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אביתר חמו
אביתר חמו
מרצה מן החוץ | Electrical and Electronic Engineering
פאדי שקור
פאדי שקור
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
ד”ר תומאס ריינר
ד”ר תומאס ריינר
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אנטון ריבושקין
אנטון ריבושקין
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
יצחק קרוין
יצחק קרוין
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
גנאדי צוגלין
גנאדי צוגלין
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אלברט פרופיס
אלברט פרופיס
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
שמעון פיטלסון
שמעון פיטלסון
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
שי ישראלי
שי ישראלי
רכז תכנית ההתחדשות מרצה במחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה | Electrical and Electronic Engineering
אברהם יניב
אברהם יניב
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
יורי חצרינוב
יורי חצרינוב
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אולגה חצרינוב
אולגה חצרינוב
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
ראמי ח’יר
ראמי ח’יר
מרצה מן החוץ | Electrical and Electronic Engineering
יאנה זמוסטיאנו
יאנה זמוסטיאנו
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אורן זלץ
אורן זלץ
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
גל ליביו
גל ליביו
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אלחנדרו גוליחוב
אלחנדרו גוליחוב
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
דלית רביב
דלית רביב
יועצת תלמידים | מכינות קדם אקדמיות
סלאח פראג’
סלאח פראג’
מרצה מן החוץ | Optical Engineering
אלכס קפלון
אלכס קפלון
מרצה מן החוץ | Optical Engineering
ד”ר אופיר שפיר
ד”ר אופיר שפיר
מרצה מן החוץ | Optical Engineering
ד”ר לודמילה אבזגאוז
ד”ר לודמילה אבזגאוז
מנהלת מעבדות | Biotechnology Engineering
אירית ארנון
אירית ארנון
עובדת מעבדה | Biotechnology Engineering
שרית דנינו
שרית דנינו
ע' דקנית הסטודנטים ואחראית קשרי אקדמיה מעסיקים | דקנט הסטודנטים
שעות קבלה: א-ה 8:00-15:30
בינה וגנר
בינה וגנר
פסיכולוגית תעסוקתית מומחית, ראש המרכז לפיתוח קריירה | דקנט הסטודנטים
שעות קבלה: ימים ב-ד, 8:00-15:00
וופא עבד אלגאני
וופא עבד אלגאני
יועצת קריירה, ממונה תקווה ישראלית באקדמיה | דקנט הסטודנטים
שעות קבלה: א ב ג ה, 8:30-16:30, ד 8:30-14:00
אתי שפרברג
אתי שפרברג
מנהלת היחידה למעורבות חברתית | דקנט הסטודנטים
שעות קבלה: א-ה 8:00-16:00
דונה אשכנזי
דונה אשכנזי
אחראית מלגות | דקנט הסטודנטים
שעות קבלה: א-ה 8:00-15:30
ניל אביב
ניל אביב | (חל"ד)
מזכירת המדור לקידום הסטודנט, אחראית פרויקט סל"א ומערך חונכויות | דקנט הסטודנטים
classroom בנין B חדר 208
שעות קבלה: א-ה 8:00-15:30
שירן אלבז
שירן אלבז
יועצת לקויות למידה | דקנט הסטודנטים
שעות קבלה: א ב ג 8:00-14:30
עביר קזל
עביר קזל | (חל"ד)
יועצת למחלקות להנדסת תכנה, הנדסת מערכות מידע והנדסת תעשייה וניהול | דקנט הסטודנטים
שעות קבלה: א, ג, ד, ה 8:30-15:00
מרים שחאדה-חאג’
מרים שחאדה-חאג’
יועצת לקויות למידה | דקנט הסטודנטים
שעות קבלה: ב,ה 8:00-15:00, ג 9:00-15:00
רווית מיטב
רווית מיטב
יועצת המחלקות להנדסת ביוטכנולוגיה, הנדסת מכונות והנדסת חשמל ואלקטרוניקה, אחראית סטודנטים מהחברה האתיופית | דקנט הסטודנטים
שעות קבלה: ב ג ה 8:30-15:00
מרווה עבד
מרווה עבד
יועצת למחלקות מתמטיקה שימושית והנדסה אופטית, אחראית חונכויות וסדנאות לסטודנטים מהחברה הערבית | דקנט הסטודנטים
שעות קבלה: ג, ד, 8:00-15:00; ו 8:00-14:00
ד”ר דאוד דאוד
ד”ר דאוד דאוד
ראש המדור לקידום הסטודנט ומנהל היחידה לסטודנטים מהחברה הערבית | דקנט הסטודנטים
שעות קבלה: א 8:00-15:30; ב ג ד 8:00-15:00
נירית ברקוביץ
נירית ברקוביץ
אחראית על הטיפול הפסיכולוגי | דקנט הסטודנטים
classroom חדר מאחורי אולם הספורט
שעות קבלה: ב 8:00-14:30; ג ד 8:00-15:00
אורנית בר זית
אורנית בר זית
רכזת נגישות, יועצת לסטודנטים עם מוגבלויות פיזיות/ רפואיות, מובילת פרויקט הדגל | דקנט הסטודנטים
שעות קבלה: א-ה 08:30-16:30
יעל אברמוביץ
יעל אברמוביץ
יועצת לקויות למידה | דקנט הסטודנטים
classroom משרד: בנין B חדר 213
שעות קבלה: ב, ג, ד 8:00-15:00
שירה אוזן
שירה אוזן
עוזרת ראש המחלקה | Applied Mathematics
אנה שמידוב
אנה שמידוב
מזכירת המחלקה | Applied Mathematics
קרסיק סימיון
קרסיק סימיון
מרכז מקצוע פיזיקה
איליה קגן
איליה קגן
מרכז מקצוע אנגלית | מכינות קדם אקדמיות
משה וסר
משה וסר
מרכז מקצוע מתמטיקה | מכינות קדם אקדמיות
קרן שניידר
קרן שניידר
| Software Engineering
ג’וליה שיידין
ג’וליה שיידין
מרצה מן החוץ | Software Engineering
מירה שבצ’נקו
מירה שבצ’נקו
| Software Engineering
ד”ר איתן רון
ד”ר איתן רון
| Software Engineering
אלכס קסלמן
אלכס קסלמן
| Software Engineering
ד”ר יחיאל קמחי
ד”ר יחיאל קמחי
| Software Engineering
איל קושניר
איל קושניר
מרצה מן החוץ
תמיר קוצ’רוב
תמיר קוצ’רוב
| Software Engineering
שלי קול
שלי קול
| Software Engineering
ד”ר זאב פרנקל
ד”ר זאב פרנקל
| Software Engineering
אייל פרידמן
אייל פרידמן
מרצה מן החוץ
ד”ר יעל עינב
ד”ר יעל עינב
מרצה מן החוץ
פלורינה סלוביטקר
פלורינה סלוביטקר
| Software Engineering
דר רים אסמאעיל
דר רים אסמאעיל | Dr. Reem Ismael
רכזת תכנית מצטייני הגליל
ד”ר רוני סיון
ד”ר רוני סיון
| Software Engineering
ד”ר פטר סוריאנו
ד”ר פטר סוריאנו
| Software Engineering
ד”ר סרגיי מזין
ד”ר סרגיי מזין
מרצה מן החוץ
מרינה מינישין
מרינה מינישין
| Software Engineering
ד”ר לאוניד מורוזנסקי
ד”ר לאוניד מורוזנסקי
מרצה מן החוץ
חזי כרמלי
חזי כרמלי
| Software Engineering
ד”ר ראובן כהן
ד”ר ראובן כהן
| Software Engineering
גידי כהן
גידי כהן
| Software Engineering
ד”ר חשיבון אדהם
ד”ר חשיבון אדהם
מרצה מן החוץ
איליה זלנדר
איליה זלנדר
| Software Engineering
דוד זברודסקי
דוד זברודסקי
| Software Engineering
דרור רן
דרור רן
מרצה מן החוץ
תומר גל
תומר גל
| Software Engineering
אלי בר-יהלום
אלי בר-יהלום
| Software Engineering
ד”ר לאוניד בורשטיין
ד”ר לאוניד בורשטיין
מרצה מן החוץ
פרופ”ח אלכסנדר בולשוי
פרופ”ח אלכסנדר בולשוי
מרצה מן החוץ
עליזה אטלי
עליזה אטלי
| Software Engineering
יבגניה אפשטיין-אורלוב
יבגניה אפשטיין-אורלוב
| Software Engineering
נעמי אונקולוס שפיגל
נעמי אונקולוס שפיגל
מרצה מן החוץ
ד”ר מאירה שטרנפלד
ד”ר מאירה שטרנפלד
מרצה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר מרגריטה ריטנברג
ד”ר מרגריטה ריטנברג
מרצה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר גבריאל רוזנבאום
ד”ר גבריאל רוזנבאום
מרצה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר שלמה קמחי
ד”ר שלמה קמחי
מרצה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר נגה רז קויט
ד”ר נגה רז קויט
מרצה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר פנינה צימרמן
ד”ר פנינה צימרמן
מרצה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר לילך סומר
ד”ר לילך סומר
מרצה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר מיה נחשון קדמי
ד”ר מיה נחשון קדמי
מרצה מן החוץ | Biotechnology Engineering
יואב מירום
יואב מירום
מרצה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר ילנה לוברסקי
ד”ר ילנה לוברסקי
מרצה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר מרינה טל
ד”ר מרינה טל
מרצה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר חיים חכם
ד”ר חיים חכם
מרצה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר אדית ולדר
ד”ר אדית ולדר
מרצה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר נדב דנקמפ
ד”ר נדב דנקמפ
מרצה מן החוץ
פרופ”ח מאשה גרוזובסקי
פרופ”ח מאשה גרוזובסקי
מרצה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר עידית גולני
ד”ר עידית גולני
מרצה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר רונית בן אברהם-שומר
ד”ר רונית בן אברהם-שומר
מרצה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ילנה סמולביץ
ילנה סמולביץ
עובדת מעבדה
חגית אדיקה
חגית אדיקה
רכזת לימודי מוסמכים | לשכת המשנה לנשיא
ד”ר נוגה שליט
ד”ר נוגה שליט
מרצה מן החוץ
ד”ר מירי רבינוביץ
ד”ר מירי רבינוביץ
מרצה מן החוץ
ד”ר דוד קליר
ד”ר דוד קליר
מרצה מן החוץ
ד”ר נועם קול רון
ד”ר נועם קול רון
מרצה מן החוץ
ד”ר דוד פונדק
ד”ר דוד פונדק
מרצה מן החוץ
אורן עזר
אורן עזר
מרצה מן החוץ
עינת מרום
עינת מרום
מרצה מן החוץ
סיון מלכה חמו
סיון מלכה חמו
מרצה מן החוץ
לידיה מיסונישניק
לידיה מיסונישניק
מרצה מן החוץ
כץ פלד תמר
כץ פלד תמר
מרצה מן החוץ
ד”ר לאה יעקובזון
ד”ר לאה יעקובזון
מרצה מן החוץ
יהודית ברנדט
יהודית ברנדט
מרצה מן החוץ
צילה גיא
צילה גיא
עוזרת ראש מחלקה | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ד”ר ורד דנגור
ד”ר ורד דנגור
| היחידה להוראה ולימודים כלליים
מירב גרוסמן
מירב גרוסמן
אחראית תוכן אתר אינטרנט ופורטל ארגוני | טכנולוגיות מידע
שעות קבלה:
דר’ אביטל רגב סימן-טוב|  Dr. Avital Regev Siman-Tov
דר’ אביטל רגב סימן-טוב| Dr. Avital Regev Siman-Tov
CEO, Ofek Eshkolot R&D Ltd | אופק אשכולות
שעות קבלה:
רגדה דבור
רגדה דבור
עובדת מעבדה | Biotechnology Engineering
חן יעקובסון
חן יעקובסון
עובדת מעבדה | Biotechnology Engineering
ליאורה מנדלי
ליאורה מנדלי
עוזרת ראש מחלקה | Biotechnology Engineering
ליאת דמתי
ליאת דמתי
מזכירת מחלקה | Software Engineering
אורה דהן
אורה דהן
עוזרת ראש מחלקה | Software Engineering
בלהה סטמפלר
בלהה סטמפלר
עוזרת ראש מחלקה | Optical Engineering
גלית יריב
גלית יריב
מזכירת מחלקה | Industrial Engineering and Management
קרולינה זיבנברג
קרולינה זיבנברג
עוזרת ראש מחלקה | Industrial Engineering and Management
ליאת שמואלי
ליאת שמואלי
עוזרת ראש מחלקה | Mechanical Engineering
עמליה חיים
עמליה חיים
מזכירת מחלקה | Mechanical Engineering
ריקי שולמן
ריקי שולמן
ע.מנהלת מכינה | מכינות קדם אקדמיות
מראם נאסר-כרים
מראם נאסר-כרים
רכזת החברה הערבית וחונכויות במכינה | מכינות קדם אקדמיות
ורד מרקוביץ
ורד מרקוביץ
יועצת תלמידים | מכינות קדם אקדמיות
יפה גולן
יפה גולן
רכזת אדמיניסטרטיבית | מכינות קדם אקדמיות
ילנה שפיגלמן
ילנה שפיגלמן
מנהלת המכינה | מכינות קדם אקדמיות
יעקב מדינה
יעקב מדינה
אב בית בנין D | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
איהב חרייס
איהב חרייס
אב בית בנין L | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
נתן כהן
נתן כהן
חצרן | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
בועז פילברי
בועז פילברי
אב בית בנין M | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
ברוך פיהלוורי
ברוך פיהלוורי
מחסן טכני | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
קרלוס גבאי
קרלוס גבאי
אב בית בנין EM | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
משה תשובה
משה תשובה
אב בית בנין EF | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
ג’נט שוורצמן
ג’נט שוורצמן
מנהלת מחסן טכני | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
מזל בלמס
מזל בלמס
מזכירה במחסן הטכני | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
אלי לוי
אלי לוי
מנהל משק | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
אבי בלומנפלד
אבי בלומנפלד
אחראי אחזקה | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
רימונה דיאמנט
רימונה דיאמנט
אחראית רכש וקניינות | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
הניה אשכנזי
הניה אשכנזי
אחראית פניות סטודנטים | סגל מינהלי
מאיר כהן
מאיר כהן
קצין ביטחון ובטיחות | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
אורטל אלטבה
אורטל אלטבה
עוזרת מנהל בינוי רכש ולוגיסטיקה | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
גרי סניידר
גרי סניידר
מנהל בינוי, רכש ולוגיסטיקה. | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
רמי פכט
רמי פכט
צלם אקדמי | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
אביחי בלמס
אביחי בלמס
רכז תמיכה טכנית | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
אסנת ברגר
אסנת ברגר
ראש מדור הוראה וטכנולוגיות למידה | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
בני שווירץ
בני שווירץ
מיישם אבטחת מידע | טכנולוגיות מידע
אורית דמבו
אורית דמבו
ע. מנמ"ר ואחראית הדרכה | טכנולוגיות מידע
אבי אוחיון
אבי אוחיון
ראש מדור תמיכה ושירות | טכנולוגיות מידע
ולדימיר צ’רנישב
ולדימיר צ’רנישב
מנהל שרתים | טכנולוגיות מידע
אלכסנדר ליטבק
אלכסנדר ליטבק
מנהל רשת ותקשורת | טכנולוגיות מידע
אביב כהן
אביב כהן
מיישמת מערכות מידע | טכנולוגיות מידע
אשרף פרהוד
אשרף פרהוד
ראש מדור מערכות מידע | טכנולוגיות מידע
רביד סהר (סיסמה)
רביד סהר (סיסמה)
אחראית מערכות מידע | טכנולוגיות מידע
איל קינברג
איל קינברג
מנהל מידע ראשי | טכנולוגיות מידע
אלכסנדרה בלגנסקי
אלכסנדרה בלגנסקי
מנהלת חשבונות | הנהלת חשבונות
ילנה בוסל
ילנה בוסל
מנהלת חשבונות | הנהלת חשבונות
סיגלית סבג
סיגלית סבג
מנהלת חשבונות | הנהלת חשבונות
נתן שטיינפלד
נתן שטיינפלד
חשב-ראש מדור הנהלת חשבונות | הנהלת חשבונות
לימור שחר
לימור שחר
אחראית רווחה והדרכה | משאבי אנוש
לי צוק וקנין
לי צוק וקנין
אחראית תעסוקת סגל אקדמי | משאבי אנוש
כרמית נויגרשל עובדיה
כרמית נויגרשל עובדיה
אחראית סגל מינהלי | משאבי אנוש
תמי דגן
תמי דגן
מנהלת מחלקת משאבי אנוש וראש מדור סגל אקדמי | משאבי אנוש
תמי באלוה
תמי באלוה
מזכירת הדקנית, אחראית על מילואים ומעונות | דקנט הסטודנטים
אורית רון
אורית רון
עוזרת ראש המרכז לחינוך הנדסי וליזמות | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
מורן זיסרסון
מורן זיסרסון
ראש מרכז מידע | סגל מינהלי
גיל מאור
גיל מאור
מדיה חברתית | סגל מינהלי
אילון פרת
אילון פרת
עורך תוכן שיווקי | סגל מינהלי
שני אילני
שני אילני
מנהלת מחלקת שיווק/מרכז מידע | סגל מינהלי
ריטה אלקריף
ריטה אלקריף
עוזרת חשבת שכר | כספים
לאה ליאון
לאה ליאון
ראש מדור שכר | כספים
ליאור סדרינס
ליאור סדרינס
מנהל מדור שכר לימוד | מדור שכר לימוד
מיטל מילר
מיטל מילר
עוזרת חשב | הנהלת חשבונות
רויטל הרוש
רויטל הרוש
ע. סמנכ"לית הכספים | כספים
אורית לב
אורית לב
סמנכ"לית כספים | כספים
שעות קבלה: לפי תאום מראש
ריקי גרינפלד
ריקי גרינפלד
ראש לשכת מנכ"ל | לשכת מנכ"ל
אחיאב גולן
אחיאב גולן
מנכ"ל | לשכת מנכ"ל
שעות קבלה: בתאום עם ראש לשכת מנכ"ל - ריקי גרינפלד rgreenfe@braude.ac.il
שני אלצ’ק
שני אלצ’ק
עוזרת משנה לנשיא | לשכת המשנה לנשיא
רחל פרץ
רחל פרץ
מזכירת המחלקה | Biotechnology Engineering
לימור אביר
לימור אביר
ראש מדור משגיחים | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
קליר שיבי
קליר שיבי
מנהלת לשכת נשיא המכללה | לשכת הנשיא
שינוי גודל גופנים
ניגודיות