כלי הגילוי

 • Primo

  ממשק Primo  פועל כמו מנוע החיפוש גוגל, מאפשר גישה לאוספי הספרייה ופילוח תוצאות החיפוש לחתכים שונים.

  לחיפוש בקטלוג הספרייה יש  להקיש על חיפוש בספרייה .

  חיפוש מאמרים מתבצע באמצעות ממשק החיפוש Primo Central  שהינו מגה-אינדקס של מאות מליוני מאמרים, ספרים אלקטרונים וחומרים אקדמיים אחרים, המספק גישה למגוון רחב של מקורות מידע, ואינדקס פרסומים אקדמיים ממאגרי מידע בינלאומיים.

  חיפוש משולב  (חיפוש בספרייה +חיפוש מאמרים) מציג מידע מאוספי הספרייה ביחד עם מידע שמקורו במאגרי מידע אחרים.  ניתן לחפש ספרים, מאמרים, ספרים אלקטרונים, קבצי וידאו וחומרים אחרים במהירות וביעילות, דרך ממשק חיפוש אחיד.

  לצורך הזמנת ספרים הזדהו ע”י כניסה ל”חשבון משתמש” (בפינה השמאלית העליונה של מסך הבית). יופיע מסך הזדהות (שם משתמש וסיסמא כפי שמשתמשים בכניסה לרשת המחשבים של המכללה).

  לצורך צפייה בהרצאות מוקלטות וחומרים דיגיטליים בכניסה מחוץ לקמפוס נדרשת הזדהות במערכת Athens (שם משתמש וסיסמא כפי שמשתמשים בכניסה לרשת המחשבים של המכללה).

   

  אופני הכניסה

   

  אשכולות הדלייה

 • Scopus

  Scopus הינו מאגר התקצירים הגדול ביותר בעולם של ספרות עמיתים: כתבי עת מדעיים, ספרים וכנסים, הכולל למעלה מ-5000 מו”לים של כתבי עת מחקריים, ספרים, כנסים ופטנטים בתחומי טכנולוגיה, מדעים מדויקים, רפואה, מדעי החברה ומדעי הרוח. המאגר מכיל מעל 22,000  כותרים.

  למצגת הסבר על  Scopus.

  לצורך צפייה בחומרים דיגיטליים בכניסה מחוץ לקמפוס נדרשת הזדהות במערכת Athens (שם משתמש וסיסמא כפי שמשתמשים בכניסה לרשת המחשבים של המכללה).

 • TDnet

  TDnet הינו ממשק חיפוש המאפשר איתור משאבי המידע האלקטרוניים של הספרייה וחיפוש מהיר של מידע מכל מקורות המידע  להם היא מנויה. הממשק מספק בין השאר:

  1. מידע על טווח השנים להם אנו מנויים לכל כתב עת.
  2. חיפוש כתב עת על פי שמו או לפי קיצור שמו.
  3. יצירת  התראות (alerts) לקוראים על פי מילות מפתח, לקבלת מידע שוטף על מאמרים חדשים לפי תחומי עניין.

  לצורך צפייה בחומרים דיגיטליים בכניסה מחוץ לקמפוס נדרשת הזדהות במערכת Athens (שם משתמש וסיסמא כפי שמשתמשים בכניסה לרשת המחשבים של המכללה).

ייעוץ לימודים