תואר שני .M.Sc

 

נמשכת ההרשמה

לפרטים נוספים:

נא להמתין הפרטים נשלחים..
תוכניות לימוד לתואר שני:
ביוטכנולוגיה
הנדסת תוכנה
הנדסת מכונות
הנדסת מערכות
הנדסת תעשייה וניהול
registration scroll התקשרו אלינו 9099*

לפרטים נוספים:

תוכניות לימוד

תואר
שני
איקון תרופהאיקון תרופה

ביוטכנולוגיה (.M.Sc)

ביוטכנולוגיה היא תחום דינאמי ומשתנה, המצריך התעדכנות וריענון ידע בנושאים שבחזית המדע והטכנולוגיה. מטרת התוכנית היא להקנות לאנשים העובדים בתחום ובמקצועות משיקים, ידע עדכני וכלים מתקדמים בשני נושאים מרכזיים: מחקר וניסויים קליניים ופיתוח מוצרים בתעשייה.

יצירת קשר
course down arrow1
איקון רובוט עם לוח מכווניםאיקון רובוט עם לוח מכוונים

הנדסת מכונות (.M.Sc)

מטרת התוכנית להעמיק ולהרחיב את תחומי הידע בהנדסת מכונות. התוכנית מעבה את הרקע האנליטי-הנדסי של הסטודנטים, תוך שהיא מתמקדת בתחומים של תהליכי ייצור, מכניקת מוצקים וחומרים – תחומים שנמצאים במגמה של התפתחות כלל עולמית מואצת, ובכך היא עונה לצורך שבא מליבת התעשייה ומאפשרת לבוגריה להשתלב בחזית המחקר והפיתוח הטכנולוגי.

יצירת קשר
course down arrow1
איקון חללית בתעופהאיקון חללית בתעופה

הנדסת מערכות (.M.Sc)

דיסציפלינה הנדסית רב-תחומית, המתמודדת עם הצורך הגובר בפתרונות טכנולוגיים וניהוליים לפרויקטים מערכתיים מורכבים. מטרת התוכנית היא להכשיר מהנדסים בעלי הבנה מערכתית רב-תחומית ויכולת ליצירת מערכות הנדסיות מורכבות, וזאת בתהליך המבוסס על מתודולוגיות של הנדסת מערכות.

יצירת קשר
course down arrow1
איקון נורה עם שפת תכנותאיקון נורה עם שפת תכנות

הנדסת תוכנה (.M.Sc)

תוכנית המכשירה מהנדסי תוכנה לשמש מנהיגים טכנולוגיים ומנהלי פרויקטים של פיתוח תוכנה. בוגרי התוכנית רוכשים כלים להשלמת פרויקטים מורכבים באיכות הנדרשת ובמסגרת זמן ותקציב נתונים. בנוסף, התוכנית מקנה את היכולת להעריך את הכדאיות שבאימוץ שיטות וכלים הנדסיים שיופיעו בעתיד.

יצירת קשר
course arrow left1
איקון דמות ניהולית עם גלגל שינייםאיקון דמות ניהולית עם גלגל שיניים

הנדסת תעשייה וניהול (.M.Sc)

מטרת התוכנית להעניק לבוגריה ידע וכלים לפתרון בעיות הנדסיות מורכבות. בנוסף מקנה התוכנית מיומנויות בפיתוח מודלים, בניתוח אירועים, בסקירת מאמרים מדעיים ובניתוח נתוני שדה. פרויקט הגמר שמבוצע בשנה השנייה מתכלל את הידע והכלים בפתרון בעיה מורכבת מהארגון בו עובד הסטודנט.

יצירת קשר
course arrow left1
תוכניות
נוספות
איקון מורה ותלמידיםאיקון מורה ותלמידים

לימודי הוראה למהנדסים

תעודת הוראה בהנדסה או במתמטיקה או תעודת הוראה משולבת: בהנדסה ובמתמטיקה לימודי הרחבת הסמכה להוראה במתמטיקה תכנית התמחות בהוראה (סטאז’)

יצירת קשר
course down arrow2
הדמייה תעשייה 4.0 תעשיה 4 - לוח מכוונים זרוע מכנית

למה בראודה?

אז ומתמיד טיפחה המכללה את זיקתה לתעשייה, וכעת משתלבת זיקה זו עם סדר העדיפויות הלאומי. התעשייה הישראלית זקוקה לעידוד ולחיזוק והיא בעלת חשיבות אסטרטגית וכלכלית. צורך לאומי זה הוביל את המכללה, שהייעוד שלה התמקד בצמצום פערים סוציו-אקונומיים באמצעות הנגשת השכלה גבוהה, להוסיף נדבך: “קידום הפריון בתעשייה הישראלית בכלל, ובתעשייה המסורתית בפרט”.

המהפכה התעשייתית הרביעית  (Industry 4.0) מאופיינת בשילוב טכנולוגיה חוצת- גבולות

בין העולם הפיזי לעולם הווירטואלי, והיא מתווה שינויים מהותיים במערכות הייצור, הניהול והממשל . 

לפיכך, נדרש שינוי מהותי בהכשרת מהנדסי העתיד והן בהכשרת בקידומם של המהנדסים בדרגות ניהול שונות, לשם הובלת תהליכים תעשייתיים מודרניים.

לפרטים נוספים:

נא להמתין הפרטים נשלחים..
X

לפרטים נוספים:

?? ?????? ?????? ??????..