26.7 יום פתוח

.M.Sc בהנדסת תעשייה וניהול
מפגש אישי עם ראש התוכנית

למידע ולייעוץ אישי:

אני מסכימ/ה בזאת לקבלת מידע ועדכונים מבראודה

  • Hidden
  • Hidden
נא להמתין הפרטים נשלחים..

קורסים מתקדמים:
תפעול גלובלי,ייצור ושירות, ניהול מתקדם

למידע נוסף אודות מפגש אישי עם ראש התוכנית, השאירו לנו פרטים

התקשרו אלינו 9099*

למידע ולייעוץ אישי:

אני מסכימ/ה בזאת לקבלת מידע ועדכונים מבראודה

  • Hidden
  • Hidden

תוכניות לימוד

תואר
שני

הנדסת תעשייה וניהול (.M.Sc)

מטרת התוכנית להעניק לבוגריה ידע וכלים לפתרון בעיות הנדסיות מורכבות. בנוסף מקנה התוכנית מיומנויות בפיתוח מודלים, בניתוח אירועים, בסקירת מאמרים מדעיים ובניתוח נתוני שדה. פרויקט הגמר שמבוצע בשנה השנייה מתכלל את הידע והכלים בפתרון בעיה מורכבת מהארגון בו עובד הסטודנט.

יצירת קשר

ביוטכנולוגיה (.M.Sc)

ביוטכנולוגיה היא תחום דינאמי ומשתנה, המצריך התעדכנות וריענון ידע בנושאים שבחזית המדע והטכנולוגיה. מטרת התוכנית היא להקנות לאנשים העובדים בתחום ובמקצועות משיקים, ידע עדכני וכלים מתקדמים בשני נושאים מרכזיים: מחקר וניסויים קליניים ופיתוח מוצרים בתעשייה.

יצירת קשר

הנדסת מכונות (.M.Sc)

מטרת התוכנית להעמיק ולהרחיב את תחומי הידע בהנדסת מכונות. התוכנית מעבה את הרקע האנליטי-הנדסי של הסטודנטים, תוך שהיא מתמקדת בתחומים של תהליכי ייצור, מכניקת מוצקים וחומרים – תחומים שנמצאים במגמה של התפתחות כלל עולמית מואצת, ובכך היא עונה לצורך שבא מליבת התעשייה ומאפשרת לבוגריה להשתלב בחזית המחקר והפיתוח הטכנולוגי.

יצירת קשר

הנדסת מערכות (.M.Sc)

דיסציפלינה הנדסית רב-תחומית, המתמודדת עם הצורך הגובר בפתרונות טכנולוגיים וניהוליים לפרויקטים מערכתיים מורכבים. מטרת התוכנית היא להכשיר מהנדסים בעלי הבנה מערכתית רב-תחומית ויכולת ליצירת מערכות הנדסיות מורכבות, וזאת בתהליך המבוסס על מתודולוגיות של הנדסת מערכות.

יצירת קשר

הנדסת תוכנה (.M.Sc)

תוכנית המכשירה מהנדסי תוכנה לשמש מנהיגים טכנולוגיים ומנהלי פרויקטים של פיתוח תוכנה. בוגרי התוכנית רוכשים כלים להשלמת פרויקטים מורכבים באיכות הנדרשת ובמסגרת זמן ותקציב נתונים. בנוסף, התוכנית מקנה את היכולת להעריך את הכדאיות שבאימוץ שיטות וכלים הנדסיים שיופיעו בעתיד.

יצירת קשר

תוכניות
נוספות

לימודי הוראה למהנדסים

תעודת הוראה בהנדסה או במתמטיקה או תעודת הוראה משולבת: בהנדסה ובמתמטיקה לימודי הרחבת הסמכה להוראה במתמטיקה תכנית התמחות בהוראה (סטאז’)

יצירת קשר

.M.Sc בהנדסת תעשייה וניהול בבראודה - תואר שני יישומי

תוכנית הלימודים משלבת גישה מתקדמת למידול הנדסי עם גישה מעשית לפתרון בעיות הנדסיות מורכבות.

התוכנית מעניקה לסטודנטים הזדמנויות לפתח יכולות, מיומנויות וכישורים חדשים.

מגוון הקורסים רחב ומכסה נושאים כגון ניהול שרשרת אספקה גלובלי, ייצור ושירות במערכות מורכבות וגישות לניהול מתקדם, מימון וניתוח השקעות, למידת מכונה ועוד.

מטרת התוכנית להעניק ידע וכלים הנדסיים להבנת התהליך העסקי, מיפויו ושיפורו על ידי שימוש במתודולוגיות ליישום ידע אקדמי מתקדם בארגון, ולהקנות מיומנויות בפיתוח מודלים מורכבים, בניתוח אירועים, בסקירת מאמרים מדעיים ובניתוח נתוני שדה.

לבוגרי תעשייה וניהול, משך הלימודים הוא שנתיים. התוכנית פתוחה בפני בוגרי הנדסה בתחומים אחרים בעלי ניסיון בתעשייה ובשירותים רלוונטיים ולבוגרי תארים מדעיים, אך נדרשות השלמות.

עבודת הגמר בשנת הלימודים השנייה, תעסוק בפתרון בעיה מורכבת בארגון בו הסטודנטים עובדים ומהווה הזדמנות לבצע אינטגרציה של הכלים, הידע והניסיון שהסטודנט צבר על מנת לפתור בעיה הנדסית/ ניהולית. עבודת הגמר תהיה בעלת גישה מדעית אך יישומית במהותה ועשויה לכלול מרכיבים עיוניים, חישוביים ו/או ניסויים.

הלימודים יתקיימו פעמיים בשבוע – כאשר יום שישי מתקיים בלמידה היברידית.

למידע ולייעוץ אישי:

אני מסכימ/ה בזאת לקבלת מידע ועדכונים מבראודה

  • Hidden
  • Hidden
נא להמתין הפרטים נשלחים..