23.5 יום פתוח

.M.Sc בהנדסת תוכנה
ההרשמה בעיצומה

למידע ולייעוץ אישי:

אני מסכימ/ה בזאת לקבלת מידע ועדכונים מבראודה

נא להמתין הפרטים נשלחים..
לייעוץ אישי
ולברור תנאי רישום ומלגות
registration scroll התקשרו אלינו 9099*

למידע ולייעוץ אישי:

אני מסכימ/ה בזאת לקבלת מידע ועדכונים מבראודה

תוכניות לימוד

תואר
שני
איקון נורה עם שפת תכנותאיקון נורה עם שפת תכנות

הנדסת תוכנה (.M.Sc)

תוכנית המכשירה מהנדסי תוכנה לשמש מנהיגים טכנולוגיים ומנהלי פרויקטים של פיתוח תוכנה. בוגרי התוכנית רוכשים כלים להשלמת פרויקטים מורכבים באיכות הנדרשת ובמסגרת זמן ותקציב נתונים. בנוסף, התוכנית מקנה את היכולת להעריך את הכדאיות שבאימוץ שיטות וכלים הנדסיים שיופיעו בעתיד.

יצירת קשר
course down arrow1
איקון תרופהאיקון תרופה

ביוטכנולוגיה (.M.Sc)

ביוטכנולוגיה היא תחום דינאמי ומשתנה, המצריך התעדכנות וריענון ידע בנושאים שבחזית המדע והטכנולוגיה. מטרת התוכנית היא להקנות לאנשים העובדים בתחום ובמקצועות משיקים, ידע עדכני וכלים מתקדמים בשני נושאים מרכזיים: מחקר וניסויים קליניים ופיתוח מוצרים בתעשייה.

יצירת קשר
course down arrow1
איקון רובוט עם לוח מכווניםאיקון רובוט עם לוח מכוונים

הנדסת מכונות (.M.Sc)

מטרת התוכנית להעמיק ולהרחיב את תחומי הידע בהנדסת מכונות. התוכנית מעבה את הרקע האנליטי-הנדסי של הסטודנטים, תוך שהיא מתמקדת בתחומים של תהליכי ייצור, מכניקת מוצקים וחומרים – תחומים שנמצאים במגמה של התפתחות כלל עולמית מואצת, ובכך היא עונה לצורך שבא מליבת התעשייה ומאפשרת לבוגריה להשתלב בחזית המחקר והפיתוח הטכנולוגי.

יצירת קשר
course down arrow1
איקון חללית בתעופהאיקון חללית בתעופה

הנדסת מערכות (.M.Sc)

דיסציפלינה הנדסית רב-תחומית, המתמודדת עם הצורך הגובר בפתרונות טכנולוגיים וניהוליים לפרויקטים מערכתיים מורכבים. מטרת התוכנית היא להכשיר מהנדסים בעלי הבנה מערכתית רב-תחומית ויכולת ליצירת מערכות הנדסיות מורכבות, וזאת בתהליך המבוסס על מתודולוגיות של הנדסת מערכות.

יצירת קשר
course arrow left1
איקון דמות ניהולית עם גלגל שינייםאיקון דמות ניהולית עם גלגל שיניים

הנדסת תעשייה וניהול (.M.Sc)

מטרת התוכנית להעניק לבוגריה ידע וכלים לפתרון בעיות הנדסיות מורכבות. בנוסף מקנה התוכנית מיומנויות בפיתוח מודלים, בניתוח אירועים, בסקירת מאמרים מדעיים ובניתוח נתוני שדה. פרויקט הגמר שמבוצע בשנה השנייה מתכלל את הידע והכלים בפתרון בעיה מורכבת מהארגון בו עובד הסטודנט.

יצירת קשר
course arrow left1
תוכניות
נוספות
איקון מורה ותלמידיםאיקון מורה ותלמידים

לימודי הוראה למהנדסים

תעודת הוראה בהנדסה או במתמטיקה או תעודת הוראה משולבת: בהנדסה ובמתמטיקה לימודי הרחבת הסמכה להוראה במתמטיקה תכנית התמחות בהוראה (סטאז’)

יצירת קשר
course down arrow2

.M.Sc בהנדסת תוכנה בבראודה

תוכנית מכשירה מהנדסי תוכנה לשמש מנהיגים טכנולוגיים ומנהלי פרויקטים של פיתוח תוכנה.

בוגרי התוכנית רוכשים כלים להשלמת פרויקטים מורכבים באיכות הנדרשת ובמסגרת זמן ותקציב נתונים.
בנוסף, התוכנית מקנה את היכולת להעריך את הכדאיות שבאימוץ שיטות וכלים הנדסיים שיופיעו בעתיד.

התוכנית מיועדת לבוגרי תואר ראשון בהנדסה או במדעים, העוסקים בפיתוח תוכנה. תוכנית הלימודים מותאמת במיוחד לבעלי תואר ראשון ארבע-שנתי בהנדסת תוכנה, במדעי המחשב ובהנדסת מערכות מידע.

התוכנית מותאמת לאנשים עובדים – הלימודים מתקיימים אחה”צ וימי שישי

קורסי חובה – קורסי החובה יילמדו בנושאים הבאים: מתודולוגיות מתקדמות לפיתוח תוכנה, מערכות לומדות, ניהול פרויקטי תוכנה, הבטחת איכות תוכנה, לוגיקה טמפורלית, אימות מערכות, תורת הקירובים הנומריים, תקשורת מחשבים והבטחת נתונים ורשתות.

קורסי בחירה – קורסי הבחירה מרחיבים ומעמיקים את הבסיס המדעי והטכנולוגי. קורסים אלה כוללים את הנושאים הבאים: הנדסת דרישות, ממשקי משתמש, מסדי נתונים, ביולוגיה חישובית, מערכות אקולוגיות, תורת הצפינה, תורת הסיבוכיות, אנליזה נומרית ואלגוריתמי קירוב.

פרויקט הסיום – מטרת הקורס היא יישום החומר שבתוכנית הלימודים באמצעות ביצוע פרויקט מעשי: בעיה שפתרונה דורש התמודדות עם אלגוריתם או עם פרדיגמה מורכבת. הסטודנטים מקבלים את נתוני הבעיה, והמנחה מדריך אותם בביצוע הניתוח, האפיון והמימוש. הפרויקט מבוצע בקבוצות בהתאם להיקפו.

article read more arrow

למידע ולייעוץ אישי:

אני מסכימ/ה בזאת לקבלת מידע ועדכונים מבראודה

נא להמתין הפרטים נשלחים..
X

למידע ולייעוץ אישי:

אני מסכימ/ה בזאת לקבלת מידע ועדכונים מבראודה

?? ?????? ?????? ??????..