26.7 יום פתוח

תואר שני .M.Sc
ההרשמה בעיצומה

למידע ולייעוץ אישי:

אני מסכימ/ה בזאת לקבלת מידע ועדכונים מבראודה

  • Hidden
  • Hidden
נא להמתין הפרטים נשלחים..

תוכניות לימוד לתואר שני:
ביוטכנולוגיה
הנדסת תוכנה
הנדסת מכונות
הנדסת מערכות
הנדסת תעשייה וניהול

התקשרו אלינו 9099*

למידע ולייעוץ אישי:

אני מסכימ/ה בזאת לקבלת מידע ועדכונים מבראודה

  • Hidden
  • Hidden

תוכניות לימוד

תואר
שני

ביוטכנולוגיה (.M.Sc)

ביוטכנולוגיה היא תחום דינאמי ומשתנה, המצריך התעדכנות וריענון ידע בנושאים שבחזית המדע והטכנולוגיה. מטרת התוכנית היא להקנות לאנשים העובדים בתחום ובמקצועות משיקים, ידע עדכני וכלים מתקדמים בשני נושאים מרכזיים: מחקר וניסויים קליניים ופיתוח מוצרים בתעשייה.

יצירת קשר

הנדסת מכונות (.M.Sc)

מטרת התוכנית להעמיק ולהרחיב את תחומי הידע בהנדסת מכונות. התוכנית מעבה את הרקע האנליטי-הנדסי של הסטודנטים, תוך שהיא מתמקדת בתחומים של תהליכי ייצור, מכניקת מוצקים וחומרים – תחומים שנמצאים במגמה של התפתחות כלל עולמית מואצת, ובכך היא עונה לצורך שבא מליבת התעשייה ומאפשרת לבוגריה להשתלב בחזית המחקר והפיתוח הטכנולוגי.

יצירת קשר

הנדסת מערכות (.M.Sc)

דיסציפלינה הנדסית רב-תחומית, המתמודדת עם הצורך הגובר בפתרונות טכנולוגיים וניהוליים לפרויקטים מערכתיים מורכבים. מטרת התוכנית היא להכשיר מהנדסים בעלי הבנה מערכתית רב-תחומית ויכולת ליצירת מערכות הנדסיות מורכבות, וזאת בתהליך המבוסס על מתודולוגיות של הנדסת מערכות.

יצירת קשר

הנדסת תוכנה (.M.Sc)

תוכנית המכשירה מהנדסי תוכנה לשמש מנהיגים טכנולוגיים ומנהלי פרויקטים של פיתוח תוכנה. בוגרי התוכנית רוכשים כלים להשלמת פרויקטים מורכבים באיכות הנדרשת ובמסגרת זמן ותקציב נתונים. בנוסף, התוכנית מקנה את היכולת להעריך את הכדאיות שבאימוץ שיטות וכלים הנדסיים שיופיעו בעתיד.

יצירת קשר

הנדסת תעשייה וניהול (.M.Sc)

מטרת התוכנית להעניק לבוגריה ידע וכלים לפתרון בעיות הנדסיות מורכבות. בנוסף מקנה התוכנית מיומנויות בפיתוח מודלים, בניתוח אירועים, בסקירת מאמרים מדעיים ובניתוח נתוני שדה. פרויקט הגמר שמבוצע בשנה השנייה מתכלל את הידע והכלים בפתרון בעיה מורכבת מהארגון בו עובד הסטודנט.

יצירת קשר

תוכניות
נוספות

לימודי הוראה למהנדסים

תעודת הוראה בהנדסה או במתמטיקה או תעודת הוראה משולבת: בהנדסה ובמתמטיקה לימודי הרחבת הסמכה להוראה במתמטיקה תכנית התמחות בהוראה (סטאז’)

יצירת קשר

למה בראודה?

חדשנות
המונח שמנחה אותנו לאורך כל הדרך. ארגז הכלים שתקבלו בסיום התואר בבראודה, מבוסס על החידושים האחרונים בעולם התעשייה המתקדמת (Industry 4.0). במהלך התואר תכירו ותתמקצעו בעולמות ה-Digital Transformation, Big Data, IOT בתוך תעשייה 4.0, בינה מלאכותית (AI) והשילוב שלה בעולמות ההנדסה המגוונים ועוד מגוון רחב של כלים שימקמו אתכם בסיום התואר בחזית התעשייה.


הקשר עם התעשייה
אנו מטפחים קשרים הדוקים עם החברות המובילות בתחומן בתעשייה, במטרה לייצר לבוגרות ולבוגרים שלנו קשר ישיר להמשך התפתחות בסיום לימודי התואר השני לתפקידי מפתח בחזית התעשייה המתקדמת.
בנוסף, אנו שותפים במכון לייצור מתקדם, שהוקם לטובת הקמה והפעלת פעילות לקידום הטמעת ייצור מתקדם בתעשייה הישראלית, ומציע מגוון תחומי התמחות ייחודים לסטודנטים שלנו.
במהלך התואר השני תוכלו לבצע את עבודת הגמר שלכם במקום עבודתכם הנוכחי ולקחת את העבודה שלכם צעד קדימה.

26.7.24
יום פתוח 

תואר שני:

10:00-12:00 מפגש עם ראשי תוכניות תואר שני
ביוטכנולוגיה Ι הנדסת מכונות Ι הנדסת מערכות Ι הנדסת תוכנה Ι הנדסת תעשייה וניהול

רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים

הטבה לנרשמים בין התאריכים 1-26.7.24 אשר יבקרו ביום הפתוח, החזר דמי הרישום משכר הלימוד
מלגות לזכאים

למידע ולייעוץ אישי:

אני מסכימ/ה בזאת לקבלת מידע ועדכונים מבראודה

  • Hidden
  • Hidden
נא להמתין הפרטים נשלחים..