הישגים מרשימים באליפות אס”א

יש ספורטאים בבראודה. בתאריכים 20-23.03 השתתפו באליפות אס”א (איגוד ספורט אקדמי) באילת חמש נבחרות שונות של המכללה: כדורסל, כדורגל, כדורעף, טניס שולחן ושחייה. לדברי גלעד נעמן-פרי, רכז הספורט במכללה, הסטודנטים שלנו רשמו הישגים מרשימים, בעיקר בשני ענפים: בבריכת השחייה זכו הסטודנטים גל בכר ומקסים לבדינסקי באחד משלושת המקומות הראשונים במספר מקצים – בסך הכל חזרו שחייננו עם מדליית זהב, 3 מדליות כסף ו-2 מדליות ארד. בנוסף, בטניס שולחן, בתחרות האישית, הזוגית והמעורבת, זכו במדליות מיכאל מלכא, גל פרפל ושלי גלמן, שסיימו במקומות הראשון, השני והשלישי.  

“גם ביתר הענפים היו לנו ניצחונות, אבל חשוב לי לציין בעיקר את האווירה המעולה והרוח הספורטיבית שאפיינה את הנבחרת שלנו, גם בהפסדים”, אומר גלעד. “כלל הספורטאים התנהגו למופת, בין אם זה במלון, בהסעות, בעזרה ההדדית, וכמובן בעידוד בלתי פוסק.  תודה להנהלת המכללה, שאפשרה לנו לקחת חלק באירוע ספורט בסדר גודל כזה, הדורש התארגנות והקצאת משאבים משמעותיים, וגם רצון טוב מצד המרצים, שבאו לקראת הסטודנטים שהחסירו ימי לימודים ואפשרו להם לקחת חלק בחוויה”.

ועל זה נאמר: יישר כח !

 
נבחרות הטניס שולחן והשחייה של המכללה הביאו כבוד רב למכללה, כשחזרו לקמפוס עם 9 מדליות באמתחתם: 2 זהב, 3 כסף ו-4 ארד –  אלופים !!!

 

 

ייעוץ לימודים