אופק אשכולות

חברת אופק אשכולות בע”מ הוקמה על ידי המכללה במטרה לעודד את המחקר שמתבצע בתחומה ולהרחיב את קשריה עם התעשייה. החברה משמשת כזרוע עסקית למימוש נכסי הידע של המכללה וכמנוף לפיתוח תעשיה מתקדמת בגליל.
מבחינה עסקית מתבססת החברה על מסחור IP שמקודם על ידי חברי הסגל של המכללה וכן על הקמת חברות-בנות,  באותם מקומות שבהם יימצא שותף אסטרטגי מתאים.

מטרות החברה:
  • הכוונת מחקריהם של חברי הסגל למו”פ שימושי.
  • יצירת קניין רוחני הניתן למסחור ורישום פטנטים על תוצרי המו”פ.
  • יישום ומסחור “פירות” המו”פ: מכירת רישיונות לשימוש בפטנטים;
  • הקמת מיזמים בשותפות עם משקיעים על בסיס הקניין הרוחני שנוצר.
בנוסף, החברה מציעה ביצוע מחקרים לגופים תעשייתיים ועסקיים, בין אם ע”י חברי הסגל שלה, מרצים מן החוץ, סטודנטים או מומחים מקצועיים, שמגויסים לחברה על פי הצרכים. תחומי הפעילות של החברה מקבילים לתחומי הלימוד במכללה: הנדסת תעשייה וניהול, הנדסת תכנה, הנדסת מערכות מידע, הנדסת ביוטכנולוגיה, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסת מכונות.
ליצירת קשר
ד”ר  אביטל רגב סימון מנכ”ל
נייד:  0522665871
דוא”ל: avital@braude.ac.il

חדשות אופק אשכולות

7th German – Israeli Call for Proposals for Joint R&D Projects
Germany and Israel are announcing a Call for Proposals for joint R&D projects, focusing on developing innovative products and applications in all technological and application areas. Applicants are expected to develop ready-to-market solutions for products, technology-based services or methods which have strong market potential for Germany, Israel and Europe. Partners apply for their R&D project for a EUREKA label a pan European network for market-oriented R&D.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות