מאיץ הגליל

מאיץ הגליל לתעשייה חכמה היא תוכנית המוקדשת לסטארטאפים ישראליים בשלבים מוקדמים, המפתחים פתרונות שיכולים לשנות את המגזר הייצרני.

התכנית מנוהלת על ידי המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה כרמיאל, חברת KLA, חממת i4valley לתעשייה חכמה, המועצה האזורית משגב ועיריית כרמיאל, בשיתוף פעולה עם חברות תעשייה – ישראליות ורב לאומיות.

האקסלרטור פעיל משנת 2013 (בתחום התעשייה החכמה מ- 2018), עם עשרות יזמים בוגרי התוכנית והצלחות רבות – בישום הפתרונות בתעשייה, בגיוסי כספים למיזמים ובהמשך התקדמות המיזמים.

האקסלרטור מתמקד בסטארטאפים שמכוונים ללקוחות שהן חברות יצרניות (כולל חברות לוגיסטיקה ואנרגיה), שלוקחים חלק בגל החדשנות הגדול במפעלים שנקרא Industry 4.0, או ייצור מתקדם, או המפעל החכם.

זה כולל חידושים בייצור, אחזקה, ניהול ותפעול מפעלים, שרשרת אספקה ולוגיסטיקה, בטיחות, איכות, כלכלה מעגלית ועוד, בטכנולוגיות מתקדמות. כמה דוגמאות של סטארט-אפים ישראלים הפעילים בתחום זה ניתן למצוא בקישורים הבאים (קישור A).

המאיץ בקשר הדוק עם רשת של חברות יצרניות, ישראליות ורב לאומיות, כדי לעזור ליזמים שלנו להצליח. אנו נעזור לכם, היזמים, לפצח את המודל העסקי של הסטארט-אפ שלכם, להגיע ללקוחות ראשונים, להתקדם במהירות עם המוצר, הלקוחות, המימון ועוד.

יזמים ומנטורים יכולים להצטרף אלינו מכל רחבי הארץ, האקסלרטור פתוח לכולם. אנחנו לא לוקחים מניות ולא זכויות IP (ראה להלן). אנחנו מחכים שתבואו ותשתמשו במאיץ כדי לקחת את הסטארט-אפ שלכם לשלב הבא.

הצטרפו אלינו!

למידע נוסף לחצו כאן

ייעוץ לימודים