מצטיינים

לוח מצטיינים לשנת הלימודים תשפ"ג מסלול חורף

ממוצע הציונים יחושב שנתית ויתייחס לכל הקורסים בשנת ההצטיינות הנבדקת.
בנוסף, נדרשת מינימום צבירה של 32 נקודות זכות בתום שנה א’ ושל לפחות 36 נקודות זכות בתום שנה ב’ ושנה ג’, למעט קורסים עם “פטור”

  • President's List

     ממוצע שנתי 92 לפחות שנמצאים ב 3% העליונים

    Mechanical Engineering

    1. אסיאס אופק
    2. וסאולס יואל
    3. מוסקוביץ עדן
    4. מרון עידו
    5. פורת נעה
    6. פרץ גל 

     

    Industrial Engineering and Management

    גולדבלט אורי

     

    Biotechnology Engineering

    1. גרניק צאלה
    2. נוימן נדב

     

    Software Engineering

    1. אואנונו פלג
    2. בדיחי יובל
    3. ביטון גל
    4. ביטון טום חי
    5. בר אבישי
    6. זוהר יובל
    7. חורי סוהיל
    8. חיבטוב ליטל
    9. מרציאנו ויטל
    10. נעמה מנאל
    11. סיסו רון
    12. ספנר אנדי לואיס
    13. קובי אייל

     

    Electrical and Electronic Engineering

    1. אוזן יובל גלעד
    2. לוי מתניה
  • Dean's List -  Mechanical Engineering

    ממוצע ציונים שנתי 87 לפחות שנמצאים ב 15% העליונים

    1. אמסלם נוה
    2. בלנגה הדר
    3. גילה יובל
    4. גנין יוסי
    5. דדון יוחאי
    6. זלטקין בלנק שליו
    7. טונקיך אמיל
    8. מזרחי יובל
    9. פרץ ניב
    10. צ’יקוב מקסים
    11. קולומנסקי ולדיסלב
    12. קומיסרצ’וק קיריל
    13. קורלרו רון
    14. שאהין סאלח
    15. שלום אור
    16. שמאליי לאוניד
  • Dean's List - Industrial Engineering and Management

    ממוצע ציונים שנתי 87 לפחות שנמצאים ב 15% העליונים

    1. בן חיים אראל
    2. בן שמחון נדב
    3. בר – אל אור
    4. גליז’נסקי אניטה
    5. גרדוס אפרת
    6. יאנובסקי אריה מנחם
    7. כסאר הודיה
    8. לוטרמן כרמל
    9. מירו מעין
    10. פיינזילבר אירית

     

  • Dean's List - Biotechnology Engineering

    ממוצע ציונים שנתי 87 לפחות שנמצאים ב 15% העליונים

    1. אדרי יובל
    2. אסבניולי פהמי
    3. בשיר עלי
    4. גבה יובל
    5. גודמן שי
    6. גז אופיר קמיסה
    7. דורי מיקה
    8. דקל שיר
    9. עאבד אגיאד
    10. עאמר אלין
    11. קוריאט רבר דנה
    12. רבי אוריאל
    13. שחר ליאור
    14. שמאי יופית רחל
  • Dean's List - Software Engineering

    ממוצע ציונים שנתי 87 לפחות שנמצאים ב 15% העליונים

    1. אבסוב רפאל
    2. אמזלג נטע
    3. אנקווה לידור
    4. אסולין דוד
    5. ביסטריצקי שי
    6. בן אהרון רז אבירם
    7. בן זזון אושר
    8. בן חמו לידור נועם
    9. בן שושן שובל
    10. בן שלמה אבנר
    11. בנג’מין איתי
    12. ג’יראד יובל
    13. גבאי יובל
    14. גלעדי שירן
    15. גרסטמן ספיר
    16. דבאח פאטמה
    17. דוד אדיר
    18. הרשקוביץ אבישי
    19. זבונריוב דויד
    20. זמיר גיא
    21. חדד אביחי
    22. חייקין אלמוג
    23. חלבי ספואן
    24. חמוד מרוה
    25. טויזנר דור חן
    26. כהן יובל
    27. כהן שיר
    28. לוי רותם
    29. לחיני רון
    30. לניאדו אריאל
    31. מוגרבי ראזי
    32. מור שרון
    33. ממן ניצן
    34. מריג’ן בן אבנר
    35. נחום ירדן
    36. נניקישוילי נטלי
    37. סגל גלעד
    38. סויד בהאלדין
    39. עטאריה ראאד
    40. עציוני מעיין
    41. פיליס דור
    42. פרימוס קטרין
    43. פרפל גל
    44. קונובלנקו ניקיטה
    45. קקיאשוילי דינה
    46. קראוז אלעד
    47. רוזנצבייג דניאל
    48. רוטמן תומר יחזקאל
    49. שבצ’קה ליזה
    50. שנאור אלדד
    51. שפיצר עומרי
  • Dean's List - Electrical and Electronic Engineering

    ממוצע ציונים שנתי 87 לפחות שנמצאים ב 15% העליונים

    1. אליהו ליאל
    2. בורוביק אריה
    3. בזגובוב אלון
    4. ברנט אור
    5. גרימו לישי
    6. דהן אוהד יהודה
    7. כהן בן אל
    8. שומינוב רויטל

לוח מצטיינים לשנת הלימודים תשפ"ג מסלול אביב

ממוצע הציונים יחושב שנתית ויתייחס לכל הקורסים בשנת ההצטיינות הנבדקת.
בנוסף, נדרשת מינימום צבירה של 32 נקודות זכות בתום שנה א’ ושל לפחות 36 נקודות זכות בתום שנה ב’ ושנה ג’, למעט קורסים עם “פטור”

  • President's List

     ממוצע שנתי 92 לפחות שנמצאים ב 3% העליונים

    Mechanical Engineering

    1. בלובשטיין אלון
    2. בן סימון טום
    3. פלקסמן נועם

     

    Electrical and Electronic Engineering

    1. וולודין דוד
    2. חביב בשארה
    3. רהב יאור

     

    Biotechnology Engineering

    דנה ספיר

     

    Software Engineering

    1. יוסופוב שגיא
    2. מליחוב אלירן
    3. פרידמן שלומי
  • Dean's List - Electrical and Electronic Engineering

    ממוצע ציונים שנתי 87 לפחות שנמצאים ב 15% העליונים

    1. אבו אל היג’א מוחמד
    2. אזריאל עידו
    3. גייפמן אלירן
    4. חזן אלעד
    5. יבדאיב ליאור
    6. לוי דניאל
    7. לוי יהונתן
    8. מזרחי נעם
    9. נגאר ג’ון
    10. ניקולנקו ניקיטה
  • Dean's List -  Mechanical Engineering

    ממוצע ציונים שנתי 87 לפחות שנמצאים ב 15% העליונים

    1. אביסדריס אופק
    2. בן נון רז
    3. גוטאני ופא
    4. הורוביץ ספיר
    5. הררי יואב
    6. שבתאי אהרון אור
  • Dean's List - Industrial Engineering and Management

    ממוצע ציונים שנתי 87 לפחות שנמצאים ב 15% העליונים

    1. חמו עידן
    2. נוי יובל

     

  • Dean's List - Biotechnology Engineering

    ממוצע ציונים שנתי 87 לפחות שנמצאים ב 15% העליונים

    1. אבגאנה אמנה
    2. אבו אל היגא זכאא
    3. מזרחי יובל
  • Dean's List - Software Engineering

    ממוצע ציונים שנתי 87 לפחות שנמצאים ב 15% העליונים

    1. אביטן מעיין
    2. אזולאי רפי
    3. אלזרע עופר
    4. בן אברהם אופק
    5. בר שחר
    6. גולדנברג אלעד
    7. גרומן אלכסנדר
    8. דבאח נור אלהודה
    9. דנילוב אלכסנדר
    10. וורוטינצב איליה
    11. נתן גלבוע
    12. פורת רותם
    13. פריאנטה גיא
    14. צוקרמן נירן
    15. קראוס איתמר
    16. רוזנר יובל
    17. שבת דור דוד
    18. שמואל מור

לוח מצטיינים לשנה"ל תשפ"ג במסלול חורף – מוסמכים

החל ממצטייני תשפ”ב

ממוצע הציונים יחושב שנתית ויתייחס לכל הקורסים בשנת ההצטיינות הנבדקת.

הצטיינות: ממוצע 90 לפחות ונכללים ב 10% העליונים.

הצטיינות יתרה: ממוצע 95 לפחות ונכללים ב 3% העליונים

 

  • President's List

    Industrial Engineering and Management – אלון גלעד

  • Dean's List

    Biotechnology Engineering – ח’ליליה נוהא

      Mechanical Engineering  – שבל מחמוד

    System Engineering – לוי אליאסף
                                              מרנצב דמיטרי

    Software Engineering – אדיקה ירדן

     

לוח מצטיינים לשנת הלימודים תשפ"ב מסלול אביב

החל ממצטייני תשפ”ב,

תואר ראשון
ממוצע הציונים יחושב שנתית ויתייחס לכל הקורסים בשנת ההצטיינות הנבדקת.
בנוסף, נדרשת מינימום צבירה של 32 נקודות זכות בתום שנה א’ ושל לפחות 36 נקודות זכות בתום שנה ב’ ושנה ג’, למעט קורסים עם “פטור”.

תואר שני
הצטיינות: ממוצע 90 לפחות ונכללים ב 10% העליונים.
הצטיינות יתרה: ממוצע 95 לפחות ונכללים ב 3% העליונים.

  • President's List

    ממוצע שנתי 92 לפחות שנמצאים ב 3% העליונים

    אזריאל עידו – חשמל ואלקטרוניקה
    וולודין דוד – חשמל ואלקטרוניקה
    דנה ספיר – ביוטכנולוגיה
    פוקס זיו – תעשייה וניהול
    דבאח נור אלהודה – תוכנה
    וייל הלל – תוכנה
    טרנרידר אלון – תוכנה
    יוסופוב שגיא – תוכנה
    פרידמן שלומי – תוכנה
    שבת דור דוד – תוכנה

  • Dean's List - Electrical and Electronic Engineering

    ממוצע שנתי 87 לפחות שנמצאים ב 15% העליונים

    חזן אלעד
    מזרחי נעם
    מנחם גל

  • Dean's List - Mechanical Engineering

    ממוצע שנתי 87 לפחות שנמצאים ב 15% העליונים

    אלקיים ירדן
    בלובשטיין אלון
    נסראללה רביע
    שבתאי אהרון אור

  • Dean's List – Industrial Engineering and Management Engineering

    ממוצע שנתי 87 לפחות שנמצאים ב 15% העליונים

    בלום יובל
    יצחק נתן
    צבר שחר

  • Dean's List – Applied Mathematics

    ממוצע שנתי 87 לפחות שנמצאים ב 15% העליונים

    נסר אלדין אמאל

  • Dean's List – Biotechnology Engineering

    ממוצע שנתי 87 לפחות שנמצאים ב 15% העליונים

    אליהו אור

  • Dean's List – Software Engineering

    ממוצע שנתי 87 לפחות שנמצאים ב 15% העליונים

    אוחיון מיכאל
    אזרף יוני
    אלזרע עופר
    בלייש דניאל
    בן אברהם אופק
    בן דוד יעקב קורל
    גרומן אלכסנדר
    דוידובה עמנואל
    חזיזה אוריאן
    כהן עומרי
    מזרחי ענבר גולדה
    מרקין יובל
    סדיק לאית
    סלמאן מאהר
    צוקרמן מתן
    קראוס איתמר
    רוזנר יובל
    שבת אליאב

  • Master of Science - Dean's List - Software Engineering

    ממוצע ציונים שנתי 90 לפחות שנמצאים ב 10% העליונים

    וינוגרדוב יגאל

מקבלי אות הערכה על מעורבות חברתית- קהילתית לשנת הלימודים תשפ"ג

שם משפחה שם פרטי מחלקה
אהרון גפן הנדסת מכונות
אזולאי אביב הנדסת חשמל ואלקטרוניקה
אלקיים ירדן הנדסת מכונות 
גרמן אסף הנדסת מכונות 
דודקין מיכאל הנדסת תעשייה וניהול 
מלכה מיכאל הנדסת תוכנה 

מצטייני ספורט - זוכי תחרויות אס"א

תחרות שם משפחה שם פרטי מחלקה דירוג
שחייה בכר גל תעשייה וניהול שלישי
טניס שולחן פרפל גל תוכנה שלישי
טניס שולחן מלכה מיכאל תוכנה שלישי

ייעוץ לימודים

  • Hidden