אתי שפרברג – יקירת כרמיאל

אתי שפרברג

אתי שפרברג לצד נשיא המכללה, פרופ’ אריה מהרשק ויו”ר רשת המתנ”סים, שולה כהן

אתי שפרברג, מנהלת היחידה למעורבות חברתית, ומהעובדות הוותיקות של המכללה, זכתה בשלהי חודש נובמבר בכבוד רב, כשראש עיריית כרמיאל, משה קונינסקי, העניק לה את אות “יקירת העיר כרמיאל” בטקס חגיגי ומרגש.

בנימוקים לקבלת האות נאמר שהוחלט להעניקו לשפרברג על מילוי שורה של תפקידים ציבוריים, וביניהם: חברת הנהגה במרכז הצעירים, חברה בוועדת המלגות העירונית, חברה בהנהלת אנו”ש ויו”ר ועדת הביקורת של רשת המתנ”סים. בנוסף, משמשת שפרברג כמגשרת במרכז הגישור העירוני, יוזמת ומלווה תוכניות חינוכיות לפיתוחם של ילדי העיר, בדגש על סיוע לילדים חסרי עורף תומך. אתי, כך נאמר, גם פיתחה חוגים לילדים בתחום הרטוריקה, הטיסנאות הרחפנים ועוד, ובתחום הבינלאומי יזמה את ברית ערים תאומות בין כרמיאל למנגליה שברומניה.

אתי שפרברג

אתי שפרברג מקבלת את אות “יקירת כרמיאל” מראש העירייה, משה קונינסקי

בטקס נכחו גם יו”ר רשת המתנ”סים כרמיאל (וחברת הוועד המנהל של המכללה),  שולה כהן, נשיא המכללה, פרופ’ אריה מהרשק, חברי מועצת העיר ולבני משפחות יקירי העיר שנבחרו. “אני מודה לראש העיר ולחבר השופטים, ובנימה אישית גם לנשיא המכללה על הדבקות שלו בחזון המכללה להיות גורם משפיע חברתית. התואר מחייב ואני מאחלת ליקירי העיר המשך עשייה פורחת ומשגשגת גם בעתיד”, אמרה שפרברג בתגובה לזכייתה. 

 ואנחנו אומרים: יישר כח !

 

ייעוץ לימודים

  • Hidden