חוגגים חגים ומוקירים ותיקים

בצל מגפת הקורונה, מחלקת משאבי אנוש במכללה לא פסחה בחודשים האחרונים על הזדמנויות שונות לעשות קצת שמח בלב של עובדי המכללה. זה התחיל בחנוכה, כשהעובדים התכנסו בגן היפני להדלקת נרות מסורתית, ברכות, שירי חג, סופגניות ומגוון מטעמים מתוקים ורב תרבותיים ברוח החג. במסגרת המפגש ברכה הנהלת המכללה את העובדים שציינו 20 שנות ותק ואיחלה להם המשך עבודה פורייה. בט”ו בשבט, עדיין בצל הקורונה, פונקו העובדים במגשי פירות יבשים ואורגניים היישר מהמשק, ובנוסף כל מחלקה קיבלה עציץ רקפות צבעוני שהתאים לימי החורף שעברו חלפו בינתיים. 

ואז בא החג השמח ביותר, הלא הוא פורים, כשעובדי המכללה חגגו בהפנינג ססגוני ומושקע, שכלל כיבוד מפנק, עמדת צילומי סלפי ב-360 מעלות, תחרות תחפושות מחלקתית, נושאת פרסים, ולקינוח מופע הומוריסטי של צמד “קמיקזה”, שהצחיק אותנו עדלאידע. לפניכם תמונות נבחרות מתחרות התחפושות שהתקיימה בין מחלקות המכללה. בשבילנו כולכם זכיתם במקום הראשון. 

 

      

ועוד משהו קטן וטוב שקרה בחודשים האחרונים: לכל העובדים ששהו בבידוד בביתם, מפני שהקורונה פקדה את מעונם או את בני משפחתם, דאגה המחלקה למשאבי אנוש לשלוח מארזים מיוחדים, כדי לתת חיבוק וירטואלי חם, ולעודד את מצב רוחם. המארזים, אגב, הם תוצר של מיזם חברתי מקסים בשם “החיות של דודו”, שמבקש להעביר מעביר מסר פשוט ונכון: שתמיד אפשר להסתכל על חצי הכוס המלאה ולהוציא מהלימון לימונדה. אז שיהיה חג פסח שמח, עם כמה שפחות מרור !!!

ייעוץ לימודים

  • Hidden