מוקירים את המצטיינים

נשיא המכללה, פרופ’ אריה מהרשק, מברך את המצטיינים

בטקס חגיגי שהתקיים בסוף חודש מאי ובהשתתפות בני משפחה נרגשים וחברים, קיבלו 142 סטודנטים תעודות הערכה על הצטיינותם בתחומי לימודיהם, מתוכם 34 הוגדרו “מצטייני הנשיא”; 10 מבין המצטיינים קיבלו את התעודות בשל פעילותם ההתנדבותית למען החברה, וחמישה – בזכות הישגיהם בתחום הספורט ולאחר שחזרו עם מדליות מתחרות אס”א הארצית. נשיא המכללה, פרופ’ אריה מהרשק, דיבר בפתח הטקס על ערך ההצטיינות והדגיש את חשיבות עבודת הצוות בעידן המהפכה התעשייתית הרביעית, שהוליד את המושג “תעשייה חכמה”.

קבוצה אחת מתוך 142 סטודנטים מצטיינים שנבחרו השנה במחלקות השונות

“כבכל שנה מתקיים טקס זה ביום ירושלים, העיר שמסמלת געגוע, תקווה, אומץ, גבורה, אחדות, שמחה ואהבה. עם הסמלים האלו בוחרת המכללה להוקיר ולציין הצטיינות בלימודים ובעשייה למען האחר”, אומרת אתי שפרברג, מי שערכה את הטקס והנחתה אותו. “את קטעי השירה והמוסיקה ביצעה כרמל ארמה, תלמידת כיתה י”ב בתיכון אורט פסגות בכרמיאל, עיוורת מלידה. בחרנו בכרמל לשיר כדי להוכיח שהגישה שלנו לחיים היא הקובעת את הגובה שאליו נגיע ושאין גבולות למצוינות”.

את דבר הסטודנטית נשאה תרצה אוחיון, בשם בתה, הסטודנטית דניאל אוחיון, הלומדת גם במסלול מצוינות, אך חלתה בקורונה ונבצר ממנה להגיע לטקס. אמה סיפרה כיצד צלחה דניאל את הבחינות, בהצטיינות, על אף המשבר הנפשי שאליו נקלעה בעקבות מות אביה. ”דניאל החליטה להצליח בכל מחיר, כי ערך הצטיינות מבחינתה הוא חלק מהאופי, ואיננו תלוי נסיבות חיים”, אמרה האם וזכתה למחיאות כפיים של באי הטקס.

מי שעוד זכה לכבוד ולהוקרה על פועלו הוא ד”ר אלי רז, שפרש השנה לגמלאות. נזכיר כי ד”ר רז הוא שפתח במכללה את מסלול המצוינות לפני כ 13 שנים ובחמש השנים האחרונות, עד לפרישתו, אף חזר להוביל אותו.

ייעוץ לימודים