יוזמות מחלקת משאבי אנוש

הימים המאתגרים בהם אנו שרויים, לא מנעו מהמחלקה למשאבי אנוש להשתדל להפיג מהעובדים את קשיי התקופה, וכאן המקום לפרגן להם על כמה מהפעילויות. אז ככה: נפתח בימי הגיבוש המחלקתיים, שלא פסחנו עליהם גם השנה וכל מחלקה בחרה באופן אוטונומי היכן לבלות ולחזק את הקשרים בין עובדיה. נושא נוסף עליו הוחלט לקיים, על אף מגבלות הקורונה, הוא העסקת ילדי העובדים בחופשת הקיץ. כ-40 ילדים, נערים ונערות, פקדו את הקמפוס ונתנו כתף למשימות שונות ביחידות המכללה בעבור שכר הוגן ותוך שהם אוכלים ארוחת צהריים עם אבא או אמא, ומסתובבים ברחבי הקמפוס עם חולצות דריי-פיט ממותגות בכיתוב: Summer Work.


מחלקות המכללה, אקדמיות ומנהליות, יצאו השנה ליום השתלמות מהנה, על אף מגבלות הקורונה ותוך שמירה על הכללים של משרד הבריאות

פעילות נוספת שבמכללה רואים חשיבות קשורה לילדים הקטנים יותר, ילדי העובדים העולים לכיתה א’. הורי הילדים והילדות הללו שיוצאים לדרך החדשה קיבלו מארזי שי שנושאים את שמות ילדיהם הנרגשים – שיהיה במזל טוב, בהצלחה ושנת לימודים פורייה ומוצלחת לכולם. נטפס במעלה השנים אל בני/בנות המצווה שקיבלו מהנהלת המכללה מתנה לבחירה. ומה עם העובדים עצמם? המענה התקבל לאחרונה, כשכל עובד זכה לקבל תווי שי נדיבים מההנהלה ומוועד העובדים גם יחד.

והיו עוד מיני הפתעות נחמדות שראוי להזכיר: בין אם בחג השבועות שבו היתה הופעה בגן היפני, וכל עובד קיבל בקבוק יין אדום, מתוק וממותג, ובין אם בראשית חופשת הקיץ כשנציגי המחלקה למשאבי אנוש עברו בין משרדי העובדים וחילקו קרטיבים מרעננים. זה המקום שלנו לומר תודה, וכי אין זה מובן מאליו, ועל כן – מוערך.

ובברכות לעובדי המכללה שהשלימו השנה 20 שנות ותק בעבודה ואלה הם: מיכל אסייג, לשכת נשיא המכללה; איברהם מיי, ספרייה; איהאב ח’רייס, מחלקת לוגיסטיקה. שלוחה לכם תודה והערכה על תרומתכם לתפקודה ולפיתוחה של המכללה, יישר כח ובהצלחה בהמשך. חג שמייח.

   
   חלוקת ערכות וקלמרים לילדי העובדים שעולים השנה לכיתה א’   עובדי המכללה הוזמנו בחג השבועות לגן היפני שבקמפוס ונהנו מגלידות מרעננות, פירות העונה ובקבוק יין ממותג