חגיגת תארים במחזור ה-25 של המכללה

סוף סוף זה קרה. 473 בוגרים חדשים של המכללה קיבלו את תעודות התואר “בוגר במדעים” בשני טקסים מרגשים שהתקיימו בחמישה ובששה ביולי. האירועים החגיגיים התקיימו באוויר הפתוח על מדשאת הקמפוס, ולראשונה מאז פרצה הקורונה לחיינו, הוא התקיים בנוכחות הורים, בני משפחה וחברים, בכדי להשלים את האווירה המשמחת והמרגשת. עם זאת, כדי למנוע צפיפות יתר ולאפשר התקהלות בטוחה ככל באפשר, הוחלט במכללה לפצל את טקס הענקת התארים לשניים. בערב הראשון הוענקו התארים ל-227 בוגרים מהמחלקות להנדסת תוכנה ומערכות מידע, הנדסת ביוטכנולוגיה, הנדסה אופטית, מתמטיקה שימושית, וכן למקבלי תעודת הוראה. בערב השני הוענקו התעודות ליתר 246 בוגרי התוכניות להנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסת מכונות והנדסת תעשייה וניהול. בתחילת  ערב קיבלו הבוגרים גלימות וכובעים, צולמו בעמדות צילום יעודיות, וכצפוי הרבו לצלם את עצמם בחברת עמיתיהם ללימודים, בני משפחותיהם הנרגשים ואפילו עם אנשי הסגל האקדמי והמרצים שליוו אותם בדרך את התואר הנכסף.


בתום טקס מרגש, שלראשונה מאז פרוץ הקורונה התקיים באוויר הפתוח, קיבלו 473 מהנדסים חדשים את תעודות הבוגר ואת ברכת הדרך עם יציאתם לתעשייה  

 הטקסים השנה התקיימו בסימן המחזור ה-25 של המכללה, והמאורע נפתח בנאום של נשיא המכללה, פרופ’ אריה מהרשקהמשנה לנשיא לעניינים אקדמיים, פרופ’ שרית סיון, הנחתה את שני הטקסים  ובוגר המכללה, גור אריה יהודה, הופיע בקטעי ביניים עם כמה שירים, הקפיץ את הקהל והנעים את האווירה.

נאום נשיא המכללה, פרופ’ אריה מהרשק, בטקס הענקת התארים שהתקיים ב 6.7.2021

נאומה של נציגת הבוגרים, ניצן שטרית, בטקס הענקת התארים שהתקיים ב 6.7.2021

נאום נשיא המכללה, פרופ’ אריה מהרשק, בטקס שהתקיים ב 5.7.2021

נאומה של בר אטלי בטקס הענקת התארים שהתקיים ב5.7.21

ברכות לבוגרים ולבוגרות ולבני משפחותיהם. אנו גאים בכם – עלו והצליחו !