הוענקו תעודות הסמכה לבוגרי תואר שני

ביום חמישי 22.4.21 התקיים הטקס התשיעי להענקת תואר “מוסמך במדעים” לבוגרי התואר השני, בגן היפני במכללה, באווירה משפחתית וחמה. בטקס הוענקו תעודות ל-35 בוגרים, מתוכם שניים שסיימו בהצטיינות יתרה וחמישה – בהצטיינות. השנה הוסמכו בתוכנית בביוטכנולוגיה 4 בוגרים, בהנדסת מערכות – 18 בוגרים, בהנדסת תוכנה – 8 בוגרים, בהנדסת תעשייה וניהול – 3 בוגרים ובהנדסת מכונות – 2 בוגרים.

פרופ’ אריה מהרשק, נשיא המכללה, נשא דברי ברכה חמים לבוגרים ולבני משפחותיהם: “התואר השני משקף את תפיסת המכללה של לימודים לצד קריירה מקצועית Lifelong learning. לא זו בלבד שאנו נוטלים חלק בעיצוב מהנדס העתיד, כרתנו ברית עם התעשייה ובייעוד שלנו חרתנו על דגלנו מטרה: להשביח את הפריון בתעשייה הישראלית. אתם יוצרים היום כושר תחרותי בזירה הבינלאומית ומובילים את התעשייה להישגים גלובליים”. 

גם פרופ’ שרית סיון, המשנה לנשיא המכללה, בירכה את הבוגרים ומשפחותיהם: “הטקס היום הינו אור בקצה המגיפה. אתם זכיתם לפתוח את האירוע הרשמי הראשון לאחר התקופה המאתגרת שעברנו. היום אתם חוגגים סיומה של תקופת לימודים קשה, תובענית ומאתגרת, שתעניק לכם את הכלים והיכולות להוביל, להשפיע ולהצעיד את התעשייה והכלכלה הישראלית קדימה, אל שיאים חדשים ואל מול המתחרים הגלובליים”.

לסיום נשאה דברים לינה ליבוביץ, בוגרת בהצטיינות של התואר השני בתעשייה וניהול: “חבריי לספסל הלימודים ואני, ניצבים היום גאים ומאושרים, עברנו שנה לא פשוטה בה נדרשנו להתחדשות, לסבלנות ולאתגרים לא קלים. כולנו ביחד, וכל אחד מאיתנו לחוד, מהווים חלק בלתי נפרד בחברה הישראלית, ותורמים להיותה חברה טובה, מפותחת ואיתנה יותר”.

טקס הענקת תעודות לבוגרי תואר שני

טקס הענקת תעודות לבוגרי תואר שני – נאחל לכולם המשך הצלחה ויישר כח.