לימודים בחו”ל Copy

under construction – under construction – under construction – under construction -under construction

תוכנית לתלמידי חו"ל Program Study Abroad

בשנים האחרונות התפתחה מגמה עולמית  של לימודי חו”ל (Study Abroad), שבה סטודנטים לתואר ראשון יוצאים לתקופה קצרה או ארוכה יותר ללמוד במדינה אחרת ולהתנסות בחוויית לימודים ייחודית, תוך התקדמות בתכנית האקדמית שבה הם לומדים. הסטודנטים  יעדיפו ללמוד במוסד המוכר על-ידי מוסד האם, כך שיוכלו לצבור במוסד האם שלהם “נקודות זכות” מתכנית לימודי חו”ל. לפיכך, מסגרת לימודי חו”ל מחייבת הסכמים מוסדרים בין המוסדות והכרה הדדית בתכניות הלימודים.
סטודנטים של מכללת אורט בראודה משתתפים בתכנית לימודי חו”ל.  מדי שנה יוצאים מספר סטודנטים לסמסטר לימודים או לתקופת התמחות במוסדות להשכלה גבוהה בחו”ל, בעיקר בארה”ב, שם יש למכללה קשרים לחילופי סטודנטים.
החל מסמסטר אביב 2011 מפעילה המכללה תכנית לימודיםStudy Abroad program ,  שבה לומדים סטודנטים מחו”ל לצד סטודנטים מהמכללה קורסי הנדסה באנגלית. התכנית מציעה מספר קורסים בהנדסה, התואמים את הסמסטר השישי בלימודי תואר ראשון, כאשר גולת הכותרת היא מפגש מקרוב עם חזית התעשייה הישראלית, בצד לימודים כללים הקשורים בישראל, כפי שמתחייב מדרישות הלימודים בתכניות הנדסה בעולם.
לסטודנטים מחו”ל מוצעת  פעילות קדם-סמסטריאלית שבה ילמדו עברית בסיסית, וכן יסיירו בישראל משך תקופה של כ- 5 שבועות.
 

השתתפות הסטודנטים של המכללה בקורסי הנדסה באנגלית משתלבת במדיניות המכללה ללמד מספר קורסים במקצועות הליבה בשפה האנגלית, על מנת להכשיר את הסטודנטים לעידן הגלובאלי, בו יש חשיבות רבה להשתלבות מהירה בעבודה מול גורמים בינלאומיים.

ייעוץ לימודים

  • Hidden