טקס פרוייקטים מצטיינים ע”ש פרופ’ ארזי ז”ל

הפרוייקטים הזוכים בתחרות הפרוייקט המצטיין לתואר ראשון במסגרת כנס תעשייה - אקדמיה

מקום ראשון

אלכס גולדנברג | הנדסת מכונות

שם הפרויקט – לא ניתן לפרסום בשלב זה

מנחה אקדמית: ד”ר אבישג פלוסי
מנחה מהתעשייה: עידן אילוז

 

מקום שני

מעיין גרויסר | הנדסת ביוטכנולוגיה

פיתוח ביו- צ’יפ מבוסס ביולוגיה סינטטית לזיהוי מיידי ולא פולשני של מחלות מעי דלקתיות

מלווה אקדמי: פרופ’ סמאר מרעי
מנחה: פרופ’ אהוד בנין, אוניברסיטת בר אילן

 

מקום שלישי

יצחק יוסף | הנדסת חשמל ואלקטרוניקה

Electronic Warfare Technique Analyzer – מערכת לבחינת טכניקות לוחמה אלקטרונית

מנחה אקדמי: ד”ר פיני זורע
מנחה מהתעשייה: אורי מרקוביץ

חברי הוועדה לבחירת הפרויקטים המצטיינים לתואר ראשון

ד”ר פאדל טריף – יו”ר הוועדה I המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה

פרופ’ רוזה אזהרי  I המחלקה להנדסת ביוטכנולוגיה

ד”ר מאיר טחן I הנדסת תעשייה וניהול

ד”ר קטרינה קורנבלט I המחלקה ללהנדסת תוכנה

ד”ר אלי חנוכה I המחלקה להנדסת מכונות

ד”ר אלכס גולדוורד I המחלקה למתמטיקה

הפרוייקטים הזוכים בתחרות הפרוייקט המצטיין לתואר שני במסגרת כנס תעשייה - אקדמיה

מקום ראשון

טל סברדלוב | הנדסת תעשייה וניהול

אופטימיזציה של תכנון פעילות מחלקת המשלוחים תוך שילוב של סיכונים עסקיים ותרבותיים

מנחה אקדמי: ד”ר חוסיין נסראלדין

 

מקום שני

דיאנה שייטוב רוזלי | הנדסת ביוטכנולוגיה

Developing a saliva diagnostic kit for corona virus

מלווה אקדמית: ד”ר מרסלה ויויאנה קרפוך

 

מקום שלישי

דורון לאור, מיכאל ברודסקי, ולרי נמץ | הנדסת מערכות

מערכת עזר למתמודד נפש

הנחייה רוחבית לפי נושאים מצוות מנחים


מיכאל בינדמן | הנדסת מכונות

תאום דיגיטלי ככלי לשיפור הביצועים בתחנת הברגה חצי-רובוטית בחברת TDK-Lamda Israel

מנחים אקדמיים: ד”ר אבי וייס, ד”ר חוסיין נסראלדין

חברי הוועדה לבחירת הפרויקטים המצטיינים לתואר שני 

המכללה האקדמית להנדסה בראודה בכרמיאל:

פרופ’ רפי ורטהיים – יו”ר הוועדה I פראונהופר ישראל, הנדסת מכונות

ד”ר מאיר טחן I התוכנית לתואר שני בהנדסת מערכות

פרופ’ סמאר מרעי I ראש התוכנית לתואר שני בביוטכנולוגיה

פרופ’ מיכאל רגב I ראש התוכנית לתואר שני בהנדסת מכונות

פרופ’ זאב וולקוביץ I ראש התוכנית לתואר שני בהנדסת תוכנה

ד”ר חוסיין נסראלדין I ראש התוכנית לתואר שני בהנדסת תעשייה וניהול

 

הגב’ מירב גרוסמן | מנכ”לית המכון לייצור מתקדם

ד”ר עירית טלמור | המכללה האקדמית גליל מערבי

ד”ר ישראל רצ’בסקי | המכללה האקדמית גליל מערבי

פרופ’ חטיב אוסיד | אוניברסיטת חיפה

ד”ר אילן ויסהוז | מהנדס כימיה והנדסת חומרים

תעודות הערכה לתואר שני במסגרת כנס תעשייה - אקדמיה

אלעד קנר, בוריס ברנשטיין, סרגיי שומיאצ’קין | הנדסת מערכות

מערכת לנחיית עיוור בכיסא גלגלים

הנחייה רוחבית לפי נושאים מצוות מנחים


יריב קמחי, כינאן סובח | הנדסת תוכנה

Exploiting blockchain technology to enhance INCD supply-chain security challenges

מלווה אקדמי: ד”ר אבי סופר


חוסיין באסל | הנדסת תוכנה

Using VAE-GAN Data Augmentation Model for Disordered Speech Recognition

מלווה אקדמי: פרופ’ זאב וולקוביץ


ולאא ספיה, בלסם ג’בארין | הנדסת ביוטכנולוגיה

פיתוח אריזות מתכלות על בסיס עמילן

מנחה אקדמית: ד”ר אמאל טובי