בטקס חגיגי הוענקו תעודות ל-35 בוגרי תוכניות התואר השני במכללה

עודכן ב- 05/05/21

ביום חמישי ה-22.4.21 התקיים הטקס התשיעי להענקת תארים לבוגרי התואר השני בגן היפני במכללה, באווירה משפחתית וחמה. בטקס הוענקו תעודות ל-35 בוגרים, מתוכם שניים שסיימו בהצטיינות יתרה וחמישה בהצטיינות. זהו המחזור התשיעי המסיים בהצלחה את התואר השני במכללה בתוכניות ביוטכנולוגיה (4 בוגרים), הנדסת מערכות (18 בוגרים), הנדסת תוכנה ( 8 בוגרים), הנדסת תעשייה וניהול (3 בוגרים) והנדסת מכונות (2 בוגרים).

פרופ’ אריה מהרשק, נשיא המכללה, נשא דברי ברכה חמים לבוגרים ולבני משפחותיהם: “התואר השני משקף את תפיסת המכללה של לימודים לצד קריירה מקצועית Life Long learning. לא זו בלבד שאנו נוטלים חלק בעיצוב מהנדס העתיד, כרתנו ברית עם התעשייה ובייעוד שלנו חרטנו על דגלנו מטרה: להשביח את הפריון בתעשייה הישראלית. אתם יוצרים היום כושר תחרותי בזירה הבינלאומית ומובילים את התעשייה להישגים גלובליים”.

גם פרופ’ שרית סיון, המשנה לנשיא המכללה, ברכה את הבוגרים ומשפחותיהם: “הטקס היום הינו אור בקצה המגיפה. אתם זכיתם לפתוח את האירוע הרשמי הראשון לאחר התקופה המאתגרת שעברנו. היום אתם חוגגים סיומה של תקופת לימודים קשה, תובענית ומאתגרת, שתעניק לכם את הכלים והיכולות להוביל, להשפיע ולהצעיד את התעשייה והכלכלה הישראלית קדימה, אל שיאים חדשים ואל מול המתחרים הגלובליים”.

לסיום נשאה דברים לינה ליבוביץ, בוגרת בהצטיינות של התואר השני בתעשייה וניהול: “חבריי לספסל הלימודים ואני, ניצבים היום גאים ומאושרים, עברנו שנה לא פשוטה בה נדרשנו להתחדשות, לסבלנות ולאתגרים לא קלים. כולנו ביחד, וכל אחד מאיתנו לחוד, מהווים חלק בלתי נפרד בחברה הישראלית, ותורמים להיותה חברה טובה, מפותחת ואיתנה יותר”. נאחל לכולם המשך הצלחה ויישר כח.

ייעוץ לימודים

  • Hidden