הקמפוס שלנו

איך תגיעו?

המכללה ממוקמת במערב כרמיאל, על כביש  85, המחבר בין עכו לצפת. מיקומה של כרמיאל בלב הגליל, במרחק של כארבעים ק”מ מחיפה, כחצי שעת נסיעה מהקריות מיישובי עמק יזרעאל. לא בכדי בחרה ממשלת ישראל לסלול אליה מסילת רכבת, שמקצרת פלאים את משך הנסיעה למרכז הארץ וליישובים שבדרך, והופכת את חוויית ההגעה למכללה, והחזרה ממנה לכל יעד, לקלה ולנוחה יותר מאי פעם. מוניות השירות והאוטובוסים מגיעים לתוך הקמפוס ולקרבתו – לצפייה בדרכי ההגעה לקמפוס.

איפה תגורו?

העיר כרמיאל, הנחשבת לאחת הערים המטופחות בארץ, מציעה אלפי יחידות דיור לסטודנטים, הנהנים מהשירותים שהיא מציעה. מי שמחפשים סביבת מגורים כפרית, יוכלו למצוא באחד מיישובי הסביבה, בין היתר במועצה האזורית משגב, איכות חיים אמיתית: שלווה וסביבה ירוקה לצד מגוון שירותים, כגון: קאנטרי-קלאב, הופעות תרבות, פעילויות חברתיות ועוד. בנוסף, מוצע לסטודנטים העומדים בקריטריונים לדור במעונות הסטודנטים שממוקמים בתחומי הקמפוס, או בכפר הסטודנטים של עמותת “איילים” – כפרמיאל -שהוקם בשיתוף עם המשרד לפיתוח הנגב והגליל, ומספק דירות נוחות ומסובסדות. פרטים על אפשרויות המגורים במעונות הסטודנטים ניתן לקבל בקישור הזה.

איפה תאכלו?

המכללה מספקת מגוון שירותי הסעדה חלביים ובשריים ברחבי הקמפוס, דוכני פלאפל וחומוס, וכן עמדות לקפה ומזון מהיר. בנוסף, מוצבות בכל בניין מכונות לממכר שתייה וחטיפים ודברי מאפה, מתוקים או מלוחים, כך שרעבים אצלנו לא תהיו!
ואם בכל זאת חשקה נפשכם באוכל מהבית, תוכלו לשמור על טריותו במשך היום ולאחסנו במקררים שמוצבים במקומות מרכזיים ולחממו בעמדות המיקרוגל, שהמכללה מעמידה לרשותכם. אם יש לכם “חלון” באמצע יום הלימודים תוכלו לקפוץ לאחת מהמסעדות בכרמיאל, שבמרחק של פחות מ-10 דקות מספקות את כל מה שתרצו לאכול, מכל הסוגים, העדות והטעמים. אז שיהיה לכם בתיאבון…

איפה תבלו?

הגענו לדבר החשוב באמת: הבילויים והאפשרות לפרוק מתח מהלימודים. למי שירצו לראות סרט טוב, לצפות בהצגה, מרכזי הקניות הרבים בכרמיאל מציעים אולמות קולנוע חדישים, זאת בנוסף להיכל התרבות, שאליו מגיעים מיטב האמנים בישראל.
בילויים צפויים לכם גם בקמפוס עצמו. אגודת הסטודנטים מארגנת פעילויות וימי כיף הכוללים מופעי סטנד-אפ, יום הסטודנט, הרצאות, בירה על הדשא, חפלה ים תיכונית ועוד (עדכונים שוטפים בדף הפייסבוק של האגודה).
הקמפוס מציע שפע פינות ירוקות, מדשאות ופינות ישיבה, שיעניקו לכם מרגוע לנשמה, ואם חשקה נפשכם להרחיב את הדעת אתם מוזמנים לספריית הקמפוס, המציעה ספרי קריאה רבים, ממיטב הספרות הישראלית והעולמית.

המכללה מאמינה במשפט “נפש בריאה בגוף בריא” ולכן מעמידה לרשותכם אולם ספורט וחדר כושר משוכלל ומאובזר. מחקרים מלמדים על כך שישנו קשר ישיר בין פעילות גופנית על בסיס קבוע לבין הישגים לימודיים ולהפחתת לחצים. יחידת הספורט שלנו מאפשרת לכם להשתלב בנבחרות המכללה, שמייצגות אותה בתחרויות שונות, בעיקר במסגרת של אס”א, וכן מפעילה מגוון חוגים. אז אם חשבתם שבאתם לנוח – כנראה שטעיתם. יחידת הספורט פועלת בנמרצות כדי לקדם אורח חיים בריא, ולעודד אתכם לקחת חלק בפעילות גופנית עממית או תחרותית. כל הפרטים בעמוד יחידת הספורט. אז למה אתם מחכים ? תתחילו להניע.

כפתור חזרה לעמוד הראשי של הידיעון

ייעוץ לימודים