פעילויות בתקופת ההיערכות

היערכות לפתיחת סמסטר

פעילויות ההיערכות טרם פתיחת הסמסטר, יוקדשו לחזרה לשגרה, לחיזוק החוסן הרגשי-חברתי ולתגבורים אקדמיים.

בתקופת ההיערכות יתקיימו תגבורים לפני מבחנים בקורסי חדו”א 1מ, חד”א 2מ ובקורסי פיזיקה ובחינות סמסטר הקיץ תשפ”ג.

בתקופת ההיערכות המחלקות יקיימו שיעורי/ סדנאות חזרה בקורסים נבחרים, על פי החלטת המחלקה, עדכון ישלח לסטודנטים באמצעות תחנת מידע.

להלן תוכנית החזרה לשגרה, לחיזוק החוסן הרגשי-חברתי המוצעת על ידי דקנט הסטודנטים:

שבוע ראשון: 24.12.24 - 28.12.24

24.12.23
יום ראשון
25.12.23
יום שני
26.12.23
יום שלישי
27.12.23
יום רביעי
28.12.23
יום חמישי
    11:00-13:00
סדנאות גשר כניסה לאקדמיה
סבב 1, מפגש 1:
מחלקות ביוטכנולוגיה, תעו”נ (לפי הרשמה)
כיתות: 201, 203, 208, 209
10:00-11:30
חזרה לשגרה – שיח פתוח – נירית ברקוביץ’
כיתת VIP
10:00-12:00
סדנאות גשר כניסה לאקדמיה
סבב 4, מפגש 1:
מחלקות אזרחית, מכונות, חשמל (לפי הרשמה)
כיתות: 201, 203, 208, 209, 210, 218, 219
    12:30-14:00
סדנה לניהול עצמי – רווית מיטב
כיתת VIP
12:30-14:00
חזרה לשגרה – מעגלי שיח פתוח – וופא עבד אלגני
כיתת VIP
 
    12:00-14:00
סדנאות גשר כניסה לאקדמיה
סבב 2, מפגש 1:
מחלקות אזרחית, תוכנה, מערכות מידע (לפי הרשמה)
כיתות: 210, 218, 219, 221, 301
   
    15:00-17:00
סדנאות גשר כניסה לאקדמיה
סבב 3, מפגש 1:
מחלקות מכונות, חשמל, תעו”נ (לפי הרשמה)
כיתות: 201, 203, 208, 209, 210, 218, 219
   

שבוע שני: 31.12.23 - 4.1.24

31.12.23
יום ראשון
ראש השנה האזרחי
1.1.24
יום ראשון
ראש השנה האזרחי
2.1.24
יום שלישי
3.1.24
יום רביעי
יום המרצה
4.1.24
יום חמישי
      7:00-8:30
פעילות לשחרור והפגת מתחים בתנועה
לפרטים והרשמה:
גלעד נעמן 052-4772052
 
        9:30-11:00
עמדות מידע ושירותי הדקנט
מלגות וסיוע כלכלי, מעורבות חברתית, שירותי מרכז קריירה, זכויות משרתי מילואים ועוד
רחבת ההנצחה בניין EF
    11:00-13:00
סדנאות גשר כניסה לאקדמיה
סבב 1, מפגש 2:
מחלקות ביוטכנולוגיה, תעו”נ (לפי הרשמה)
כיתות: 201, 203, 208, 209
  12:00-13:00
פעילות בתנועה עם כדורים לשיפור איכות הנשימה
לפרטים והרשמה:
גלעד נעמן 052-4772052
    12:00-14:00
סדנאות גשר כניסה לאקדמיה
סבב 2, מפגש 2:
מחלקות אזרחית, תוכנה, מערכות מידע מידע (לפי הרשמה)
כיתות: 210, 218, 219, 221, 301
  10:00-12:00
סדנאות גשר כניסה לאקדמיה
סבב 4, מפגש 2:
מחלקות אזרחית, מכונות, חשמל (לפי הרשמה)
כיתות: 203, 208, 209, 301, 302, 303, 308
    12:30-14:00
סדנת אסטרטגיות למידה לסטודנטים לקויי למידה והפרעת קשב – יעל אברמוביץ’/ שירן אלבז/ מראם נאסר כרים
כיתת VIP
  12:30-14:00
סדנת אסטרטגיות למידהפתוחה לכולם – מראם נאסר כרים
כיתת VIP
    14:15-15:45
לומדים ביחד, מדברים ביחד
סדנה בהובלת וופא עבד אלגני, ממונת גיוון במכללה
כיתת VIP
   
    15:00-17:00
סדנאות גשר כניסה לאקדמיה
סבב 3, מפגש 2:
מחלקות מכונות, חשמל, תעו”נ (לפי הרשמה)
כיתות: 201, 203, 208, 209, 210, 218, 219
15:00-17:00
סדנאות גשר כניסה לאקדמיה
סבב 5, מפגש 1:
מחלקות ביוטכנולוגיה, תוכנה, מערכות מידע (לפי הרשמה)
כיתות: 201, 202, 203, 208
 
        20:00 (מקוון)
סדנת מיינדפולנס – שני סער

שבוע שלישי: 7.1.24 - 11.1.24

 

7.1.24
יום ראשון
8.1.24
יום ראשון
9.1.24
יום שלישי
10.1.24
יום רביעי
11.1.24
יום חמישי
7:00
פעילות לשחרור והפגת מתחים בתנועה
לפרטים והרשמה:
גלעד נעמן 052-4772052
       
9:30-11:00
עמדות מידע ושירותי הדקנט
מלגות וסיוע כלכלי, מעורבות חברתית, שירותי מרכז קריירה, זכויות משרתי מילואים ועוד
רחבת ההנצחה בניין EF
9:30-11:00
עמדות מידע ושירותי הדקנט
מלגות וסיוע כלכלי, מעורבות חברתית, שירותי מרכז קריירה, זכויות משרתי מילואים ועוד
רחבת ההנצחה בניין EF
9:30-11:00
עמדות מידע ושירותי הדקנט
מלגות וסיוע כלכלי, מעורבות חברתית, שירותי מרכז קריירה, זכויות משרתי מילואים ועוד
רחבת ההנצחה בניין EF
9:30-11:00
עמדות מידע ושירותי הדקנט
מלגות וסיוע כלכלי, מעורבות חברתית, שירותי מרכז קריירה, זכויות משרתי מילואים ועוד
רחבת ההנצחה בניין EF
9:30-11:00
עמדות מידע ושירותי הדקנט
מלגות וסיוע כלכלי, מעורבות חברתית, שירותי מרכז קריירה, זכויות משרתי מילואים ועוד
רחבת ההנצחה בניין EF
    11:00-12:30
הדרכה בנושא מתווה ההתאמות בצל המלחמה וזכויות המגוייסים ובני/בנות זוגם – דקנית הסטודנטים וראש המנהל האקדמי
כיתה M201
11:00-12:30
חזרה לשגרה – שיח פתוח – וופא עבד אלגני
כיתת VIP
11:00-13:00
הדרכה בנושא מתווה ההתאמות בצל המלחמה וזכויות המגוייסים ובני/בנות זוגם – דקנית הסטודנטים וראש המנהל האקדמי
כיתת VIP
 

12:30-14:00
סדנה לניהול עצמי – רווית מיטב
כיתת VIP

12:30-14:00
סדנת אסטרטגיות למידה לסטודנטים עם לקויי למידה והפרעת קשב
יעל אברמוביץ/ שירן אלבז/ מראם נאסר כרים
כיתה M201
11:00-12:30
חזרה לשגרה – שיח פתוח – נירית ברקוביץ’
כיתה M201
12:30-14:00
סדנת אסטרטגיות למידה – פתוחה לכולם – מראם נאסר כרים
כיתה M201
17:00-18:30 (מקוון)
הדרכה בנושא מתווה ההתאמות בצל המלחמה וזכויות המגוייסים ובני/בנות זוגם – דקנית הסטודנטים וראש המנהל האקדמי

15:00-17:00
סיור תרבות בגלריית we art בכרמיאל
סיפור של אומנות ויזמות מקומית.
תערוכת הבריאה לזכרה של עמית מן ז”ל, הפארמדיקית שנרצחה בקיבוץ בארי ב 7.10.23
עמית היא אחותה הקטנה של חביבה איציקזון, מנהלת הגלריה.

הסעה הלוך חזור מהמכללה.
הסיור ללא תשלום אך מחייב הרשמה מראש

14:30-16:00
לומדים ביחד, מדברים ביחד
סדנה בהובלת וופא עבד אלגני, ממונת גיוון במכללה
כיתה M201
15:00-17:00
סדנאות גשר כניסה לאקדמיה
סבב 5, מפגש 2:
מחלקות ביוטכנולוגיה, תוכנה, מערכות מידע (לפי הרשמה)
כיתות: 201, 202, 203, 208
 
  19:00 (מקוון)
ניהול עצמי – רווית מיטב
  20:00 (מקוון)
אסטרטגיות למידה – יעל אברמוביץ
 

חזרה לעמוד מתווה שנת הלימודים תשפ”ד 

ייעוץ לימודים