חדש: אולפן וידאו משוכלל

 המכללה התחדשה לאחרונה באולפן משוכלל ומתקדם להפקת הקלטות וידאו ולשידורים, וישמש את ציבור הסטודנטים, צוות ההוראה וכן מי שירצו לשכור את שירותיו.

“האולפן החדש, שנבנה בעלות של כ-400 אלף שקל, הוא אחד הגדולים והמשוכללים באזור הצפון ושטחו כ-50 מ”ר”, מספרת אסנת ברגר, ראשת מדור הוראה וטכנולוגיות למידה במכללה. “האולפן מציע Green Screen מתקדם לצד ציוד חדיש ומשוכלל, לוח מגע מתקדם, לשימוש המרצה שמעוניין להעביר קורסים בווידאו וחדר בקרה מאובזר ומודרני, הכולל מצלמות רובוטיות בטכנולוגיית 4K. המסך הירוק בשילוב תוכנת הניתוב VMIX מאפשרים יצירת Presets רבים ומגוונים, אשר מגדילים את טווח אפשרויות ההקלטה ומאפשרים יצירת סט ואווירה מותאמים למרצה, לשיעור ולתוכן”.

הציוד המתקדם יאפשר שידור והקלטה ברמה גבוהה, של אדם אחד או מספר גורמים במקביל, במגוון סטים. כמו כן, האולפן יעבוד בשיטת Live to tape, כלומר העריכה תתבצע תוך כדי הקלטה וכך ניתן יהיה לקבל מוצר מוגמר באופן כמעט מיידי.


האולפן החדש, שנבנה בעלות של כ-400 אלף שקל, הוא אחד הגדולים והמשוכללים באזור הצפון ושטחו כ-50 מ”ר

האולפן החדש, שישמש בעיקר את הסטודנטים ואת סגל ההוראה לתכנים אקדמיים, הוא יוזמה נוספת של המכללה, במסגרת תוכנית המל”ג לעידוד בניית תשתית ללמידה דיגיטלית. תוספת זו תסייע להפוך כשליש מתוכנית הלימודים ללמידה באמצעות קורסים דיגיטליים.

“הלמידה הדיגיטלית היא כלי נוסף לקידום חדשנות בהוראה בשיטת PBL, אשר מרחיבה את הלמידה הן במרחב הפיזי (למידה מכל מקום ובכל זמן), והן במרחב הווירטואלי, דרך אמצעי קצה מגוונים. בימים אלו, על מנת להעשיר את התוכן, עמלים אנשי הסגל במכללה, בליווי חברה שמתמחה בנושא, על בניית פלטפורמה מותאמת בשיטת ה- PBL הדיגיטלי”.

לצד השימוש הפנימי של המכללה באולפן ניתן יהיה להעניק באמצעותו שירותי צילום ועריכה בתשלום לבעלי עניין, שיבקשו  להקליט תוכן אקדמיים וחינוכיים, וכן לגורמים מהתעשייה שיבקשו  להקליט סרטוני הדרכה בנושאים שונים.