כנס האיכות השישי בגליל “איכות – הלכה ומעשה”

02/05/13
08:30-16:00
אודיטוריום המכללה

העולם משתנה… הנופים סביבנו, המוצרים בהם אנו משתמשים מדי יום והטכנולוגיות. כן משתנים אופני התקשורת בין אנשים, בין דיסציפלינות מקצועיות, בין אומות, בין תרבויות ובין מדינות. גם הצרכים והרצונות שלנו משתנים והאיכות, כאמת מידה ליכולת לספק את הצרכים והרצונות החדשים, משתנה גם היא.

מאמצים של אנשים רבים במדינה מכוונים ללא לאות להבטחת איכות ולשיפורה, אך לא תמיד מושגת האיכות המתבקשת. במקומות שונים נתקלים אנשי האיכות בבעיות שונות, כדוגמת הערכת מצב מוטעית, קושי בהכנסת חידושים, חוסר דיוק בחיזוי סיכונים, אינטרסים מקומיים והעדר גמישות, התעלמות מהוראות ונהלים או בניהול לא יעיל של משאבים – כל אלה ואחרים עדיין קיימים במחוזותינו ברמות שונות.

כנס האיכות בגליל “איכות – הלכה ומעשה” הוא מפגש העשרה המשלב הקניית ידע מקצועי והחלפת דעות בין עמיתים למקצוע, במיוחד בנושאים המאפיינים ארגוני פיתוח, ייצור ושירות בחבלי הארץ המרוחקים. הכנס יהיה במה להחלפת רעיונות חדשים בין העוסקים באיכות – חוקרים, יועצים, מבקרים, מנהלי איכות ומהנדסי איכות, מנהלי ארגונים וחברות, מנהלי תפעול, מרצים וסטודנטים במכללות ובאוניברסיטאות.בהמשך למסורת תקיים גם השנה המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה בשיתוף עם הרשות לפיתוח הגליל, את כנס האיכות השישי בגליל, בתאריך 02.05.2013 (יום ה’) בחסות האיגוד הישראלי לאיכות, הרשות לפיתוח הגליל, התאחדות התעשיינים – סניף צפון, לשכת המהנדסים, האיגוד הישראלי לסטטיסטיקה, הקבוצה הישראלית ליישומי סטטיסטיקה בתעשייה ובעסקים-isENBIS וארגונים נוספים. הכנס משתלב באירועי שבוע האיכות הלאומי תשע”ג. במסגרת הכנס יתקיים טכס הענקת “כוכבי האיכות” והמלגות של תכנית איכות ומצוינות בגליל ע”ש דני רוזולויו ז”ל לשנת 2013.

השנה, הכנס מארח שלושה מרצי כבוד. במושבי הפתיחה והנעילה יופיעו גם מומחים מהארץ המובילים בתחום האיכות, שיציגו רעיונות ואתגרים חדשניים.

נשמח לארח אתכם במכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה, כרמיאל!

ייעוץ לימודים

  • Hidden