תוכנית הכנס

בתוכנית:

9:45 – 9:30     ברוכים הבאים לכנס תעשייה-אקדמיה

דבר יו”ר הכנס: ד”ר מרסלה ויויאנה קרפוך, המחלקה להנדסת ביוטכנולוגיה, המכללה האקדמית להנדסה בראודה כרמיאל

ברכות: פרופ’ אריה מהרשק, נשיא המכללה האקדמית להנדסה בראודה כרמיאל

          מר משה קונינסקי, ראש עיריית כרמיאל

 


  מושב פתיחה – מחקר ויישום בישראל ובעולם

10:15 – 09:45  מחקר אקדמי, חדשנות הנדסית ותעשייה יצרנית | פרופ’ אריה מהרשק, נשיא האקדמית להנדסה בראודה כרמיאל

10:45 – 10:15  Prof. Joost Duflou, Belgium | Industrial Symbiosis in Discrete Manufacturing

11:15 – 10:45  ILLUMEO with Adaptive intelligence | מוטי ארנון, מנהל יחידת התפעול ושירות גלובלי בחטיבת האינפורמטיקה של פיליפס 

 


11:30 – 11:15 הפסקת  קפה


מושב א’ – אקדמיה ותעשייה ומה שביניהם

11:50 -11:30 אבני דרך במחקר הפוטוביולוגיה -מה צופן לנו העתיד? | ד”ר נורית הראל, יו”ר משותף תשלובת ד”ר פישר

12:10 -11:50 אנרגיות מתחדשות במזון וחקלאות (אגרו PV) | פרופ’ אורי מר-חיים, מיגל

12:10 -11:50 שיתוף פעולה עם האקדמיה, מסלולים ותוצרים – חברת תנובה | אשר כהן, טכנולוג חטיבת החלב, תנובה


מושב ב’ – יישומים וחדשנות בתעשייה

11:50 -11:30 מקבץ סיפורי הצלחה- תעשיה 4.0 בגובה העניים | מירב גרוסמן, המכון לייצור מתקדם

12:10 -11:50 חדשנות ומוצרים בתעשייה מסורתית |מר אורן סער, אלקטרוטרם

12:10 -11:50 יישומי דיגיטציה ואוטומציה בתחום המכשור הרפואי, סימפליביה | גב’ ברוריה אלמקייס, מנהלת מצוינות תפעולית ומובילת חדשנות


13:30 – 12:45 הפסקת צהריים


מושב ג’ – מסטרטאפ לייצור מתקדם

13:40 -13:30 תכנון דינמי על בסיס אלגוריתם חכם שלוקח בחשבון אילוצים וצרכים מגוונים | מר גיא עירון, מנכ”ל IKIDO.AI

13:50 -13:40 ראייה מתחת למים, צוללת אוטומנית זעירה AI בשילוב רובוטים אוטונומיים | מר אביב הררי, מנכ”ל OVERSEE

14:00 -13:50 אופטימזציה של תכנון מסלולים בשרשרת האספקה על בסיס AI | מר אלעד רזניקוב, מנכ”ל OPTIWAYS

14:10 -14:00 פיקסל מדיקל | TBD

14:20 -14:10 PASHOT ROBOTICS מיזם AI בתחום הרובוטיקה | מר רון פרידנטל

14:30 -14:20 פלטפורמה דיגיטלית המאפשרת לפתור בעיית הפסולת החקלאית|חגית שניר שלזינגר, מנכ”לית NoWaste


 מושב סיכום

15:00 -14:30 Eric Wespi, Boston Scientific | Lessons Learned in Deploying AI in Manufacturing

15:30 -15:00 Prof. Paulo Bartolo | 3D Bioprinting: Materials, Processes and Applications


15:30-15:45 תחרות אומנותית, חלוקת פרסים


15:30-16:30 טקס הענקת פרסי הצטיינות לזוכי הפרויקטים המצטיינים לזכרו של פרופ’ יוחנן ארזי ז”ל


טופס רישום לכנס תעשייה אקדמיה

 

 

הוסף ליומן: Google, iCal, Outlook