עלינו

בראודה פרו - לוגו

מקצוע ההנדסה במאה ה-21 חורג בהרבה מהיכולת לבצע תכן הנדסי ולפתור בעיות הנדסיות תוך שימוש בידע עיוני ובכלים מדעים וטכנולוגיים. המהנדסים של היום נדרשים להיות מסוגלים ליזום ולהוביל מיזמים חדשנים, הן במסגרת פנים ארגונית והן כהנבטה של חברות הזנק לעתיד. כמו כן מצופה ממהנדסים לתפקד בצורה אפקטיבית בצוותים בינתחומיים.

מרכז היזמות והבינתחומית במכללה האקדמית להנדסה בראודה מאפשר לסטודנטים במכללה לפתח כישורים חיוניים אלה, תוך הבנייה של ידע בעולם התוכן של היזמות והבינתחומיות. המרכז מפעיל קורסים אקדמיים ייחודים, בהם הדגש הוא פיתוח יכולות עבדוה עצמאית, עבודה בצוות, התנהלות אוטונומית ולקיחת אחריות על הלמידה. בקורסים של מרכז היזמות הסטודנטים לומדים נושאיים רלוונטיים, ובהם גישות יזמיות מובילות, מנהיגות הנדסית, תכן הנדסי בינתחומי ועוד.

בנוסף לקורסים האקדמיים, המרכז מקיים גם מרתונים של פיתוח מוצרים – “האקתון” – שבהם סטודנטים, אנשי סגל ומהנדסים בוגרים חוברים יחד לחיפוש אחרי פתרונות לבעיות ולצרכים ממשיים של החברה.

המרכז רואה בפיתוח מודעות של הסטודנטים לאחריות החברתית של מהנדסים נושא בעל חשיבות ממעלה ראשנה בהכשרה של סטודנטים להנדסה. אי לכך, ניתן דגש בקורסים השונים ובהאקתונים למציאת פתרונות לצרכים חברתיים, ביניהם צרכים של אנשים עם מוגבלויות, צרכים של הגיל השלישי ועוד.

הצוות

ד”ר בטו כץ
ד”ר בטו כץ
מרכז אקדמי תחום היזמות והבין-תחומיות, ממ"ח במחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה | Electrical and Electronic Engineering
Dr. Nirit Gavish
Head of Department, Senior Lecturer | Industrial Engineering and Management
שעות קבלה: בתיאום מול מזכירת המחלקה
חדר: M212
שעות קבלה: בתיאום מול מזכירת המחלקה
ד”ר משה שביט
ד”ר משה שביט
מרצה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר נגה רז קויט
ד”ר נגה רז קויט
מרצה מן החוץ | Biotechnology Engineering
עמוס רדליך
עמוס רדליך
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
רמי גזית
רמי גזית
רכז יזמות וחדשנות | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות

ייעוץ לימודים

  • Hidden