קול קורא

12/05/11

שלום רב,

המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה, כרמיאל, בשיתוף עם נציגי תעשיית הצפון, מוסדות וארגונים ציבוריים בגליל ואקדמיה, מארגנים את כנס האיכות הרביעי בגליל “איכות –הלכה ומעשה”, שיתקיים ביום ה’, 12 במאי 2011.

הכנס משולב במסגרת אירועי שבוע האיכות הישראלי ומועדו הוקדם משיקולים לוגיסטיים בלבד. גם השנה אנו ממשיכים לשמר את המסורת ולקיים כנס אשר ירכז את עשיית האיכות בגליל, על המגוונים, פעילויות איכות בתעשייה, במוסדות, בארגונים ציבוריים ובאקדמיה.

על מנת להתמודד עם דרישות איכות הולכות וגוברות יש להטמיע שיטות ניהול והנדסת איכות מתקדמות. לא מעט אנשים בישראל מפתחים ומיישמים שיטות חדשות לקידום האיכות.

כנס האיכות בגליל “איכות – הלכה ומעשה”, הינו מפגש העשרה, המשלב הקניית ידע מקצועי והחלפת דעות בין עמיתים למקצוע מהתעשייה, האקדמיה מוסדות וארגונים שונים במדינה, במיוחד בנושאים המאפיינים ארגוני פיתוח, ייצור ושירות בפריפריה. הכנס נועד להוות במה להחלפת רעיונות חדשים בין העוסקים באיכות – חוקרים, יועצים, מבקרים, מנהלי איכות ומהנדסי איכות, מנהלי ארגונים וחברות, מנהלי תפעול, אנשי מקצועות הבריאות, מרצים וסטודנטים במכללות ובאוניברסיטאות.

השנה, בנוסף לנושאים המסורתיים, נתמקד בנושאים הבאים: שיפור איכות ומצוינות במפעלים ובחברות הגליל, חדשות מחקר בתחום הנדסת איכות, EFQM במגזר העסקי והציבורי, שילוב איכות וחדשנות, איכות הסביבה ובריאות בגליל, רשתות איכות, איכות בשרשרת האספקה, אחריות תאגידית, CMMI, מערכות ניהול איכות משולבות, ניהול סיכונים וניהול סכסוכים, איכות בתחום רכש מקומי, פיתוח תשתיות לאומיות בצפון הארץ ועוד.

הגליל כפריפריה מחייב אותנו להיפגש מעת לעת, על מנת לקדם את הגליל ולקדם את ההתמקצעות ואיכות. אלו בתורם יתרמו ויובילו לשיפור איכות החיים ויצירת הגירה חיובית לאזורנו. אנו פונים בכל לשון של בקשה למפעלים, עמותות, רשתות, מוסדות וארגונים שונים בארץ ובגליל – אנא הציגו את הייחודיות שלכם בהתמודדות עם בעיות איכות וקידומה בכנס.

הנכם מוזמנים להשתתף בכנס כדי להציג, לדון ולשמוע רעיונות חדשים או אירועים מהשטח, המתאימים למטרות הכנס.

לוח זמנים:

  • מועד אחרון להגשת תקצירים מורחבים: 13 בפברואר, 2011
  • משלוח הודעת קבלה: 11 במרץ, 2011
  • מועד אחרון להרשמה מקודמת: 29 באפריל, 2011
נשמח לארח אתכם במכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה, כרמיאל
ולקחת חלק בטיפוח הגליל האיכותי!
ד”ר אמיל בשקנסקי
יו”ר הוועדה המארגנת
גב’ אורית דמבו
מזכיר הוועדה המארגנת

ייעוץ לימודים

  • Hidden