צוות הדקנט

יאנה מלניקוב
יאנה מלניקוב
דקנית הסטודנטים | דקנט
חדר: בניין B חדר 204
שרית דנינו
שרית דנינו
עוזרת דקנית הסטודנטים ואחראית קשרי אקדמיה מעסיקים | דקנט
שעות קבלה: א-ה 8:00-15:30
חדר: בנין B חדר 208
שעות קבלה: א-ה 8:00-15:30
תמי באלוה
תמי באלוה
מזכירה | דקנט
שעות קבלה: ימים א'-ה' 8:00-14:00
חדר: בניין B חדר 204
שעות קבלה: ימים א'-ה' 8:00-14:00
אורנית בר זית
אורנית בר זית
רכזת נגישות, יועצת לסטודנטים עם מוגבלויות פיזיות/ רפואיות, מובילת פרויקט הדגל | דקנט
שעות קבלה: א-ה 08:30-16:30
חדר: בנין B חדר 212
שעות קבלה: א-ה 08:30-16:30
ד”ר דאוד דאוד
ד”ר דאוד דאוד
ראש המדור לקידום הסטודנט | דקנט
שעות קבלה: ראשון עד שלישי 8:00-15:00; רביעי 8:00-13:00
חדר: בנין B חדר 202
שעות קבלה: ראשון עד שלישי 8:00-15:00; רביעי 8:00-13:00
יעל אברמוביץ
יעל אברמוביץ
יועצת לקויות למידה | דקנט
שעות קבלה: א', ב', ג' 8:00-15:00
חדר: משרד: בנין B חדר 213
שעות קבלה: א', ב', ג' 8:00-15:00
מראם נאסר-כרים
מראם נאסר-כרים
יועצת לקויות למידה ורכזת תכנית צעד לפני כולם | דקנט
שעות קבלה: א'-ה' 08:00-15:30
חדר: B210
שעות קבלה: א'-ה' 08:00-15:30
מרווה עבד
מרווה עבד
יועצת לימודית-רגשית למחלקות: תעשיה וניהול, תכנה ומערכות מידע, אחראית חונכויות וסדנאות לסטודנטים מהחברה הערבית | דקנט
שעות קבלה: ב', ג', ד' 8:00-16:00 ו 8:00-14:00
חדר: בנין B חדר 202
שעות קבלה: ב', ג', ד' 8:00-16:00 ו 8:00-14:00
נירית ברקוביץ
נירית ברקוביץ
אחראית על הטיפול הפסיכולוגי | דקנט
שעות קבלה: ב' 8:00-14:30; ג', ד' 8:00-15:00
חדר: חדר מאחורי אולם הספורט
שעות קבלה: ב' 8:00-14:30; ג', ד' 8:00-15:00
רווית מיטב
רווית מיטב
יועצת לימודית-רגשית למחלקות: חשמל ואלקטרוניקה, מכונות, ביוטכנולוגיה, אחראית סטודנטים מהחברה האתיופית | דקנט
שעות קבלה: א', ב', ג', ה' 8:30-15:00
חדר: בנין B חדר 207
שעות קבלה: א', ב', ג', ה' 8:30-15:00
שירן אלבז
שירן אלבז
יועצת לקויות למידה | דקנט
שעות קבלה: ד', ה' 8:30-16:30
חדר: בנין B חדר 213
שעות קבלה: ד', ה' 8:30-16:30
דונה אשכנזי
דונה אשכנזי
אחראית מלגות | דקנט
שעות קבלה: א-ה 8:00-15:30
חדר: בנין B חדר 205
שעות קבלה: א-ה 8:00-15:30
אתי שפרברג
אתי שפרברג
מנהלת היחידה למעורבות חברתית | דקנט
שעות קבלה: א-ה 8:00-16:00
חדר: בנין B חדר 201
שעות קבלה: א-ה 8:00-16:00
בינה וגנר
בינה וגנר
פסיכולוגית תעסוקתית מומחית, ראש המרכז לפיתוח קריירה | דקנט
שעות קבלה: ימים ב-ד, 8:00-15:00
חדר: בנין B חדר 214
שעות קבלה: ימים ב-ד, 8:00-15:00
וופא עבד אלגאני
וופא עבד אלגאני
יועצת קריירה, ממונה תקווה ישראלית באקדמיה | דקנט
שעות קבלה: א ב ג ה, 8:30-16:30, ד 8:30-14:00
חדר: בנין B חדר 209
שעות קבלה: א ב ג ה, 8:30-16:30, ד 8:30-14:00
שרית דנינו
שרית דנינו
עוזרת דקנית הסטודנטים ואחראית קשרי אקדמיה מעסיקים | דקנט
שעות קבלה: א-ה 8:00-15:30
חדר: בנין B חדר 208
שעות קבלה: א-ה 8:00-15:30
ד”ר דאוד דאוד
ד”ר דאוד דאוד
ראש המדור לקידום הסטודנט | דקנט
שעות קבלה: ראשון עד שלישי 8:00-15:00; רביעי 8:00-13:00
חדר: בנין B חדר 202
שעות קבלה: ראשון עד שלישי 8:00-15:00; רביעי 8:00-13:00
וופא עבד אלגאני
וופא עבד אלגאני
יועצת קריירה, ממונה תקווה ישראלית באקדמיה | דקנט
שעות קבלה: א ב ג ה, 8:30-16:30, ד 8:30-14:00
חדר: בנין B חדר 209
שעות קבלה: א ב ג ה, 8:30-16:30, ד 8:30-14:00
מרווה עבד
מרווה עבד
יועצת לימודית-רגשית למחלקות: תעשיה וניהול, תכנה ומערכות מידע, אחראית חונכויות וסדנאות לסטודנטים מהחברה הערבית | דקנט
שעות קבלה: ב', ג', ד' 8:00-16:00 ו 8:00-14:00
חדר: בנין B חדר 202
שעות קבלה: ב', ג', ד' 8:00-16:00 ו 8:00-14:00
מראם נאסר-כרים
מראם נאסר-כרים
יועצת לקויות למידה ורכזת תכנית צעד לפני כולם | דקנט
שעות קבלה: א'-ה' 08:00-15:30
חדר: B210
שעות קבלה: א'-ה' 08:00-15:30

ייעוץ לימודים