סגל המחלקה

סגל המחלקה

Dr. Nirit Gavish
Head of Department, Senior Lecturer | Industrial Engineering and Management
שעות קבלה: בתיאום מול מזכירת המחלקה
חדר: M212
שעות קבלה: בתיאום מול מזכירת המחלקה
קרולינה זיבנברג
קרולינה זיבנברג
עוזרת ראש מחלקה | Industrial Engineering and Management
גלית יריב
גלית יריב
מזכירת מחלקה | Industrial Engineering and Management
Dr. Yariv N. Marmor
Senior Lecturer | Industrial Engineering and Management
שעות קבלה: With appointment
חדר: M200
שעות קבלה: With appointment
Dr. Tamar Gadrich
Senior Lecturer | Industrial Engineering and Management
שעות קבלה: Tuesday, 12:30-13:30
חדר: D3 408
שעות קבלה: Tuesday, 12:30-13:30
Assoc. Prof. Arie Maharshak
President of ORT Braude College | לשכת הנשיא
חדר: President’s Office, M-307
Ilan Hefter
Senior Teacher, IE&M program | Industrial Engineering and Management
חדר: A3
CPA LL.M Guy Almog
| Industrial Engineering and Management
שעות קבלה: יום ד' 12:00-13:00 בתאום מראש
שעות קבלה: יום ד' 12:00-13:00 בתאום מראש
Dr. Meir Tahan
Lecturer, Systems Engineering programs | Industrial Engineering and Management
חדר: 702
Dr. Hussein Naseraldin
Head of M.Sc. Program in Industrial Engineering and Management | Industrial Engineering and Management
שעות קבלה: Friday, 13:00-14:00
חדר: M 215
שעות קבלה: Friday, 13:00-14:00
Dr. Rachel Ravid
| Industrial Engineering and Management
שעות קבלה: Sunday 12:30-13:30
חדר: M204
שעות קבלה: Sunday 12:30-13:30
Dr. Hilla Peretz
Senior Lecturer, Human Resource Management | Industrial Engineering and Management
חדר: M204
Dr. Boris Shnits
Senior Lecturer | Industrial Engineering and Management
שעות קבלה: Tuesday 14:00 – 15:00
חדר: D3 402
שעות קבלה: Tuesday 14:00 – 15:00
Dr. Illana Bendavid
Lecturer, Industrial Engineering and Management and Systems Engineering programs. | Industrial Engineering and Management
שעות קבלה: Wednesday 11:30-12:30
חדר: Caravan 2
שעות קבלה: Wednesday 11:30-12:30
Dr. Nirit Gavish
Head of Department, Senior Lecturer | Industrial Engineering and Management
שעות קבלה: בתיאום מול מזכירת המחלקה
חדר: M212
שעות קבלה: בתיאום מול מזכירת המחלקה
ד”ר משה שביט
ד”ר משה שביט
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
קוסטה אלקין
קוסטה אלקין
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר ליאורה לוקיץ
ד”ר ליאורה לוקיץ
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר עילם גופר
ד”ר עילם גופר
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר אלה לוין
ד”ר אלה לוין
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ישראל אנגלשטיין
ישראל אנגלשטיין
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
יואל אסרף
יואל אסרף
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
זאב גולוד
זאב גולוד
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר עודד סושרד
ד”ר עודד סושרד
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר ריקי רייכשטיין
ד”ר ריקי רייכשטיין
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
אירנה גורפינקל
אירנה גורפינקל
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
מירי גילנסון
מירי גילנסון
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
רמי גזית
רמי גזית
רכז יזמות וחדשנות | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
ד”ר רון דביר
ד”ר רון דביר
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
דוד דניאלי
דוד דניאלי
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
עמירם הראל
עמירם הראל
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
שירי וארם
שירי וארם
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ולנטין ונצ’ק
ולנטין ונצ’ק
מרורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר רחל ליפשיץ
ד”ר רחל ליפשיץ
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר דניאל לשם
ד”ר דניאל לשם
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר יאיר מעיין
ד”ר יאיר מעיין
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר מרינה מרינוב
ד”ר מרינה מרינוב
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ענת ניסל-מילר
ענת ניסל-מילר
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר אלון סנה אור
ד”ר אלון סנה אור
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
פנינה צמח
פנינה צמח
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
גבי רבהון
גבי רבהון
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר מירי רבינוביץ
ד”ר מירי רבינוביץ
מורה מן החוץ
עמוס רדליך
עמוס רדליך
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר יעקב ריינר
ד”ר יעקב ריינר
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
אביגדור שרייבר
אביגדור שרייבר
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
משה ששון
משה ששון
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management

ייעוץ לימודים