אפשרויות לתשלום שכר לימוד מראש

אפשרויות לתשלום שכר לימוד מראש

סטודנטים יקרים,

לקראת שנת הלימודים הבאה – תשפ”ד (2023-2024) נבקש לעדכנכם כי כבכל שנה, ניתן לשלם את שכר הלימוד מראש ולזכות בהנחת תשלום מראש בשיעור של 2.5% מגובה שכר הלימוד. זכאות להנחה זו ניתנת בשני תנאים:

 1. שכר הלימוד שולם במלואו (כולל המקדמה) עד ל-14.9.23 (כולל) ונקלט במערכת המכללה באמצעים הבאים בלבד: שובר לתשלום בבנק, שובר באמצעות כספי הפיקדון, העברת יתרות משנה קודמת וכן הרשאה לחיוב חשבון. למען הסר ספק, לא תינתן הנחה אם יתקבל תשלום כלשהו – מקדמה ו/או מלוא שכר לימוד אם שולם בכרטיס אשראי.
 2. הסטודנטים חויבו בלפחות 35 נקודות זכות שנתי לתואר ראשון ו- 17 נקודות זכות שנתי לתואר שני.

בשלב זה, הופק במערכת ומוצג עבורכם בתחנת המידע שובר לתשלום שכר לימוד מלא

עוד נבקש להזכיר שסטודנטים שלא משלמים באמצעים אחרים, כגון שובר דיגיטלי לתשלום מכספי הפיקדון הצבאי, שובר לתשלום בבנק או תשלום בכרטיס אשראי, הניתן לביצוע בכל עת מתחנת המידע, ברירת המחדל לגביית שכר לימוד היא ההרשאה לחיוב חשבון שנמסרה למדור.

אם לא שולם באמצעים אחרים, יתרת שכר הלימוד תחולק ל-5 תשלומים נוספים (מעבר לתשלום המקדמה) במהלך השנה בהתאם ללוח התשלומים המפורט בתקנון שכר לימוד.

למעוניינים לשלם את מלוא שכר הלימוד מראש ולזכות בהנחה של 2.5%, להלן אפשרויות לתשלום יתרת ההשלמה לצורך תשלום שכר לימוד מראש:

 • אפשרות ראשונה - תשלום מכספי הפיקדון

  כאמור, שובר שכר לימוד מלא מראש יופק במערכת ויוצג בתחנת המידע לסטודנט. לצורך מימוש השובר מכספי הפיקדון, יש להיכנס ל-כספי-> מימוש פקדון שוברים חיילים משוחררים ושם יש לבחור בשובר “שובר שכר לימוד מלא תשפ”ד” ולשדרו למערכת של הקרן לחיילים משוחררים במשרד הביטחון.

  לאחר מכן, עליכם להיכנס ל”אזור האישי” באתר של משרד הביטחון ולשלם באמצעות “שובר דיגיטלי” שזה עתה שידרתם. לרשותכם קישור למדריך לשחרור כספי הפיקדון הצבאי באופן מקוון.

  יש לקחת בחשבון שעדכון התשלום במכללה עשוי להימשך עד 7 ימי עסקים ולכן מומלץ לעשות זאת מספיק זמן מראש, ולא יאוחר מה 7.9.23, על מנת שהתשלום יספיק להיקלט בכרטסת הכספים שלכם במכללה כדי להיות זכאים להנחת התשלום מראש.

  בכל מקרה, הנחת תשלום מראש תתקבל רק אם התשלום יקלט במערכות המכללה עד ה-14.09.23.

 • אפשרות שנייה - תשלום באמצעות שובר בבנק

  כאמור שובר שכר לימוד מלא מראש יופק במערכת ויוצג בתחנת המידע.

  סטודנטים המעוניינים לשלם באמצעות השובר לתשלום בבנק שלכם, פרט לבנק הדואר, נא מלאו את הטופס שלהלן, אנו נפיק את השובר פיזית ונעביר אליכם בהתאם לבחירתכם.

   

  תשלום שכר לימוד מלא מראש באמצעות שובר

   

ייעוץ לימודים