אפשרויות תשלום למקדמה

תשלום מקדמה לסמסטר ב' תשפ"ג

סטודנט/ית יקר/ה,

לקראת פתיחת סמסטר ב’ תשפ”ג, לכל הסטודנטים שלא שילמו מראש את שכר הלימוד לשנה מלאה ולכל אלו שאינם מעוניינים שתופעל ההרשאה לחיוב חשבון שמסרו לצורך גביית המקדמה, תיגבה המקדמה באופן אוטומטי ב- 20.2.2023.

להלן סכומי המקדמות לפי מסלולי הלימודים:

 • לסטודנט/ית לתואר ראשון (שנים ב’-ד’ מתחילי חורף תש”ף) – 1,500 ₪
 • לסטודנט/ית לתואר שני (שנים א’-ב’) – 2,000 ₪
 • לסטודנט/ית לתעודת הוראה חיצוני (שנים א’-ג’) – 1,000 ₪

אם אינך מעוניין/ת לשלם תשלום זה באמצעות ההרשאה לחיוב חשבון, יש להסדיר את תשלום המקדמה לא יאוחר מתאריך ה- 15.2.2023 כולל. לתשומת ליבך, אם תשלום זה לא יבוצע עד לתאריך הנקוב לעיל, ההרשאה לחיוב חשבון תופעל ללא הודעה נוספת.

להזכירכם/ן, להלן אפשרויות התשלום:

 • אפשרות ראשונה - תשלום מכספי הפיקדון הצבאי

  נא מלאו את הטופס להלן, אנו נפיק את השובר במערכת לשימושכם ונעדכנכם מתי ניתן יהיה להמשיך את התהליך.

  תשלום מכספי הפיקדון באמצעות שובר מקוון

  לאחר מכן, יש להיכנס לתחנת המידע לסטודנט, להכנס ל-כספי-> מימוש פקדון שוברים חיילים משוחררים ושם יש לבחור בשובר שהופק לבקשתכם לתשפ”ג ולשדרו למערכת של הקרן לחיילים משוחררים במשרד הביטחון. לאחר מכן, עליכם להיכנס ל”אזור האישי” באתר של משרד הביטחון ולשלם באמצעות “שובר דיגיטלי” שזה עתה שידרתם. לרשותכם קישור למדריך לשחרור כספי הפקדון הצבאי באופן מקוון.

  יש לקחת בחשבון, שעדכון התשלום במכללה עשוי להימשך עד 7 ימי עסקים ולכן מומלץ לעשות זאת מספיק זמן מראש לפני תקופת הרישום לקורסים, על מנת שהתשלום יספיק להיקלט בכרטסת הכספית שלכם במכללה. כזכור, ללא תשלום מקדמה וקיומה של הוראת קבע לא תוכלו להירשם לקורסים.

  לכן, מומלץ לבצע את התשלום לא יאוחר מה-15.2.23.

 • אפשרות שנייה - תשלום באמצעות שובר בבנק

  לתשלום המקדמה לסמסטר ב’ באמצעות שובר לתשלום בבנק שלכם/ן, נא מלאו את הטופס להלן, אנו נפיק את השובר פיזית ונעביר אליכם בהתאם לבחירתכם.

  תשלום מקדמה באמצעות שובר לתשלום

   

 • אפשרות שלישית - תשלום בכרטיס אשראי

  תשלום בכרטיס אשראי זמין עבורכם בכל זמן בתחנת המידע לסטודנט לביצוע עצמאי בהתאם לסכומים שפורטו לעיל עד לתאריך 15.2.23.

 • אפשרות רביעית - תשלום בהרשאה לחיוב חשבון בנק

  ברירת המחדל היא גבייה בהרשאה לחיוב חשבון אלא אם כן בוצע תשלום באחת האפשרויות שצוינו מעלה (אפשרות ראשונה עד אפשרות שלישית).

  שימו לב, הרשאה לחיוב חשבון בנק שלא תכובד על ידי הבנק, תיחשב כאי תשלום המקדמה. כידוע ללא תשלום מקדמה, לא יהיה ניתן להירשם לקורסים.

  אי לכך, בדקו מול הבנק שלכם שההרשאה לחיוב חשבון בנק תקפה ולא בוטלה/ פג תוקפה.

שימו לב –

לסטודנט/ית לשנה ה’ ושנה ו’, וכן לסטודנט/ית שנה ד’, שהחלו לימודיהם/ן בסמסטר אביב תשע”ט (2019), לא תיגבה המקדמה לסמסטר ב’ באופן אוטומטי באמצעות ההרשאה לחיוב חשבון אלא רק על ידי מילוי הטופס המקוון שלהלן שיאשר למדור שכר לימוד לגבות את המקדמה באמצעות ההרשאה לחיוב חשבון שמסרת.

 

סליחה. טופס זה אינו זמין יותר.

ייעוץ לימודים