קול קורא

01/06/10

שלום רב,

המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה, בשיתוף עם המרכז הרפואי זיו, צפת, ארגונים ציבוריים, נציגי תעשייה ואנשי אקדמיה, מארגנים את כנס האיכות השלישי בגליל “איכות – הלכה ומעשה”, שיתקיים ביום ג’, 1 ביוני 2010.

הכנס ישולב במסגרת אירועי שבוע האיכות הישראלי והפעם בציון אירועי חגיגות ה-100 למרכז הרפואי זיו בצפת.

גם השנה אנו ממשיכים לשמר את המסורת ולקיים כנס אשר ירכז את עשיית האיכות בגליל, על תחומיה המגוונים לציון מאה שנות איכות בגליל, פעילויות איכות בתעשייה, במוסדות ובאקדמיה.

על מנת להתמודד עם דרישות איכות הולכות וגוברות יש להטמיע שיטות ניהול והנדסת איכות מתקדמות. לא מעט אנשים בישראל, הן בתעשייה והן באקדמיה, מפתחים ומיישמים שיטות חדשות לקידום האיכות.

כנס האיכות בגליל “איכות – הלכה ומעשה”, הינו מפגש העשרה, המשלב הקניית ידע מקצועי והחלפת דעות בין עמיתים למקצוע מהתעשייה, האקדמיה ומוסדות שונים במדינה, במיוחד בנושאים המאפיינים ארגוני פיתוח, ייצור ושירות בפריפריה. הכנס נועד להוות במה להחלפת רעיונות חדשים בין העוסקים באיכות – חוקרים, יועצים, מבקרים, מנהלי איכות ומהנדסי איכות, מנהלי ארגונים וחברות, מנהלי תפעול, אנשי מקצועות הבריאות, מרצים וסטודנטים במכללות ובאוניברסיטאות.

השנה, בנוסף לנושאים המסורתיים, נתמקד בנושאים הבאים:
  • איכות בשירותי בריאות ורפואה, בטיחות המטופלים, לציון 100 שנה למרכז הרפואי זיו.
  • שיטות מתקדמות לניהול והנדסת איכות בתעשייה, במוסדות ובאקדמיה.
  • איכות בניהול.

הגליל כפריפריה מחייב אותנו להיפגש מעת לעת, על מנת לקדם את הגליל ולקדם את האקדמיזציה, ההתמקצעות ואיכות השירות והעשייה. אלו בתורם יתרמו ויובילו לשיפור איכות החיים ויצירת הגירה חיובית לאזורנו.

הנכם מוזמנים להשתתף בכנס כדי להציג, לדון ולשמוע רעיונות חדשים או אירועים מהשטח, המתאימים למטרות הכנס. פרטים על הכנס ניתן למצוא באתר הכנס: http://conferences.braude.ac.il/quality10

לוח זמנים:
  • מועד אחרון להגשת תקצירים מורחבים: 26 בפברואר, 2010
  • משלוח הודעת קבלה: 29 במרץ, 2010
  • מועד אחרון להרשמה מוקדמת: 30 אפריל, 2010
נשמח לארח אתכם במכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה, כרמיאל
ולקחת חלק בטיפוח הגליל האיכותי!

נודה לכם באם תיאותו להפיץ מודעה זו לעמיתיכם בתעשייה, בשירותים ובאקדמיה המתעניינים בתחום האיכות.

ד”ר אמיל בשקנסקי
יו”ר הוועדה המארגנת
גב’ אורית דמבו
מזכיר הוועדה המארגנת

ייעוץ לימודים