כנס האיכות השמיני בגליל “איכות – הלכה ומעשה”

11/06/15
08:00-16:00
אודיטוריום המכללה
ללא עלות

העולם משתנה… הנופים סביבנו, המוצרים בהם אנו משתמשים מדי יום והטכנולוגיות. כן משתנים אופני התקשורת בין אנשים, בין דיסציפלינות מקצועיות, בין אומות, בין תרבויות ובין מדינות. גם הצרכים הרצונות והציפיות שלנו משתנות והאיכות, כאמת מידה ליכולת לספק את הצרכים, הרצונות והצפיות החדשים, משתנה גם היא .

מאמצים של אנשים רבים במדינה מכוונים ללא לאות להבטחת איכות ולשיפורה, אך לא תמיד מושגת האיכות המתבקשת. במקומות שונים נתקלים אנשי האיכות בבעיות שונות, כדוגמת הערכת מצב מוטעית, קושי בהכנסת חידושים, חוסר דיוק בחיזוי סיכונים, אינטרסים מקומיים והעדר גמישות, התעלמות מהוראות ונהלים או בניהול לא יעיל של משאבים – כל אלה ואחרים עדיין קיימים במחוזותינו ברמות שונות.

כנס האיכות בגליל “איכות – הלכה ומעשה” הוא מפגש העשרה המשלב הקניית ידע מקצועי והחלפת דעות בין עמיתים למקצוע, במיוחד בנושאים המאפיינים ארגוני פיתוח, ייצור ושירות בחבלי הארץ המרוחקים. הכנס יהיה במה להחלפת רעיונות חדשים בין העוסקים באיכות – חוקרים, יועצים, מבקרים, מנהלי איכות ומהנדסי איכות, מנהלי ארגונים וחברות, מנהלי תפעול, מרצים וסטודנטים במכללות ובאוניברסיטאות.

בהמשך למסורת תקיים גם השנה המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה בשיתוף עם הרשות לפיתוח הגליל, את כנס האיכות השמיני בגליל, בתאריך 11.06.2015 (יום ה’) בחסות האיגוד הישראלי לאיכות, הרשות לפיתוח הגליל, התאחדות התעשיינים בישראל – מרחב צפון , לשכת המהנדסים, האיגוד הישראלי לסטטיסטיקה, הקבוצה הישראלית ליישומי סטטיסטיקה בתעשייה ובעסקים-isENBIS , אוניברסיטות בארץ ובעולם וארגונים נוספים.

לכנס הוזמן מרצה כבוד אשר ייתן הרצאה ויעביר סדנה בנושאי הנדסת איכות  –

Professor Xavier Tort (Polytechnical University of Catalonya “BARCELONATECH”, School of Industrial Engineering)

הכנס משתלב באירועי שבוע האיכות הלאומי תשע”ה. במסגרת הכנס יתקיים טכס הענקת “כוכבי האיכות” והמלגות של תכנית איכות ומצוינות בגליל ע”ש דני רוזולויו ז”ל לשנת 2015.

אשמח לארח אתכם במכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה, כרמיאל!

ייעוץ לימודים