Prof. Shmuel Zaks
Head of Department | Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: בתיאום מראש עם אלה דכטר, מזכירת המחלקה
שעות קבלה: בתיאום מראש עם אלה דכטר, מזכירת המחלקה
יוספה מאיר-לוי
יוספה מאיר-לוי
עוזרת ראש המחלקה | Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: א'-ה', בין השעות 10:00-12:50, 14:30-15:30
משרד EM402, פקס 04-9580289
שעות קבלה: א'-ה', בין השעות 10:00-12:50, 14:30-15:30
אלה דכטר
אלה דכטר
מזכירת המחלקה | Electrical and Electronic Engineering
משרד EM404, פקס 04-9580289
Prof. Shmuel Zaks
Head of Department | Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: בתיאום מראש עם אלה דכטר, מזכירת המחלקה
שעות קבלה: בתיאום מראש עם אלה דכטר, מזכירת המחלקה
Prof. Eduard Eitelberg
Lecturer | Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום א' 12:30-13:30, משרד EM403
שעות קבלה: יום א' 12:30-13:30, משרד EM403
Dr. Evgeny Gershikov
| Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ב' 14:50-15:40 בתיאום מראש במייל
שעות קבלה: יום ב' 14:50-15:40 בתיאום מראש במייל
Dr. Fadil Tareef
Lecturer | Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ג' 12:00-13:00 בתיאום מראש במייל
שעות קבלה: יום ג' 12:00-13:00 בתיאום מראש במייל
פרטי: Moshe Sade
| Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ה' 14:00-14:50 בתיאום מראש במייל, משרד EM422
שעות קבלה: יום ה' 14:00-14:50 בתיאום מראש במייל, משרד EM422
Dr. Vladislav Shteeman
Senior Lecturer | Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום א' 11:40-12:40 בתיאום מראש במייל
שעות קבלה: יום א' 11:40-12:40 בתיאום מראש במייל
Dr. Elena Trotskovsky
Head of Teaching & General Studies Department | היחידה להוראה ולימודים כלליים
שעות קבלה: יום ה' 15:50-16:50 בתיאום מראש במייל
שעות קבלה: יום ה' 15:50-16:50 בתיאום מראש במייל
Dr. Samuel Kosolapov
Senior Lecturer, Department of Electrical and Electronic Engineering. | Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ב 17:50-18:40 יש לתאם מראש במייל
שעות קבלה: יום ב 17:50-18:40 יש לתאם מראש במייל
Ofer Tzur
יועץ לסטודנטים בהתמחות מחשבים (חומרה ותכנה) | Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ג' 12:30-13:30 ובמהלך כל השבוע, בתיאום מראש במייל
שעות קבלה: יום ג' 12:30-13:30 ובמהלך כל השבוע, בתיאום מראש במייל
Dr. Amir Adler
Senior Lecturer | Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ד' 15:00-16:00 בתיאום מראש במייל
שעות קבלה: יום ד' 15:00-16:00 בתיאום מראש במייל
Dr. Mario Berman
Senior Lecturer | Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ד' החל משעה 11:30 בתיאום מראש במייל
שעות קבלה: יום ד' החל משעה 11:30 בתיאום מראש במייל
Dr. Pini Zorea
| Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ד' 9:00-10:30 בתיאום מראש במייל
שעות קבלה: יום ד' 9:00-10:30 בתיאום מראש במייל
Yael Erez
| Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: בתיאום מראש במייל
שעות קבלה: בתיאום מראש במייל
מקסים גניס
מקסים גניס
אחראי מהנדס מעבדות | Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: על פי המפורסם בחלון המחסן הטכני ובאתר
שעות קבלה: על פי המפורסם בחלון המחסן הטכני ובאתר
רועי אדגך
רועי אדגך
שירות לסטודנטים | Electrical and Electronic Engineering
fax-0772700127
אבי כהן
אבי כהן
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אולגה חצרינוב
אולגה חצרינוב
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אורן זלץ
אורן זלץ
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אילון ליטביץ
אילון ליטביץ
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אלברט פרופיס
אלברט פרופיס
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
פרטי: אלחנדרו גוליחוב
פרטי: אלחנדרו גוליחוב
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אנטולי ליחולט
אנטולי ליחולט
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אנטולי שקולניק
אנטולי שקולניק
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אנטון ריבושקין
אנטון ריבושקין
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אפרת אביטבול צח
אפרת אביטבול צח
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
בטו כץ
בטו כץ
רכז קורסי PBL ממ"ח במחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה | Electrical and Electronic Engineering
גל ליביו
גל ליביו
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
גנאדי צוגלין
גנאדי צוגלין
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
ושאח זועבי
ושאח זועבי
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
יאנה זמוסטיאנו
יאנה זמוסטיאנו
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
יורי חצרינוב
יורי חצרינוב
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אברהם יניב
אברהם יניב
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
יצחק קרוין
יצחק קרוין
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
פאדי שקור
פאדי שקור
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
ראמי ח’יר
ראמי ח’יר
מרצה מן החוץ | Electrical and Electronic Engineering
שי ישראלי
שי ישראלי
רכז תכנית ההתחדשות מרצה במחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה | Electrical and Electronic Engineering
שמעון פיטלסון
שמעון פיטלסון
מרצה | Electrical and Electronic Engineering

ייעוץ לימודים