Dr. Avi Weiss
Head of Department, Senior Lecturer | Mechanical Engineering
שעות קבלה: Tue 10:30-12:10
שעות קבלה: Tue 10:30-12:10
ליאת שמואלי
ליאת שמואלי
עוזרת ראש מחלקה | Mechanical Engineering
עמליה חיים
עמליה חיים
מזכירת מחלקה | Mechanical Engineering
Dr. Avi Weiss
Head of Department, Senior Lecturer | Mechanical Engineering
שעות קבלה: Tue 10:30-12:10
שעות קבלה: Tue 10:30-12:10
Dr. Samy Abu-Salih
Senior Lecturer | Mechanical Engineering
שעות קבלה: Tuesday 15:40 – 17:40 (Spring 2018/2019)
שעות קבלה: Tuesday 15:40 – 17:40 (Spring 2018/2019)
Dr. Victor Chernov
Senior Lecturer | Mechanical Engineering
שעות קבלה: Wed 10:00-12:00
שעות קבלה: Wed 10:00-12:00
Yitzchak Yifrach
Senior Teacher, head of design and manufacturing studies | Mechanical Engineering
ויטלי אורן
ויטלי אורן
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
חי אזולאי
חי אזולאי
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
אפי כשאני
אפי כשאני
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
אור לוסטיג
אור לוסטיג
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
יוסי אלימלך
יוסי אלימלך
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
סוניה אריאלי
סוניה אריאלי
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
אבי ארליך
אבי ארליך
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
ברוניסלב בגרייסר
ברוניסלב בגרייסר
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
גבריאל גורדון
גבריאל גורדון
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
פרטי: אלכסיי גויכמן
פרטי: אלכסיי גויכמן
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
דוד גילדין
דוד גילדין
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
אלון דולב
אלון דולב
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
מיכאל דריקר
מיכאל דריקר
מנחה פרוייקטים | Mechanical Engineering
אלכס דכטר
אלכס דכטר
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
ג’האד חאיכ
ג’האד חאיכ
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
ערן חורש
ערן חורש
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
אריאל חזות
אריאל חזות
מנחה פרויקטים | Mechanical Engineering
נתנאל יוספי
נתנאל יוספי
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
מתן יפרח
מתן יפרח
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
אלכס כץ-דמיאנץ
אלכס כץ-דמיאנץ
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
מורן לניאדו פיין
מורן לניאדו פיין
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
אריה מזרחי
אריה מזרחי
אחראי מעבדות | Mechanical Engineering
יגאל מרגלית
יגאל מרגלית
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
נצר נבות
נצר נבות
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
שלמה נזר
שלמה נזר
מרכז ומנחה פרויקטים | Mechanical Engineering
פרטי: רן סוצקוורין
פרטי: רן סוצקוורין
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
שמעון סיגלר
שמעון סיגלר
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
ד”ר מייקל קוניג
ד”ר מייקל קוניג
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
מאור קרן
מאור קרן
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
נתן קרסני
נתן קרסני
מרצה מן החוץ
איתן קלינהוף
איתן קלינהוף
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
גרגורי קליין
גרגורי קליין
מרצה מן החוץ | Software Engineering
פביאן ראיוס
פביאן ראיוס
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
גבריאל שנכר
גבריאל שנכר
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
דמיטרי שניידרמן
דמיטרי שניידרמן
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
פרטי: אריה שרייבר
פרטי: אריה שרייבר
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
גיל מאור
גיל מאור
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
עודד רייכספלד
עודד רייכספלד
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
ד”ר יוג’ין וינגר
ד”ר יוג’ין וינגר
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
ד”ר רפי ורטהיים
ד”ר רפי ורטהיים
מרצה מן החוץ | Mechanical Engineering
פרטי: מר אילן הפטר | Mr. Ilan Hefter
פרטי: מר אילן הפטר | Mr. Ilan Hefter
faculty member | Industrial Engineering and Management
ד”ר אורנה מילר
ד”ר אורנה מילר | Dr. Orna Muller
דקנית הסטודנטים
שעות קבלה: יש לתאם פגישה מראש עם המזכירה
שעות קבלה: יש לתאם פגישה מראש עם המזכירה
קליר שיבי
קליר שיבי
מנהלת לשכת נשיא המכללה | לשכת הנשיא
לימור אביר
לימור אביר
ראש מדור משגיחים | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
רחל פרץ
רחל פרץ
מזכירת המחלקה | Biotechnology Engineering
שני אלצ’ק
שני אלצ’ק
ראש פיתוח אקדמי | לשכת המשנה לנשיא
אחיאב גולן
אחיאב גולן
מנכ"ל | לשכת מנכ"ל
שעות קבלה: בתאום עם ראש לשכת מנכ"ל - ריקי גרינפלד rgreenfe@braude.ac.il
שעות קבלה: בתאום עם ראש לשכת מנכ"ל - ריקי גרינפלד rgreenfe@braude.ac.il
ריקי גרינפלד
ריקי גרינפלד
ראש לשכת מנכ"ל | לשכת מנכ"ל
אורית לב
אורית לב
סמנכ"לית כספים | כספים
שעות קבלה: לפי תאום מראש
שעות קבלה: לפי תאום מראש
רויטל הרוש
רויטל הרוש
ע. סמנכ"לית הכספים | כספים
מיטל מילר
מיטל מילר
עוזרת חשב | הנהלת חשבונות
ליאור סדרינס
ליאור סדרינס
מנהל מדור שכר לימוד | מדור שכר לימוד
לאה ליאון
לאה ליאון
ראש מדור שכר | כספים
ריטה אלקריף
ריטה אלקריף
עוזרת חשבת שכר | כספים
שני אילני
שני אילני
מנהלת מחלקת שיווק/מרכז מידע | סגל מינהלי
אילון פרת
אילון פרת
עורך תוכן שיווקי | סגל מינהלי
גיל מאור
גיל מאור
מדיה חברתית, רכז תפעול תחום היזמות והבין-תחומיות | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
מורן זיסרסון
מורן זיסרסון
מנהלת מרכז מידע | סגל מינהלי
אורית רון
אורית רון
עוזרת ראש המרכז לחינוך הנדסי וליזמות | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
תמי באלוה
תמי באלוה
מזכירת הדקנית, אחראית על מילואים | סגל מינהלי
תמי דגן
תמי דגן
מנהלת מחלקת משאבי אנוש וראש מדור סגל אקדמי | משאבי אנוש
כרמית נויגרשל עובדיה
כרמית נויגרשל עובדיה
אחראית סגל מינהלי | משאבי אנוש
לי צוק וקנין
לי צוק וקנין
אחראית תעסוקת סגל אקדמי | משאבי אנוש
לימור שחר
לימור שחר
אחראית רווחה והדרכה | משאבי אנוש
סיגלית סבג
סיגלית סבג
מנהלת חשבונות | הנהלת חשבונות
ילנה בוסל
ילנה בוסל
מנהלת חשבונות | הנהלת חשבונות
אלכסנדרה בלגנסקי
אלכסנדרה בלגנסקי
מנהלת חשבונות | הנהלת חשבונות
איל קינברג
איל קינברג
מנהל מידע ראשי | טכנולוגיות מידע
רביד סהר (סיסמה)
רביד סהר (סיסמה)
אחראית מערכות מידע | טכנולוגיות מידע
אשרף פרהוד
אשרף פרהוד
מנהל מערכות מידע | טכנולוגיות מידע
אביב כהן
אביב כהן
מיישמת מערכות מידע | טכנולוגיות מידע
אלכסנדר ליטבק
אלכסנדר ליטבק
מנהל רשת ותקשורת | טכנולוגיות מידע
ולדימיר צ’רנישב
ולדימיר צ’רנישב
מנהל שרתים | טכנולוגיות מידע
אבי אוחיון
אבי אוחיון
ראש מדור תמיכה ושירות | טכנולוגיות מידע
אורית דמבו
אורית דמבו
ע. מנמ"ר ואחראית הדרכה | טכנולוגיות מידע
בני שווירץ
בני שווירץ
מיישם אבטחת מידע | טכנולוגיות מידע
אסנת ברגר
אסנת ברגר
ראש מדור הוראה וטכנולוגיות למידה | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
אביחי בלמס
אביחי בלמס
רכז תמיכה טכנית | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
רמי פכט
רמי פכט
צלם אקדמי | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
גרי סניידר
גרי סניידר
מנהל בינוי, רכש ולוגיסטיקה. | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
אורטל אלטבה
אורטל אלטבה
עוזרת מנהל בינוי רכש ולוגיסטיקה | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
מאיר כהן
מאיר כהן
קצין ביטחון ובטיחות | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
רימונה דיאמנט
רימונה דיאמנט
אחראית רכש וקניינות | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
אבי בלומנפלד
אבי בלומנפלד
אחראי אחזקה | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
אלי לוי
אלי לוי
מנהל משק | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
מזל בלמס
מזל בלמס
מזכירה במחסן הטכני | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
ג’נט שוורצמן
ג’נט שוורצמן
מנהלת מחסן טכני | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
משה תשובה
משה תשובה
אב בית בנין EF | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
קרלוס גבאי
קרלוס גבאי
אב בית בנין EM | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
ברוך פיהלוורי
ברוך פיהלוורי
מחסן טכני | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
בועז פילברי
בועז פילברי
אב בית בנין M | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
נתן כהן
נתן כהן
חצרן | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
נתן כהן
איהב חרייס
איהב חרייס
אב בית בנין L | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
יעקב מדינה
יעקב מדינה
אב בית בנין D | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
ילנה שפיגלמן
ילנה שפיגלמן
מנהלת המכינה | מכינות קדם אקדמיות
יפה גולן
יפה גולן
רכזת אדמיניסטרטיבית | מכינות קדם אקדמיות
ורד מרקוביץ
ורד מרקוביץ
יועצת תלמידים | מכינות קדם אקדמיות
מראם נאסר-כרים
מראם נאסר-כרים
רכזת החברה הערבית וחונכויות במכינה | מכינות קדם אקדמיות
ריקי שולמן
ריקי שולמן
ע.מנהלת מכינה | מכינות קדם אקדמיות
עמליה חיים
עמליה חיים
מזכירת מחלקה | Mechanical Engineering
ליאת שמואלי
ליאת שמואלי
עוזרת ראש מחלקה | Mechanical Engineering
קרולינה זיבנברג
קרולינה זיבנברג
עוזרת ראש מחלקה | Industrial Engineering and Management
גלית יריב
גלית יריב
מזכירת מחלקה | Industrial Engineering and Management
בלהה סטמפלר
בלהה סטמפלר
עוזרת ראש מחלקה | Optical Engineering
אורה דהן
אורה דהן
עוזרת ראש מחלקה | Software Engineering
ליאת דמתי
ליאת דמתי
מזכירת מחלקה | Software Engineering
ליאורה מנדלי
ליאורה מנדלי
עוזרת ראש מחלקה | Biotechnology Engineering
חן יעקובסון
חן יעקובסון
עובדת מעבדה | Biotechnology Engineering
משרד D219
רגדה דבור
רגדה דבור
עובדת מעבדה | Biotechnology Engineering
משרד D219
דר’ אביטל רגב סימן-טוב
דר’ אביטל רגב סימן-טוב | Dr. Avital Regev Siman-Tov
CEO, Ofek Eshkolot R&D Ltd | אופק אשכולות
מירב גרוסמן
מירב גרוסמן
מנהלת אתר האינטרנט ופורטל המכללה | סגל מינהלי
ד”ר ורד דנגור
ד”ר ורד דנגור
| היחידה להוראה ולימודים כלליים
צילה גיא
צילה גיא
עוזרת ראש מחלקה | היחידה להוראה ולימודים כלליים
יהודית ברנדט
יהודית ברנדט
מרצה מן החוץ
ד”ר לאה יעקובזון
ד”ר לאה יעקובזון
מרצה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
כץ פלד תמר
כץ פלד תמר
מרצה מן החוץ
לידיה מיסונישניק
לידיה מיסונישניק
מרצה מן החוץ
סיון מלכה חמו
סיון מלכה חמו
מרצה מן החוץ
עינת מרום
עינת מרום
מרצה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
אורן עזר
אורן עזר
מרצה מן החוץ
אורן עזר
ד”ר דוד פונדק
ד”ר דוד פונדק
מרצה מן החוץ
ד”ר נועם קול רון
ד”ר נועם קול רון
מרצה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ד”ר דוד קליר
ד”ר דוד קליר
מרצה מן החוץ
ד”ר מירי רבינוביץ
ד”ר מירי רבינוביץ
מרצה מן החוץ
חגית אדיקה
חגית אדיקה
רכזת לימודי מוסמכים | לשכת המשנה לנשיא
ילנה סמולביץ
ילנה סמולביץ
עובדת מעבדה
משרד D219
ד”ר רונית בן אברהם-שומר
ד”ר רונית בן אברהם-שומר
מרצה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר עידית גולני
ד”ר עידית גולני
מרצה מן החוץ | Biotechnology Engineering
פרופ”ח מאשה גרוזובסקי
פרופ”ח מאשה גרוזובסקי
מרצה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר נדב דנקמפ
ד”ר נדב דנקמפ
מרצה מן החוץ
ד”ר אדית ולדר
ד”ר אדית ולדר
מרצה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר חיים חכם
ד”ר חיים חכם
מרצה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר מרינה טל
ד”ר מרינה טל
מרצה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר ילנה לוברסקי
ד”ר ילנה לוברסקי
מרצה מן החוץ | Biotechnology Engineering
יואב מירום
יואב מירום
מרצה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר מיה נחשון קדמי
ד”ר מיה נחשון קדמי
מרצה מן החוץ | Biotechnology Engineering
פנינה צימרמן
פנינה צימרמן
מרצה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר נגה רז קויט
ד”ר נגה רז קויט
מרצה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר שלמה קמחי
ד”ר שלמה קמחי
מרצה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר גבריאל רוזנבאום
ד”ר גבריאל רוזנבאום
מרצה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר מרגריטה ריטנברג
ד”ר מרגריטה ריטנברג
מרצה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר מאירה שטרנפלד
ד”ר מאירה שטרנפלד
מרצה מן החוץ | Biotechnology Engineering
CPA LL.M Guy Almog
| Industrial Engineering and Management
שעות קבלה: יום ד' 12:00-13:00 בתאום מראש
שעות קבלה: יום ד' 12:00-13:00 בתאום מראש
Dr. Illana Bendavid
Lecturer, Industrial Engineering and Management and Systems Engineering programs. | Industrial Engineering and Management
שעות קבלה: Wednesday 11:30-12:30
שעות קבלה: Wednesday 11:30-12:30
Dr. Lauren Berman
Lecturer, English Unit, Coordinator of Advanced 1 | English Unit
שעות קבלה: By appointment
שעות קבלה: By appointment
Dr. Samy Abu-Salih
Senior Lecturer | Mechanical Engineering
שעות קבלה: Tuesday 15:40 – 17:40 (Spring 2018/2019)
שעות קבלה: Tuesday 15:40 – 17:40 (Spring 2018/2019)
Dr. Victor Chernov
Senior Lecturer | Mechanical Engineering
שעות קבלה: Wed 10:00-12:00
שעות קבלה: Wed 10:00-12:00
Prof. Eduard Eitelberg
Lecturer | Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום א' 12:30-13:30, משרד EM403
שעות קבלה: יום א' 12:30-13:30, משרד EM403
Dr. Tamar Gadrich
Senior Lecturer | Industrial Engineering and Management
שעות קבלה: Tuesday, 12:30-13:30
שעות קבלה: Tuesday, 12:30-13:30
Dr. Nirit Gavish
Head of Department, Senior Lecturer | Industrial Engineering and Management
שעות קבלה: Sunday 9:30-10:30
שעות קבלה: Sunday 9:30-10:30
Dr. Evgeny Gershikov
| Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ב' 14:50-15:40 בתיאום מראש במייל
שעות קבלה: יום ב' 14:50-15:40 בתיאום מראש במייל
Dr. Marcela Viviana Karpuj
Senior Lecturer | Biotechnology Engineering
שעות קבלה: Thursday 15:00– 16:00 (2018)
שעות קבלה: Thursday 15:00– 16:00 (2018)
Dr. Samuel Kosolapov
Senior Lecturer, Department of Electrical and Electronic Engineering. | Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ב 17:50-18:40 יש לתאם מראש במייל
שעות קבלה: יום ב 17:50-18:40 יש לתאם מראש במייל
Dr. Danny Kottick
Senior Lecturer, Electical and Electronics Egineering Departement | Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: Tuesday 12:00-13:00, Thursday 14:00-15:00
שעות קבלה: Tuesday 12:00-13:00, Thursday 14:00-15:00
Dr. Lilach Iasur Kruh
lecturer and researcher, Biothecnology Engineering and Microbiology | Biotechnology Engineering
Dr. Yariv N. Marmor
Head of Department, Senior Lecturer | Industrial Engineering and Management
שעות קבלה: With appointment
שעות קבלה: With appointment
Dr. Hussein Naseraldin
Head of M.Sc. Program in Industrial Engineering and Management | Industrial Engineering and Management
שעות קבלה: Friday, 13:00-14:00
שעות קבלה: Friday, 13:00-14:00
Dr. Hilla Peretz
Senior Lecturer, Human Resource Management | Industrial Engineering and Management
Dr. Ira Raveh
Lecturer, Mathematics and Mathematical Education | היחידה להוראה ולימודים כלליים
Dr. Rachel Ravid
| Industrial Engineering and Management
שעות קבלה: Tuesday 12:30-13:30
שעות קבלה: Tuesday 12:30-13:30
פרטי: Dr. Nissim Sabag
Senior lecturer; Head, Academic Administration (Registar), Head, Colligial Committee of Academic Affairs.
שעות קבלה: Sunday, 12:00-13:00; Thurdsday, 11:00-12:00
שעות קבלה: Sunday, 12:00-13:00; Thurdsday, 11:00-12:00
פרטי: Moshe Sade
| Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ה' 14:00-14:50 בתיאום מראש במייל, משרד EM422
שעות קבלה: יום ה' 14:00-14:50 בתיאום מראש במייל, משרד EM422
נעמי אונקולוס שפיגל
נעמי אונקולוס שפיגל
מרצה מן החוץ
יבגניה אפשטיין-אורלוב
יבגניה אפשטיין-אורלוב
| Software Engineering
Dr. Miri Shacham
Senior lecturer, Teaching Department and Center for Teaching and | היחידה להוראה ולימודים כלליים
Dr. Boris Shnits
Senior Lecturer | Industrial Engineering and Management
שעות קבלה: Tuesday 14:00 – 15:00
שעות קבלה: Tuesday 14:00 – 15:00
אלי בר-יהלום
אלי בר-יהלום
| Software Engineering
ד”ר חשיבון אדהם
ד”ר חשיבון אדהם
מרצה מן החוץ | Software Engineering
ד”ר ראובן כהן
ד”ר ראובן כהן
| Software Engineering
מרינה מינישין
מרינה מינישין
| Software Engineering