אתר בן 1

אודותינו

מידע עלינו

תכניות חשובות

תוכן ראשון

גכ

 

דגכ

דג

כד

תוכן שני

כגד

כדג

כדג

כדג

סגל המחלקה

פרטי: ד”ר אורנה מילר
פרטי: ד”ר אורנה מילר | Dr. Orna Muller
דקנית הסטודנטים
שעות קבלה: יש לתאם פגישה מראש עם המזכירה
חדר: בנין B חדר 204
שעות קבלה: יש לתאם פגישה מראש עם המזכירה
קליר שיבי
קליר שיבי
מנהלת לשכת נשיא המכללה | לשכת הנשיא
לימור אביר
לימור אביר
ראש מדור משגיחים | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
חדר: EF
רחל פרץ
רחל פרץ
מזכירת המחלקה | Biotechnology Engineering
שני אלצ’ק
שני אלצ’ק
ראש פיתוח אקדמי | לשכת המשנה לנשיא
חדר: M
אחיאב גולן
אחיאב גולן
מנכ"ל | לשכת מנכ"ל
שעות קבלה: בתאום עם ראש לשכת מנכ"ל - ריקי גרינפלד rgreenfe@braude.ac.il
שעות קבלה: בתאום עם ראש לשכת מנכ"ל - ריקי גרינפלד rgreenfe@braude.ac.il
ריקי גרינפלד
ריקי גרינפלד
ראש לשכת מנכ"ל | לשכת מנכ"ל
אורית לב
אורית לב
סמנכ"לית כספים | כספים
שעות קבלה: לפי תאום מראש
שעות קבלה: לפי תאום מראש
רויטל הרוש
רויטל הרוש
ע. סמנכ"לית הכספים | כספים
מיטל מילר
מיטל מילר
חשבת המכללה | הנהלת חשבונות
לאה ליאון
לאה ליאון
ראש מדור שכר | כספים
חדר: M105
שני אילני
שני אילני
מנהלת מחלקת שיווק/מרכז מידע | סגל מינהלי
חדר: EFK
אילון פרת
אילון פרת
עורך תוכן שיווקי | סגל מינהלי
חדר: EFK
גיל מאור
גיל מאור
מנהל פרוייקטים בתחום היזמות והבין-תחומיות | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
חדר: EF-508
מורן זיסרסון
מורן זיסרסון
מנהלת מדיה ופרסום | סגל מינהלי
גלית קופר
גלית קופר
מנהלת מחלקת משאבי אנוש | משאבי אנוש
כרמית נויגרשל עובדיה
כרמית נויגרשל עובדיה
אחראית סגל מינהלי | משאבי אנוש
לי צוק וקנין
לי צוק וקנין
אחראית תעסוקת סגל אקדמי | משאבי אנוש
לימור שחר
לימור שחר
אחראית רווחה והדרכה | משאבי אנוש
סיגלית סבג
סיגלית סבג
מנהלת חשבונות | הנהלת חשבונות
אלכסנדרה בלגנסקי
אלכסנדרה בלגנסקי
מנהלת חשבונות | הנהלת חשבונות
איל קינברג
איל קינברג
מנהל מידע ראשי | טכנולוגיות מידע
מתן כהן
מתן כהן
תומך טכנולוגי | טכנולוגיות מידע
שראל גרינברג
שראל גרינברג
איש סיסטם | טכנולוגיות מידע
חדר: M110
ולדימיר צ’רנישב
ולדימיר צ’רנישב
מנהל שרתים | טכנולוגיות מידע
אבי אוחיון
אבי אוחיון
ראש מדור תמיכה ושירות | טכנולוגיות מידע
אורית דמבו
אורית דמבו
ע. מנמ"ר ואחראית הדרכה | טכנולוגיות מידע
בני שווירץ
בני שווירץ
מיישם אבטחת מידע | טכנולוגיות מידע
אביחי בלמס
אביחי בלמס
רכז תמיכה טכנית | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
רמי פכט
רמי פכט
צלם אקדמי | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
גרי סניידר
גרי סניידר
מנהל בינוי, רכש ולוגיסטיקה. | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
אורטל אלטבה
אורטל אלטבה
עוזרת מנהל בינוי רכש ולוגיסטיקה | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
מאיר כהן
מאיר כהן
קצין ביטחון ובטיחות | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
רימונה דיאמנט
רימונה דיאמנט
אחראית רכש וקניינות | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
אבי בלומנפלד
אבי בלומנפלד
אחראי אחזקה | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
מזל בלמס
מזל בלמס
מזכירה במחסן הטכני | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
משה תשובה
משה תשובה
אב בית בנין B, בנין EF | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
קרלוס גבאי
קרלוס גבאי
אב בית בנין P, בנין D | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
ברוך פיהלוורי
ברוך פיהלוורי
מחסן טכני | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
חדר: בנין D
בועז פילברי
בועז פילברי
אב בית בנין M | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
נתן כהן
נתן כהן
חצרן | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
נתן כהן
איהב חרייס
איהב חרייס
אב בית בנין L | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
יעקב מדינה
יעקב מדינה
אב בית בנין EM | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
ילנה שפיגלמן
ילנה שפיגלמן
מנהלת המכינה | מכינות קדם אקדמיות
יפה גולן
יפה גולן
רכזת אדמיניסטרטיבית | מכינות קדם אקדמיות
ורד מרקוביץ
ורד מרקוביץ
יועצת תלמידים | מכינות קדם אקדמיות
מראם נאסר-כרים
מראם נאסר-כרים
יועצת לקויות למידה ורכזת תכנית צעד לפני כולם | דקנט
שעות קבלה: א'-ה' 08:00-15:30
חדר: B210
שעות קבלה: א'-ה' 08:00-15:30
ריקי שולמן
ריקי שולמן
ע.מנהלת מכינה | מכינות קדם אקדמיות
עמליה חיים
עמליה חיים
מזכירת מחלקה | Mechanical Engineering
ליאת שמואלי
ליאת שמואלי
עוזרת ראש מחלקה | Mechanical Engineering
קרולינה זיבנברג
קרולינה זיבנברג
עוזרת ראש מחלקה | Industrial Engineering and Management
גלית יריב
גלית יריב
מזכירת מחלקה | Industrial Engineering and Management
בלהה סטמפלר
בלהה סטמפלר
עוזרת ראש מחלקה | Optical Engineering
אורה דהן
אורה דהן
עוזרת ראש מחלקה | Software Engineering
ליאת דמתי
ליאת דמתי
מזכירת מחלקה | Software Engineering
ליאורה מנדלי
ליאורה מנדלי
עוזרת ראש מחלקה | Biotechnology Engineering
חדר: 109
חן יעקובסון
חן יעקובסון
עובדת מעבדה | Biotechnology Engineering
חדר: D219
משרד D219
רגדה דבור
רגדה דבור
עובדת מעבדה | Biotechnology Engineering
חדר: D219
משרד D219
דר’ אביטל רגב סימן-טוב
דר’ אביטל רגב סימן-טוב | Dr. Avital Regev Siman-Tov
CEO, Ofek Eshkolot R&D Ltd | אופק אשכולות
חדר: בנין M חדר 315
מירב גרוסמן
מירב גרוסמן
מנהלת תוכן אתר המכללה | סגל מינהלי
חדר: EFK
ד”ר ורד דנגור
ד”ר ורד דנגור
| היחידה להוראה ולימודים כלליים
צילה גיא
צילה גיא
עוזרת ראש מחלקה | היחידה להוראה ולימודים כלליים
יהודית ברנדט
יהודית ברנדט
מורה מן החוץ | English Unit
ד”ר לאה יעקובזון
ד”ר לאה יעקובזון
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ד”ר תמר כץ פלד
ד”ר תמר כץ פלד
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
לידיה מיסונישניק
לידיה מיסונישניק
מורה מן החוץ
עינת מרום
עינת מרום
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
אורן עזר
אורן עזר
מורה מן החוץ
אורן עזר
ד”ר דוד פונדק
ד”ר דוד פונדק
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ד”ר נועם קול רון
ד”ר נועם קול רון
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ד”ר דוד קליר
ד”ר דוד קליר
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ד”ר מירי רבינוביץ
ד”ר מירי רבינוביץ
מורה מן החוץ
חגית אדיקה
חגית אדיקה
רכזת לימודי מוסמכים | לשכת המשנה לנשיא
חדר: M
ילנה סמולביץ
ילנה סמולביץ
עובדת מעבדה
חדר: D219
משרד D219
ד”ר רונית בן אברהם-שומר
ד”ר רונית בן אברהם-שומר
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר עידית גולני
ד”ר עידית גולני
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
פרופ”ח מאשה גרוזובסקי
פרופ”ח מאשה גרוזובסקי
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר נדב דנקמפ
ד”ר נדב דנקמפ
מורה מן החוץ
ד”ר אדית ולדר
ד”ר אדית ולדר
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר חיים חכם
ד”ר חיים חכם
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר מרינה טל
ד”ר מרינה טל
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר ילנה לוברסקי
ד”ר ילנה לוברסקי
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
יואב מירום
יואב מירום
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר מיה נחשון קדמי
ד”ר מיה נחשון קדמי
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
פנינה צימרמן
פנינה צימרמן
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר נגה רז קויט
ד”ר נגה רז קויט
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר שלמה קמחי
ד”ר שלמה קמחי
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר גבריאל רוזנבאום
ד”ר גבריאל רוזנבאום
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר מרגריטה ריטנברג
ד”ר מרגריטה ריטנברג
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר מאירה שטרנפלד
ד”ר מאירה שטרנפלד
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
CPA LL.M Guy Almog
| Industrial Engineering and Management
שעות קבלה: יום ד' 12:00-13:00 בתאום מראש
שעות קבלה: יום ד' 12:00-13:00 בתאום מראש
Julie Arbel
Teacher, English Unit, Coordinator of Intermediate | English Unit
חדר: A205
Dr. Illana Bendavid
Lecturer, Industrial Engineering and Management and Systems Engineering programs. | Industrial Engineering and Management
שעות קבלה: Wednesday 11:30-12:30
חדר: Caravan 2
שעות קבלה: Wednesday 11:30-12:30
Dr. Lauren Berman
Lecturer, English Unit, Coordinator of Advanced 1 | English Unit
שעות קבלה: By appointment
חדר: M107
שעות קבלה: By appointment
Dr. Samy Abu-Salih
Senior Lecturer | Mechanical Engineering
שעות קבלה: Tuesday 15:40 – 17:40 (Spring 2018/2019)
חדר: D1 - Room ב' 394
שעות קבלה: Tuesday 15:40 – 17:40 (Spring 2018/2019)
Dr. Victor Chernov
Senior Lecturer | Mechanical Engineering
שעות קבלה: Wed 10:00-12:00
חדר: D1 397
שעות קבלה: Wed 10:00-12:00
Prof. Eduard Eitelberg
ממלא מקום ראש המחלקה | Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ג' 15:45-16:45, משרד EM403
שעות קבלה: יום ג' 15:45-16:45, משרד EM403
Dr. Tamar Gadrich
Senior Lecturer | Industrial Engineering and Management
שעות קבלה: Tuesday, 12:30-13:30
חדר: D3 408
שעות קבלה: Tuesday, 12:30-13:30
Dr. Nirit Gavish
Head of Department, Senior Lecturer | Industrial Engineering and Management
שעות קבלה: בתיאום מול מזכירת המחלקה
חדר: M212
שעות קבלה: בתיאום מול מזכירת המחלקה
Dr. Evgeny Gershikov
יועץ אקדמי לסטודנטים ששם המשפחה שלהם ל'-ת' | Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ב' 14:50-15:40 בתיאום מראש במייל
חדר: א'EM301
שעות קבלה: יום ב' 14:50-15:40 בתיאום מראש במייל
Ilan Hefter
Senior Teacher, IE&M program | Industrial Engineering and Management
חדר: A3
Dr. Marcela Viviana Karpuj
Senior Lecturer | Biotechnology Engineering
שעות קבלה: Thursday 15:00– 16:00 (2018)
חדר: D1 - Room 215
שעות קבלה: Thursday 15:00– 16:00 (2018)
Dr. Samuel Kosolapov
Senior Lecturer, יועץ אקדמי לסטודנטים ששם המשפחה שלהם א'-כ' | Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ב 17:50-18:40 יש לתאם מראש במייל
חדר: EM425
שעות קבלה: יום ב 17:50-18:40 יש לתאם מראש במייל
Dr. Danny Kottick
Senior Lecturer, Electical and Electronics Egineering Departement | Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: Tuesday 12:00-13:00, Thursday 14:00-15:00
חדר: EM428
שעות קבלה: Tuesday 12:00-13:00, Thursday 14:00-15:00
Dr. Lilach Iasur Kruh
lecturer and researcher, Biothecnology Engineering and Microbiology | Biotechnology Engineering
חדר: D217
Assoc. Prof. Arie Maharshak
President of ORT Braude College | לשכת הנשיא
חדר: President’s Office, M-307
Dr. Yariv N. Marmor
Senior Lecturer | Industrial Engineering and Management
שעות קבלה: With appointment
חדר: M200
שעות קבלה: With appointment
Dr. Hussein Naseraldin
Head of M.Sc. Program in Industrial Engineering and Management | Industrial Engineering and Management
שעות קבלה: Friday, 13:00-14:00
חדר: M 215
שעות קבלה: Friday, 13:00-14:00
Dr. Hilla Peretz
Senior Lecturer, Human Resource Management | Industrial Engineering and Management
חדר: M204
Dr. Ira Raveh
ראש היחידה, Head of department | היחידה להוראה ולימודים כלליים
חדר: D198
Dr. Rachel Ravid
| Industrial Engineering and Management
שעות קבלה: Sunday 12:30-13:30
חדר: M204
שעות קבלה: Sunday 12:30-13:30
Assoc. Prof. Michael Regev
Head, Mechanical Engineering M.Sc. Program, Assoc. Prof | Mechanical Engineering
חדר: D392.
פרטי: Dr. Nissim Sabag
Senior lecturer; Head, Academic Administration (Registar), Head, Colligial Committee of Academic Affairs.
שעות קבלה: Sunday, 12:00-13:00; Thurdsday, 11:00-12:00
חדר: EM 403
שעות קבלה: Sunday, 12:00-13:00; Thurdsday, 11:00-12:00
פרטי: Moshe Sade
| Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ה' 14:00-14:50 בתיאום מראש במייל, משרד EM422
חדר: EM422
שעות קבלה: יום ה' 14:00-14:50 בתיאום מראש במייל, משרד EM422
נעמי אונקולוס שפיגל
נעמי אונקולוס שפיגל
מורה מן החוץ | Software Engineering
יבגניה אפשטיין-אורלוב
יבגניה אפשטיין-אורלוב
| Software Engineering
Dr. Miri Shacham
Senior lecturer, Teaching Department and Center for Teaching and | היחידה להוראה ולימודים כלליים
Dr. Boris Shnits
Senior Lecturer | Industrial Engineering and Management
שעות קבלה: Tuesday 14:00 – 15:00
חדר: D3 402
שעות קבלה: Tuesday 14:00 – 15:00
אלי בר-יהלום
אלי בר-יהלום
| Software Engineering
דרור רן
דרור רן
מורה מן החוץ | Software Engineering
ד”ר חשיבון אדהם
ד”ר חשיבון אדהם
מורה מן החוץ | Software Engineering
ד”ר ראובן כהן
ד”ר ראובן כהן
| Software Engineering
Dr. Vladislav Shteeman
Senior Lecturer, יועץ אקדמי לסטודנטים ששם המשפחה שלהם ע'-ת' | Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום א' 11:40-12:40 בתיאום מראש במייל
חדר: EM424
שעות קבלה: יום א' 11:40-12:40 בתיאום מראש במייל
ד”ר סרגיי מזין
ד”ר סרגיי מזין
Software Engineering | Software Engineering
ד”ר פטר סוריאנו
ד”ר פטר סוריאנו
| Software Engineering
ד”ר רוני סיון
ד”ר רוני סיון
| Software Engineering
דר רים אסמאעיל
דר רים אסמאעיל | Dr. Reem Ismael
רכזת תכנית מצטייני הגליל
חדר: D213
ד”ר יעל עינב
ד”ר יעל עינב
מורה מן החוץ | Software Engineering
אייל פרידמן
אייל פרידמן
מורה מן החוץ | Software Engineering
ד”ר יחיאל קמחי
ד”ר יחיאל קמחי
| Software Engineering
אלכס קסלמן
אלכס קסלמן
| Software Engineering
ד”ר איתן רון
ד”ר איתן רון
| Software Engineering
ג’וליה שיידין
ג’וליה שיידין
מורה מן החוץ | Software Engineering
Dr. Meir Tahan
Lecturer, Systems Engineering programs | Industrial Engineering and Management
חדר: 702
Dr. Fadil Tareef
Lecturer | Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ג' 12:00-13:00 בתיאום מראש במייל
חדר: EM421
שעות קבלה: יום ג' 12:00-13:00 בתיאום מראש במייל
Dr. Elena Trotskovsky
Head of Teaching & General Studies Department | Biotechnology Engineering
שעות קבלה: יום ד' 15:50-16:50 בתיאום מראש במייל
חדר: EM426
שעות קבלה: יום ד' 15:50-16:50 בתיאום מראש במייל
Dr. Avi Weiss
Lecturer | Mechanical Engineering
שעות קבלה: Tue 10:30-12:10
חדר: D1-298
שעות קבלה: Tue 10:30-12:10
Yitzchak Yifrach
Senior Teacher, head of design and manufacturing studies | Mechanical Engineering
חדר: D1 - Room 398
משה וסר
משה וסר
מרכז מקצוע מתמטיקה | מכינות קדם אקדמיות
איליה קגן
איליה קגן
מרכז מקצוע אנגלית | מכינות קדם אקדמיות
איליה קגן
אנה שמידוב
אנה שמידוב
מזכירת המחלקה | Electrical and Electronic Engineering
חדר: EM404
שירה אוזן
שירה אוזן
עוזרת ראש המחלקה | Applied Mathematics
יעל אברמוביץ
יעל אברמוביץ
יועצת לקויות למידה | דקנט
שעות קבלה: א', ג', ה' 8:00-15:00
חדר: משרד: בנין B חדר 202
שעות קבלה: א', ג', ה' 8:00-15:00
אורנית בר זית
אורנית בר זית
רכזת נגישות, יועצת לסטודנטים עם מוגבלויות פיזיות/ רפואיות, מובילת פרויקט הדגל | דקנט
שעות קבלה: א-ה 08:30-16:30
חדר: בנין B חדר 212
שעות קבלה: א-ה 08:30-16:30
נירית ברקוביץ
נירית ברקוביץ
אחראית על הטיפול הפסיכולוגי | דקנט
שעות קבלה: ב' 10:00-15:00; ג' 08:00-14:00; ד' 8:30-13:30
חדר: חדר מאחורי אולם הספורט
שעות קבלה: ב' 10:00-15:00; ג' 08:00-14:00; ד' 8:30-13:30
ד”ר דאוד דאוד
ד”ר דאוד דאוד
מרצה עמית - היחידה להוראה ולימודים כלליים והמרכז לחינוך הנדסי ויזמות | היחידה להוראה ולימודים כלליים
שעות קבלה: בתיאום מראש
שעות קבלה: בתיאום מראש
מרווה עבד
מרווה עבד
יועצת לימודית-רגשית למחלקות: תעשיה וניהול, תכנה ומערכות מידע, אחראית סדנאות לימודיות לסטודנטים מהחברה הערבית | דקנט
שעות קבלה: ג', ד', ה' 8:00-16:00 ו' 8:00-14:00
חדר: בנין B חדר 203
שעות קבלה: ג', ד', ה' 8:00-16:00 ו' 8:00-14:00
רווית מיטב
רווית מיטב
יועצת לימודית-רגשית למחלקות: חשמל ואלקטרוניקה, מכונות, ביוטכנולוגיה, אחראית סטודנטים מהחברה האתיופית | דקנט
שעות קבלה: א', ב', ג', ה' 8:30-15:00
חדר: בנין B חדר 207
שעות קבלה: א', ב', ג', ה' 8:30-15:00
מרים שחאדה-חאג’
מרים שחאדה-חאג’
יועצת לקויות למידה, יועצת לימודית למחלקות: מתמטיקה שימושית והנדסה אופטית | סגל מינהלי
שעות קבלה: ב',ה' 8:00-15:00, ג 9:00-15:00
חדר: בנין B חדר 208
שעות קבלה: ב',ה' 8:00-15:00, ג 9:00-15:00
עביר קזל
עביר קזל | (חל"ד)
יועצת למחלקות להנדסת תכנה, הנדסת מערכות מידע והנדסת תעשייה וניהול | סגל מינהלי
שעות קבלה: א, ג, ד, ה 8:30-15:00
חדר: בנין B חדר 203
שעות קבלה: א, ג, ד, ה 8:30-15:00
שירן אלבז
שירן אלבז
יועצת לקויות למידה | דקנט
שעות קבלה: ד', ה' 8:30-16:30
חדר: בנין B חדר 213
שעות קבלה: ד', ה' 8:30-16:30
דונה אשכנזי
דונה אשכנזי
אחראית מלגות | דקנט
שעות קבלה: א-ה 8:00-15:30
חדר: בנין B חדר 205
שעות קבלה: א-ה 8:00-15:30
אתי שפרברג
אתי שפרברג
מנהלת היחידה למעורבות חברתית | דקנט
שעות קבלה: א-ה 8:00-16:00
חדר: בנין B חדר 201
שעות קבלה: א-ה 8:00-16:00
וופא עבד אלגאני
וופא עבד אלגאני
יועצת קריירה, ממונת גיוון באקדמיה | דקנט
שעות קבלה: א ב ג ה, 8:30-16:30, ד 8:30-14:00
חדר: בנין B חדר 209
שעות קבלה: א ב ג ה, 8:30-16:30, ד 8:30-14:00
בינה וגנר
בינה וגנר
פסיכולוגית תעסוקתית מומחית, ראש המרכז לפיתוח קריירה | דקנט
שעות קבלה: ימים ב-ד, 8:00-15:00
חדר: בנין B חדר 214
שעות קבלה: ימים ב-ד, 8:00-15:00
שרית דנינו
שרית דנינו
עוזרת דקנית הסטודנטים ואחראית קשרי אקדמיה מעסיקים | דקנט
שעות קבלה: א-ה 8:00-15:30
חדר: בנין B חדר 208
שעות קבלה: א-ה 8:00-15:30
אירית ארנון
אירית ארנון
עובדת מעבדה | Biotechnology Engineering
חדר: D219
משרד D219
סלאח פראג’
סלאח פראג’
מורה מן החוץ | Optical Engineering
דלית רביב
דלית רביב
יועצת תלמידים | מכינות קדם אקדמיות
גל ליביו
גל ליביו
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אורן זלץ
אורן זלץ
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
ראמי ח’יר
ראמי ח’יר
מורה מן החוץ | Electrical and Electronic Engineering